4 bláznivé techniky masturbace, které stojí za vyzkoušení! Jaké erotické pomůcky máte doma, aniž byste to tušil?

Stereotyp se logicky netýká pouze intimního párového soužití, ale také onanie. S následujícími čtyřmi pikantními tipy se v ložnici zaručeně nudit nebudete ani…

Stereotyp se logicky netýká pouze intimního párového soužití, ale také onanie. S následujícími čtyřmi pikantními tipy se v ložnici zaručeně nudit nebudete ani sám - testujte je však výhradně na vlastní nebezpečí. Za způsobené omrzliny, končetiny opařené horkou vodou a nejlepší vyvrcholení vašeho života vám neručíme!

1. Ledová samoobsluha
Věnujte se masturbaci jako obvykle, pouze si poblíž postele či gauče připravte misku s ledovými kostkami. Až ucítíte, že máte vyvrcholení na krajíčku, sevřete ve volné ruce led. Váš orgasmický prožitek se posune do nového, mrazivě-žhavého levelu, aniž byste musel svůj penis dávat (doslova) k ledu.

Více: Žádný sex, žádná masturbace, aneb vědci vysvětlují, v čem může pánům prospět přísná sexuální abstinence. Nalákají k celibátu i vás?

2. Čistá práce
Abyste si mohl vychutnat následující techniku samohany, budete potřebovat igelitový sáček, vazelínu a boxspring postel s pružinovou matrací. (Ne, bohužel si neděláme legraci.) Pytlík naplníte vazelínou a vložíte do něj ztopořené mužství, kterým budete přirážet do škvíry v inkriminované matraci. Podle redaktorů serveru MadeMan, kteří tuto převratnou masturbační metodu vynalezli, vás mimo jiné nadchne, že po dokonání díla není nutné cokoli čistit od spermatu.

TIP: Pokud dáváte přednost elegantnějšímu řešení, tak zkuste masturbátory pro muže. Vybírat je rozhodně z čeho - od jednoduchých nevibračních, až po vibrační, rotační, sací a přirážecí kousky. Výsledný dojem bude určitě lepší než u igelitového pytlíku ve škvíře matrace.

3. Dostaňte se do varu!
Polijte ručník horkou (nikoli vařící!) vodou a vyždímejte ho. Navlékněte si kondom a omotejte ručník kolem svého přirození. Dejte si pozor, aby ručník nesvíral vaši ctěnou chloubu příliš natěsno a začněte pumpovat nahoru a dolů. Ten dotek vlhkého tepla si okamžitě zamilujete!

Více: VIDEO: Pánové, pozor! Věděli jste, že díky pouhé masturbaci můžete zachránit planetu? Nebo si alespoň dobít telefon? Poslouží vám k tomu nová technologická hračka Wankband!

4. Udělej si sám. Na druhou!
Za masturbační pomůcky nutně nemusíte utrácet horentní sumy v sexshopech. Lze si je vyrobit i podomácku, například z nafukovacích rukávků, se kterými se předškolní děti učí plavat. (Ano, my víme, jak úchylně to zní. Ale blíží se doba letních prázdnin, proto by váš nákup nemusel nikomu připadat podezřelý.) V soukromí domova posléze nafoukněte rukávek na maximum a promažte jeho vnitřek dětským olejíčkem. (Slibujeme, že o dětech už ani zmínka!) Přirážení do vzniklé erotické hračky vás vynese do nebes. Vinšujeme příjemnou sólo zábavu!

Foto: Healthmeup.com