Šokující pravda o vakuových pumpách. Jak fungují a jaká rizika přinášejí? Než do ní zainvestujete, raději si dobře zjistěte, jak a kdy se používají - abyste pak nelitovali

Jste nespokojeni s velikostí svého penisu a hledáte způsob, jak si ho zvětšit? Možná jste už slyšeli o zázraku zvaném vakuová pumpa. Tento jednoduchý aparát je…

uvodni fotka-penis-pump-napis

Jste nespokojeni s velikostí svého penisu a hledáte způsob, jak si ho zvětšit? Možná jste už slyšeli o zázraku zvaném vakuová pumpa. Tento jednoduchý aparát je schopen sám navodit erekci z nulového stavu penisu, což je pro mnohé muže jediná cesta. Ovšem dosažení samotné erekce není jediným efektem tohoto zařízení. Tím, že se krevní tělíska plní větším množstvím krve – dochází k jejich roztahování, uvolňování krevních cest a obnově celého erekčního mechanismu. Samozřejmě při dlouhodobém používání = přibližně několik desítek minut denně, po dobu 2–3 měsíců, se krevní tělíska mohou trvale zvětšit. To má samozřejmě dopad i na celkovou velikost penisu a spíše jeho objem než délku.

Bohužel si hodně mužů myslí, že pumpa je pro muže, který už nemůže. Kdy erekce zmizela. Ano, ve spojení s dobrým erekčním kroužkem je to řešení, jak dosáhnout sexuschopné erekce, jenže pokud se pumpa používá již dříve, dochází k erekční dysfunkci podstatně později. Krevní tělíska stárnou jako vše v našem těle a sami do nich tlak nahnat neumíme. Takže se zmenšují a zpevňují a vlastní pochody při erekci slábnou. Právě tohle může vakuová pumpa vrátit, ale je třeba s ní začít ještě před počátkem problémů.

Vakuové pumpy jsou v podstatě velmi bezpečné, ale na pumpu raději zapomeňte v případě, že máte potíže s krevním oběhem, užíváte léky na tlak, máte cukrovku, potíže s prostatou nebo máte jakékoliv nebezpečí trombózy a jiné vážnější onemocnění. Vnější podtlakové rozšiřování cév by mohlo ve spojení s několika dalšími faktory vytvořit v penisu krevní sraženinku a ta by nejspíše mohla ucpat některou odtokovou žílu. Pak dochází k samovolné velké erekci (priapismus), kterou je téměř vždy nutno ihned řešit sice malým, ale velmi neodkladným chirurgickým zákrokem. Pokud máte nějaké výše zmíněné potíže – klidně se zeptejte svého lékaře.

penis-pumps

penis-pumps-2

Foto: Pinterest