Nevkusný český film s hercem, kterého si zamilujete: Seznamte se s budoucí ikonou české gay komunity
LGBT+
Zdroj: ZNK Productions, se svolením

Nevkusný český film s hercem, kterého si zamilujete: Seznamte se s budoucí ikonou české gay komunity

U hereček a herců jsou samozřejmě nejdůležitější jejich umělecké schopnosti, ale nebuďme pokrytci: všichni se rádi díváme na hezké lidi, takže i hvězdy filmů a seriálů všichni skrytě poměřujeme po stránce atraktivity. V tomto případě se s vámi musím podělit o náhodný objev velmi atraktivního mladého českého herce, který mě dostal. A představuju vám ho jemu tak trošku za trest.
Albert Prokop Albert Prokop Autor
5. 4. 2023

Upozornění: sledování níže doporučovaného snímku vám může vážně poškodit vytříbený filmový vkus.

Upozornění 2: text obsahuje za jiných okolností naprosto nepřípustnou sexualizaci jednoho mladého muže, autor článku je na ni ale v tomto případě patřičně hrdý.

NA PÁRTY HÁRD NEJSTE PŘIPRAVENI

O tomto mládenci se v médiích nemluví a nepíše, ale když jsem s ním náhodou viděl film, u kterého bych nepředpokládal, že si ho vůbec někdy pustím, trošku mi vyrazil dech. Jmenuje se Jakub Kalián, je mu krásných 22 let a nebýt mé odvahy zapnout si Párty Hárd z roku 2019, naprosto šílený, fekální, pubertální film, na který nejste připraveni, protože v něm nechybí ani incest nebo neskutečně vtipné, ale zároveň i nechutné gay prvky, třeba se o něm ještě dlouho nedozvím. A to by byla věčná škoda.

Ale pěkně popořádku. Přiznám se, že na českou filmovou produkci se prakticky vůbec nedívám. Působí na mě tak, že je většina úplně na jedno brďo, a já vážně nepotřebuju vidět po stopadesáté variaci rádoby romantické české komedie s Jiřím Langmajerem v jedné z hlavních rolích.

Zároveň nepatřím k lidem, kteří se obvykle okouzlují filmovými idoly, nevzdychávám nad nimi, nemám je jako tapetu v mobilu ani na compu.

Proto mě samotného překvapilo, co jsem viděl a jak jsem reagoval, když jsme doma na Netflixu hledali film na večer. Sami to znáte: mají tam toho tisíce, takže jsme hodně dlouho přejížděli od jednoho snímku k druhému, asi u sto padesátého titulu jsme si nakonec odevzdaně a otráveně pustili teenagerskou komedii Párty Hárd Martina Pohla alias Řezníka. Že se třeba aspoň jednou u té hlouposti zasmějeme.

Letmo jsem o tom slyšel, že je to zvrácená, lehce nemocná záležitost s dost nechutnostmi. A na to už jsem příliš dlouho na světě, abych na to dobrovolně koukal. Přece mám nějaký vkus! Všechny předsudky se vyplnily do puntíku, naopak Párty Hárd má očekávání mockrát předčil.

Není to obyčejná teenagerská komedie, je to absolutní sabotáž tohoto subžánru, s úchylárnami dovedenými do absolutního absurdna. S trochou nadsázky bych to dokonce nazval třetím pokračováním Another Gay Movie.

Jenže…

Jako chlapa, který prostě rád ocení i pěkné mladé kluky, mě hned od začátku tvůrci lapili. Jeden z pěti hlavních hrdinů je dlouhovlasý středoškolák Petr, který si chce konečně užít s holkou, která se mu líbí. Má taky dva kamarády, jednoho docela normálního, Mikyho, a druhého „urostlejšího“, Tomáše, s častými močovými problémy. Ti mají stejné tužby jako hlavní postava – konečně zasunout.

A představitel Petra je tím, kdo mě okouzlil.

Tipy redakce

MUŽSKÁ KRÁSA ZE ZVRÁCENÉHO FILMU

Vkus každého z nás se může různit a třeba až Kaliána sami uvidíte, budete se mi divit.

Co na něm proboha vidí?

Sice kluk, ale nepůsobí úplně jako dítě. Má pohledný a při grimasách sexy způsobem „zmačkaný“ obličej, hezké oči, pro mě moc zajímavé a smyslné rty, vlasy po ramena, které by mu záviděla kdejaká holka, pěknou sportovní figuru.

Navíc kdo se vydrží přes všechny šílenosti z filmu dodívat do konce, toho Kalián nechá pokochat se i jeho sedínkou (a ještě kouskem navíc), prostě předvede se stylem, který se už moc neliší od light erotických filmů. Hlavně aktivní gayové s bujnou fantazií budou mít fantazijní žně.

Cením chlapcovu odvahu, viděl jsem přesně to, v co jsem od začátku ani nedoufal, že bych vidět mohl.

Přesný čas vám neprozradím, jen si film vychutnejte celý, stejně jako já. Kaliána tam uvidíte i při nechutnostech (jeho postava má opravdu zvláštní fyziologickou reakci na jistý vizuální podnět), mně ale u tohoto kluka vlastně nechutné ani tolik nepřipadaly. Asi jsem se opravdu lehce platonicky zamiloval… 

Tip:

Můžete si pustit i cenzurovanou verzi filmu, jenže u ní byste právě v těchto záběrech museli mít té fantazie až moc. Lepší bude vidět film bez cenzury, kterou nabízí právě Netflix.

<Path> 10 GAY herců a hereček, kteří si zahráli slavné hetero roleZdroj:

NECHUTNÁ GAY SEXUALIZACE?

Rozumím tomu, že někomu by sám tento text mohl přijít dost perverzní, leckdo by mohl prohlásit, že projektování sexuálních fantazií do umělců není úplně košer, nejde přece jen o pouhé nádoby hříchu, flákoty masa, ale o lidi s pocity, které je třeba respektovat, že.

Ale jednak je to pokrytecké, každý to tak máme (a kdo tvrdí, že ne, ten to tak má neustále) a navíc mi věřte: k ději filmu a tomu, jak tam přistupují ke gay motivům, se to prostě hodí. Ode mě je to vlastně taková sabotáž sabotáže.

Nechci sem házet spoilery, ale prostě i sám mnou opěvovaný herec Jakub si potom, co a jak zahrál, trochu toho gay zájmu fakt zaslouží, ať už to má v soukromí jakkoli.

A kdyby on sám byl někomu málo, jeho kámoš Miky, kterého hraje Jiří Bohatý, a podle mě taky není úplně k zahození, je v jedné scéně ještě úplně jinak odvážný.

Svými řádky jsem vám mimoděk taky přiznal fakt, že mám naprosto zvrácený vkus, když jsem něco tak úchylného byl schopný dokoukat do konce. A ještě se mi to vlastně dost líbilo.

KDE JINDE HO VIDĚT

Mrzí mě jen jedna věc: Jakub Kalián v pokračování Párty Hárder: Summer Massacre už nehraje, prý kvůli osobním a tvůrčím neshodám. Což je určitě velká škoda, ale zahlédnout jste ho mohli i v oceňovaném seriálu #martyisdead nebo v televizním mainstreamu: malé role měl v seriálech Modrý kód, Sestřičky, Specialisté a Odznak Vysočina.

Častí návštěvníci prken, která znamenají svět, ho mohou znát z Divadla na Rejdišti spadající pod Pražskou konzervatoř, kterou navštěvuje pátým rokem. Tam hraje v inscenaci Pod kontrolou a na stejné scéně bude mít v dubnu premiéru i hra Crave.

Je teprve na začátku herecké kariéry, zde si vyzkoušel úplný extrém, potenciálně získal řadu gay fanoušků, a teď už může dělat umění pro všechny. Myslím si, že až zmužní, ještě víc vyroste do krásy a jak se říká, dívky si z něj budou trhat rodidla. To si pište…

Co jste možná nevěděli: Martin Pohl natočil film natruc, když mu krachlo financování jiného. Stál ho pouhých čtvrt milionu, z toho polovinu dal za postprodukci. Přesto snímek nevypadá úplně amatérsky. A v jednom z rozhovorů provokativně řekl, že půlce štábu místo honoráře platil pervitinem…

Zdroj: NETFLIX.COM, STREAM.CZ, ČSFD.CZ

Populární
články

Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Některé mučicí nástroje se dochovaly dodnes
LIDÉ

Hrozivé sexuální mučení praktikované v minulosti se týkalo především žen a gayů. Jak si naši předci představovali správné „tresty“?

Autor: Mirka Dobešová
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Mít v 90 letech svůj první veřejný coming není jednoduché, ale Kenneth Felts svůj strach překonal a změnil tím zbytek svého života
LIDÉ

V 90 letech se rozhodl pro veřejný coming out a změnil tím zbytek svého života. Příběh Kennetha Feltse inspiruje tisíce lidí po celém světě

Autor: Michal Černý
Červené víno je pro naši pleť jako elixír stáří
TĚLO & MYSL

Červené víno jako nepřítel krásné pleti. Proč víno škodí pokožce víc než pivo a co vše s ní alkohol dělá?

Autor: Redakce

E-Shop