Nejpopulárnější gay reality show má už 3 vyřazené. RuPaul’s Drag Race 15 jede na plný plyn, a to teplý závod sotva začal. Kdo vypadl a ani se nerozkoukal?
News
Zdroj: MTV / se svolením

Nejpopulárnější gay reality show má už 3 vyřazené. RuPaul’s Drag Race 15 jede na plný plyn, a to teplý závod sotva začal. Kdo vypadl a ani se nerozkoukal?

Nejteplejší „závod“ na světě letos vstoupil do své 15. sezóny a opět baví, fascinuje i šokuje. RuPaul’s Drag Race 15 začal na Tři krále a každý týden přináší novou epizodu. Tři soutěžící už stihli vypadnout, hraje se přitom o hodně. Kromě prestižního titulu America’s Next Drag Superstar získá vítěz i hromadu peněz. A ta je letos ještě větší.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
23. 1. 2023

RuPaul’s Drag Race netřeba představovat. Kdo nezná, ten googluje. Kdo nezná a negoogluje, o hodně přijde. Tato nejpopulárnější teplá reality soutěž na světě je totiž absolutní drama i totální bizár. Takže ji samozřejmě milujeme a dění sledujeme. 6. ledna začala už 15. sezóna a představila rekordní počet soutěžících.

Toužíte po pohádkové (nejen) zimní dovolené? Řešením může být unikátní rezidenční komplex nedaleko Špindlerova Mlýna nabízející i investiční příležitost22. 12. 2022

První kolo nové série RuPaul’s Drag Race neslo jméno One Night Only, bylo rozděleno na dvě části a pokrylo epizody 1 a 2. Není se čemu divit, vždyť se představilo 16 nových queens, nejvíc, co se kdy RDPR účastnilo. Že se bude hrát o hodně, a to nejen během jednotlivých epizod, došlo všem, když Ru představil ceny pro vítěze. Kromě legendárního titulu a roční zásoby make-upu taky pěknou sumu peněz. Ta z loňských 150 000 $ narostla na 200 000 $, tedy asi 4,4 milionu korun.

První na scénu a první ze scény

Kdo vypadl hned v premiérovém dílu? Mimozemská queen ze Seatlu Irene Dubois. Se sebevědomým „Roztrhám tohle místo na kusy“ se představila jako první. Nadějně to dokonce vypadlo, když vyhrála mini výzvu, photo shooting na téma sexy mytí auta. Jenže lip sync už bylo jiné kafe a pápá Dubois, jdeš domů. Vítězkou kola se stala Anetra.

Třetí epizoda se nesla v nebeském duchu. Jméno All Queens Go To Heaven taky neměla náhodou. Hlavní challenge byla udělat reklamu na queer posmrtný život. Vítězkou, která si odnesla speciální cenu 5 000 $ (ca 100 000 Kč) se stala Sasha Colby. Soutěž naopak opustila Princess Poppy. Při svých tanečních kreacích nám sice ukázala, že plochý rozkrok si udělat opravdu umí, ale roztahovat nohy by jí asi víc pomohlo, kdyby lipsyncová písnička zněla Ain’t No Mountain Deep Enough.

Čtvrtý díl dostal všechny do varu, když Ru oznámil, že výzvou tohoto kola bude Supersized Snatch Game, obávané imitování celebrit. Potenciální nuda pro ty, kdo je neznají. A taky trochu bobřík trapnosti, nicméně jde o výhru a pro tu se toho musí obětovat hodně. Nejlépe se to podařilo vítězce kola Loosey LaDuca, těžce nepřesvědčivá byla naopak Sugar.

Máme se na co těšit

Pátý díl se dostane do éteru už 27. ledna a rozhodně to bude zase bizár. Hlavní výzva je udělat look pomocí domácích dekorací. To může dopadnout snad jenom katastrofou – a na tu se samozřejmě těšíme. Epizoda bude mít název House Of Fashion a opět přinese také jednu mini výzvu, zatím ale nevíme jakou.

Kde sledovat RuPaul’s Drag Race 15

Nejpohodlnější způsob, jak si dopřát tuhle vysokooktanovou teplou bláznivost, je předplatit si streamovací službu World of Wonder. Není zadarmo, ale stojí míň než Netflix. Jestli si chcete ale jen trochu líznout a 15. sezónu RPDR zatím jenom ochutnat, můžete to udělat třeba na YouTube. Kanál se jmenuje nepřekvapivě RuPaul’s Drag Race. Najdete tam sestřihy, výběry z dílů a taky Whatcha Packin‘ s Michelle Visage – krátké rozhovory s vyřazenými queens.

Zdroj: WOW Presents Plus, MTVpress.com, imdb.com, rupaulsdragrace.fandom.com

Populární
články

Více jak 11 let spolu - a v posledních letech bez sexu? Proč ne?
LIDÉ

„Můj vztah s partnerem je homo verze manželství po 30 letech,“ popisuje gay, který s přítelem nemá vůbec sex. Jak jejich soužití funguje?

Autor: Mirka Dobešová
Na velikosti vždy záleží
HOT!

Na velikosti (penisu) vždy záleží. Ale komu víc – hetero mužům, ženám, nebo gayům? A proč je v případě gayů špatně „malý“, ale i „velký“?

Autor: Mirka Dobešová
To, že je vaše váha ok, neznamená, že tomu odpovídá i váš metabolismus
WELLBEING

Štíhlí tlouštíci – na první pohled neviditelný problém, který postihuje stále více lidí. Proč být "skinny fat" není žádná výhra?

Autor: Mirka Dobešová
Mladý František Bloudek
HOT!

„V Praze jsem chodíval do veřejných lázní, kde se ale scházeli především ženatí muži, kterým šlo jen o sex.“ Jak se žilo gayům za socialismu? Vypovídá dnes 74letý František

Autor: Jakub Starý
Miss Petty je první česká drag queen, která drag spojila s vlastní hudební produkcí
AKTUALITY

Česká drag queen vedle Sama Smithe. „Ten song je vzkaz pro mé dětské já,“ říká Miss Petty o písničce, která se dostala do nového playlistu Spotify

Autor: Martin Lyko
Prezident má vetovací právo, proto bude rozhodovat o tom, jaké zákony týkající se LGBT+ lidí budou nakonec v ČR platit
LIDÉ

Pavel vs. Babiš a LGBT+ práva: Co si myslí o adopci dětí gay/les páry, manželství pro všechny a 50 pohlavích?

Autor: Martin Lyko
Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období
LIDÉ

Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období

Autor: Irena Piloušková
Lékař a expert ze společnosti ViiV Healthcare Andrew Clark se na léčbu HIV zaměřuje již od 80. let minulého století.
WELLBEING

„Léčba HIV prošla velkým pokrokem. Oblastí, v níž se zatím nepodařilo pro lidi s HIV moc udělat, je stigmatizace,“ říká Andrew Clark z ViiV Healthcare

Autor: Redakce
Soutěžící Vašek
AKTUALITY

V Survivoru zasahoval lékař i zlomyslnost osudu a soutěž má první oběť. Na ostrov ale dorazily i nové (sexy) tváře a intriky se rozjíždějí naplno

Autor: Martin Lyko
Zničená budoucnost: Muž přišel o snoubenku kvůli své minulosti
LIDÉ

Zničená budoucnost: Muž přišel o snoubenku kvůli své minulosti. Na střední škole zažil více než mnoho lidí za celý život

Autor: Irena Piloušková

E-Shop