Sexy kadeřník Tomáš Arsov testuje pro LUI! Přečtěte si o dostupné novince, díky které si neustále udržuje perfektní a upravený vzhled

Sexy kadeřník Tomáš Arsov testuje pro LUI! Přečtěte si o dostupné novince, díky které si neustále udržuje perfektní a upravený vzhled

Mít dokonale upravené vlasy se v dnešní době stalo standardem snad každého muže. Tím ale práce o zevnějšek nekončí. Své o tom ví ti, kteří podlehli trendu…
Petra Járková Petra Járková Autor
30. 11. 2017

Mít dokonale upravené vlasy se v dnešní době stalo standardem snad každého muže. Tím ale práce o zevnějšek nekončí. Své o tom ví ti, kteří podlehli trendu perfektně upravených vousů. Jedním z nich je také známý český kadeřník Tomáš Arsov, v jehož salonu v centru Prahy se pravidelně nechávají zkrášlovat nejen známé tváře českého showbyznysu.

<Path> King Cobra. Mladý Brent Corrigan, nahá těla a všudypřítomný sex. Jak se mladé gay pornohvězdě daří na stříbrném plátně?Zdroj:

Ač to tak nemusí vypadat, péče o porost tváře není tak samozřejmá. Mít vousy střižené v požadovaném tvaru vyžaduje nejen manuální zručnost, ale také ty správné nástroje. Aktuálně se na trhu objevila novinka OneBlade od značky Philips, která nachází uplatnění ve stále rostoucím počtu koupelen mužů. Pro ty se nový a především dostupný holicí strojek stal denní nutností, bez níž si již nedokáží představit vyrazit na mítink nebo jen na neformální setkání s kamarády.

Jako kadeřníkovi mi prošla rukama pěkná řádka strojků a já mohu s klidným svědomím říct, že pro OneBlade od Philips jsem se nadchl. Je mi úplně jasné, že můžu působit děsně komerčně, ale je to prostě tak. Už jen samotný design produktu mě zaujal natolik, že jsem se rozhodl jej otestovat a sepsat vám k tomu pár řádek. Však sami dobře víte, že my muži si rádi doporučíme kvalitní produkty,” směje se milovník stylových, ale zároveň praktických věcí, který přiznává, že vyhledává produkty, jež za něj udělají v co nejkratším čase co nejvíce práce.

Tomáše nadchlo především to, že strojek lze použít hned k několika činnostem, které během holení zdržují a otravují muže od nepaměti.

“Myslím, že to, co je na OneBlade nejatraktivnější, je jeho multifunkčnost. Během krátké chvíle jsem zjistil, že lze přístroj použít k holení, které nahrazuje žiletku, ke zkracování a tvarování porostu nebo k úpravě kontur. A ruku na srdce, pánové, znáte jiný podobně kompaktní produkt, který by tohle zvládal? Navíc za skoro až symbolickou pořizovací cenu!” Arsov zároveň dodává, že úprava vousů není to jediné, na co lze OneBlade použít. Evidentně se s ním lze dostat kamkoliv na těle. “Nebudu zabíhat do detailů, protože by se to neslušelo, nicméně OneBlade je skutečně možné použít na jakýkoliv tělesný porost. Bez toho, aniž by zanechával pokožku podrážděnou, jako to dělají například obyčejné žiletky.”

To, že lze OneBlade použít skutečně všude, umožňuje jeho moderní ergonomický tvar. “Je lehký, úzký a flexibilní. Dokonale kopíruje obrysy tváře, čímž se snadno dostane i na nedostupná místa. Navíc je oproti většině ostatních strojků, které jsou mohutné, tenký a příjemný do ruky,“ prozradil jednu z největších předností Arsov.

O tom, že se přístroj skvěle drží a jen tak vám nevyklouzne, se Tomáš přesvědčil také na vlastní kůži a navíc se přiznal, že se do testování pustil opravdu s vervou. „Zkoušel jsem snad všechny možné tahy a směry a vždy jsem se dostal tam, kam jsem potřeboval. Za což vděčím fakt suprově navržené rukojeti.”

Další věcí, kterou muži podle Tomáše ocení, je voděodolnost přístroje, což umožňuje holení na sucho i na mokro. „Každý z nás – mužů – bude nadšen z možnosti používat strojek i ve sprše, nabíjí se totiž pomocí adaptéru a není na baterky. Samozřejmě je tím ovlivněno to, že je přístroj z větší části z plastu a my na něj tak musíme dávat větší pozor, ale na druhou stranu to přináší onu požadovanou lehkost,“ zvažuje klady i zápory.

 {vimeo}244324609{/vimeo}

Podívejte se, jak OneBlade funguje v praxi

Tomáš má to štěstí, že mu rostou vousy pravidelně, takže s nimi nemusí provádět žádné složité procedury, využíval tedy strojek především pro holení krku bez nástavce. „Byl jsem moc zvědavý, jak to dopadne, normálně si totiž holím krk do hladka žiletkou. No a jsem nadšený! Strojek je stejně důkladný a navíc jsem nepocítil žádné podráždění kůže, což se mi při klasickém holení stávalo dost často.“

Dalším krokem, který musí i Arsov občas udělat, je zkracování vousů na tvářích za pomoci nástavců. „V balení je poměrně široká nabídka velikostí jednotlivých nástavců, takže není problém si vybrat. Strojek se vůbec nezasekává a průběh holení je díky tomu naprosto hladký,“ pěje ódy na OneBlade úspěšný kadeřník.

Jelikož díky své práci Tomáš velmi často cestuje, je pro něj důležitá i skladnost, výdrž baterie nebo rychlost použití. Pojďme se tedy na tyto tři aspekty podívat. Splnil holicí strojek od Philips i tato očekávání?

Holení i zastřihování pomocí OneBlade nezabere rozhodně více času, než jsem tomu byl zvyklý doposud, spíš bych řekl, že dokonce méně. Mám totiž vše v jednom přístroji a nemusím tak měnit zastřihovač za klasickou žiletku s pěnou a naopak,“ oceňuje přednosti strojku a podotýká, že je ideálním společníkem právě na cesty – je skladný a vy tak ušetříte místo v kufru a navíc vydrží až třičtvrtě hodiny v provozu.

<Path> VELKÁ RECENZE: Nový Range Rover Evoque Cabriolet. Obyčejná recenze neobyčejného auta, které vyhoví všem vašim požadavkům. Zájemci o zkušební jízdu, čtěte!Zdroj:

Možná to nevíte, ale vlasový mág má ještě jeden obrovský koníček. Závodně plave! A jak jistě víte, pro plavce jsou důležité i zkrácené chlupy jinde na těle než jen na tváři. „Vzhledem k mému hobby musím dbát na úpravu chloupků i jinde na těle, proto jsem byl zvědav, jak si zastřihovač OneBlade poradí s mým porostem na nohou. A opět paráda! Nadšen jsem byl hlavně z toho, jak to šlo pod koleny a kolem kotníků, tenhle přístroj se dostane opravdu všude!“ ukončil hodnocení nadšený Arsov.

Zdroj: Tomáš Arsov, Phillips Advertorial

Populární
články

Koláč jako od babičky? Žádný problém
CESTOVÁNÍ

Jak přijmout stárnutí, ukazuje vídeňská kavárna. Pracují v ní jen seniorky, které pečou koláče „jako od babičky“. A z podniku je hit

Autor: Mirka Dobešová
V minulosti jednu postel sdílelo více lidí - i těch, co si byli cizí
LIDÉ

Postele plné cizích lidí byly dřív běžné a měly řadu výhod. Richard Lví srdce spával s Filipem II., královna Alžběta I. se služebnými

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Nemusíte mít bujnou kštici, abyte vypadali stylově
STYL

Jak vypadat dobře bez vlasů? Sexy look vám dodají nejen vousy, radí stylista. Důraz klade na siluetu a doplňky

Autor: Martin Lyko
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?
CESTOVÁNÍ

Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?

Autor: Irena Piloušková
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
LIDÉ

Pět nejúspěšnějších modelů dnešního Česka a Slovenska: Filipa Hrivňáka určitě znáte, Oliver Průcha může být novinkou

Autor: Rozálie Růžičková
Oko je okno nejen do duše, ale také do neřestných myšlenek
TĚLO & MYSL

Je možné poznat sexuální orientaci z očí? Vědce to napadlo před půl stoletím, teorii potvrdili ale až nedávno

Autor: Martin Lyko

E-Shop