Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl
Komentář
Zdroj: Adobe Stock
<Path>

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Gay sex je téma, které heterosexuální svět nepřestane asi nikdy fascinovat. Ne že by nefascinovalo i gay svět, jen pro nás je to víc o tom prožitku, než o tom „wow, tohle je něco divného a exotického“. Jelikož se o tom ale dobře čte, dobře píše a dost to pomáhá vzájemnému pochopení, rozhodl jsem se uvést několik typických hetero představ o ne-hetero sexu na pravou míru.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
9. 1. 2024

Že spolu můžou mít dva muži sex, víte. Pokud jste to ale nezkoušeli, pak vaše znalost o tom, co to obnáší, nejspíš končí u toho, co se ukazuje ve filmech nebo co se traduje mezi lidmi. A ani jedno z toho není dokonalá pravda, ba leckdy je to pravdě na hony vzdálené. Na rozdíl od žité zkušenosti opravdového nefalšovaného gaye (Psssst, to jsem já!) a mnoha popisů erotických zkušeností, které vyposlechl od mnoha dalších opravdových živých gayů. Připravte se, jízda začíná.

Viděli jste Zkrocenou horu? A pamatujete na scénu ve stanu, kde se jeden otočil na břicho, druhý si plivnul do dlaně, rozmazal to po prvním a už byl v něm? Tak takhle to ve skutečnosti vůbec nefunguje. Netvrdím teda, že tohle nikdo nikdy nezažil, ale půjde spíš o výjimky. Celá ta scéna je totiž prakticky opakem běžného gay sexu.

Musíte se připravit

Jednou z nejkrásnějších věcí na sexualitě a erotice je její spontánnost. Nemáte nic v plánu a najednou přijde chuť, podíváte se na sebe a už se po sobě válíte a oblečení lítá na všechny strany. A pak… stop. Protože když jste dva muži a chcete si užít anální sex bez špinavých komplikací, jeden z vás musí do koupelny.

Anální sex může být z očividných důvodů dost nečistá záležitost, takže spoustu gayů se na něj připravuje. A ta příprava nějakou dobu trvá, nemusí být úplně příjemná a rozhodně ze sexu odebírá to kouzlo spontaneity a momentální vášně. Když si totiž v největší rozdováděnosti musíte na čtvrt hodinky odskočit, abyste si vypláchli rektum, sexuálnímu spádu to nepřidává.

Pokud se chystáte na romantický večer, který hodláte zakončit v posteli, můžete se připravit i předem, ale pak to znamená, že jste celou dobu jako na trní, jestli se ve vás hmota nepohnula tam, kam nemá, a přece jen nedojde k nehodě. Ne, že by taková nehoda byla konec světa, ono to stačí pak jenom umýt, ale není to oblíbená zkušenost.

Sliny nejsou lubrikant

Ještě víc než absence hygienické přípravy ve Zkrocené hoře (A to jedli pořád fazole! Ale budiž, je to taky jiná doba a divočina v horách, že…) mě rozčiluje, že na to šli „na sucho“. Jasně, pomohli si plivancem, ale pokud dotyčný neplival olivový olej, neumím si představit, jak jim to mohlo být příjemné. Sliny totiž fakt nejsou lubrikant. A mazání potřebujete, když chcete mít sex s otvorem, který se sám při vzrušení nelubrikuje. Jinak to bolí, pálí a klidně způsobuje sexuální zranění – od oděrek až třeba po natrženou uzdičku.

Nejlepší je z mojí zkušenosti silikonový lubrikační gel. Hezky klouže a neusychá. Akorát taky nechává fleky na výmalbě (opřít se zapatlanou rukou o zeď je blbý nápad) a báječně klouže nejen na lidském těle, ale taky na kachličkách a linu. Takže nerozlít! Jo a nejde použít se silikonovými hračkami, protože je ničí. Co se týče vodních gelů, ty jsou nejvíc univerzální a jdou super umýt, ale některé zase tak nemažou nebo rychle schnou a pak lepí (a sex s lepidlem… no, to si domyslíte). A pak je tu taky mazání mastnotou, aneb třeba onen olivový olej. Prý ho používali už v antickém Řecku a vzhledem k tomu, jak dobře maže, si jeho použití umím snadno představit. Ale nezkoušel jsem.

Nicméně pointa je prostě v tom, že bez lubrikantu je anální sex spíš utrpení než potěšení. Takže pokud není mazání po ruce, zůstane spousta chlapů raději u jiných praktik.

Zdroj: Giphy

Anální sex je příjemný pro oba

Samozřejmě bolet může, když to rvete na sílu, bez uvolnění, bez gelu a neomaleně, ale pokud se všechno udělá správně, pak je anální sex velmi příjemný. A to pro oba partnery! Penis totiž není jediná část lidského těla, která je protkaná spoustou citlivých nervů. Silně inervované je také okolí rekta, takže hlazení, masírování nebo třeba lízání je příjemné. Zapomenout ovšem nesmíme ani na prostatu, na kterou se lze skvěle dostat právě přes zadek. Její stimulace je pro mnohé zdrojem ohromného potěšení a někteří muži dokonce dokážou stimulací prostaty dosáhnout orgasmu. Takže výhra pro oba zúčastněné.

Někdo to do zadku vůbec nedělá

Když přijde na gay sex, je třeba zmínit také sexuální role. Protože zdaleka ne všichni dělají v posteli rádi všechno. „Aktivové“ preferují insertivní roli, tedy pozici, v níž jsou oni ti, kdo poskytují penis. „Pasivové“ zase preferují receptivní roli, jsou tedy těmi, kdo penis přijímají. Pak jsou taky versatilní muži, ti to podle chuti (nebo potřeby) střídají.

<Path> „Kdykoliv usnu, mám sny o sexu s mým nejlepším kamarádem a jeho bratrem,“ zoufá si mladý mužZdroj:

Existují ale taky gayové, kteří nemají anální sex rádi vůbec a vůbec ho nepraktikují. Angličtina pro ně používá termín „side“ (jako že jsou stranou). Důvody mohou být různé, ale většinou je to fakt, že se jim anální sex prostě nelíbí a nebaví je. I přesto ale sexuální vyžití mají. Sex totiž neznamená jenom penetraci.

Tipy redakce

Kuk na daddyho!

A na závěr ještě banalita, která také mnohé překvapí: Víte, že si gayové při sexu můžou klidně koukat do očí? Představa, že to spolu muži dělají jenom zezadu, je naprosto pomýlená. Sexuálních poloh existuje samozřejmě o mnoho víc a dokonale možná je i ta klasická misionářská. Ten, kdo je dole, jenom musí zvednou kolena, aby udělal lepší přístup. Když je navíc po ruce polštář nebo něco jiného na podložení, je cesta do ráje volná.

Zdroj: Martin Lyko – autorský článek

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Vztahy s otcem nejsou po coming outu ideální
LIDÉ

„O tom, že jsem gay, mám podle mámy raději mlčet. Podle táty je moje orientace nepřirozená,“ popisuje mladík svůj coming out

Autor: Redakce
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Trápí-li vás dlouhodobě neobvyklý zápach moči, rozhodně nic nepodceňujte a okamžitě zajděte k lékaři
TĚLO & MYSL

Neobvyklý zápach moči: Co může znamenat a proč byste jej neměli brát na lehkou váhu?

Autor: Redakce
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko
Zážitek z porna může být natolik intenzivní, že ho můžeme začít vnímat jako realitu a být zklamaní z toho, že to pak ve skutečnosti funguje úplně jinak
TĚLO & MYSL

Přestaňte si ničit sebevědomí i tělo na základě toho, co vidíte v pornu. Jeho obsah slouží čistě pro zábavu, není to vzdělávací dokument

Autor: Redakce

E-Shop