Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl
Komentář
Zdroj: Adobe Stock
<Path>

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Gay sex je téma, které heterosexuální svět nepřestane asi nikdy fascinovat. Ne že by nefascinovalo i gay svět, jen pro nás je to víc o tom prožitku, než o tom „wow, tohle je něco divného a exotického“. Jelikož se o tom ale dobře čte, dobře píše a dost to pomáhá vzájemnému pochopení, rozhodl jsem se uvést několik typických hetero představ o ne-hetero sexu na pravou míru.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
9. 1. 2024

Že spolu můžou mít dva muži sex, víte. Pokud jste to ale nezkoušeli, pak vaše znalost o tom, co to obnáší, nejspíš končí u toho, co se ukazuje ve filmech nebo co se traduje mezi lidmi. A ani jedno z toho není dokonalá pravda, ba leckdy je to pravdě na hony vzdálené. Na rozdíl od žité zkušenosti opravdového nefalšovaného gaye (Psssst, to jsem já!) a mnoha popisů erotických zkušeností, které vyposlechl od mnoha dalších opravdových živých gayů. Připravte se, jízda začíná.

Viděli jste Zkrocenou horu? A pamatujete na scénu ve stanu, kde se jeden otočil na břicho, druhý si plivnul do dlaně, rozmazal to po prvním a už byl v něm? Tak takhle to ve skutečnosti vůbec nefunguje. Netvrdím teda, že tohle nikdo nikdy nezažil, ale půjde spíš o výjimky. Celá ta scéna je totiž prakticky opakem běžného gay sexu.

Musíte se připravit

Jednou z nejkrásnějších věcí na sexualitě a erotice je její spontánnost. Nemáte nic v plánu a najednou přijde chuť, podíváte se na sebe a už se po sobě válíte a oblečení lítá na všechny strany. A pak… stop. Protože když jste dva muži a chcete si užít anální sex bez špinavých komplikací, jeden z vás musí do koupelny.

Anální sex může být z očividných důvodů dost nečistá záležitost, takže spoustu gayů se na něj připravuje. A ta příprava nějakou dobu trvá, nemusí být úplně příjemná a rozhodně ze sexu odebírá to kouzlo spontaneity a momentální vášně. Když si totiž v největší rozdováděnosti musíte na čtvrt hodinky odskočit, abyste si vypláchli rektum, sexuálnímu spádu to nepřidává.

Pokud se chystáte na romantický večer, který hodláte zakončit v posteli, můžete se připravit i předem, ale pak to znamená, že jste celou dobu jako na trní, jestli se ve vás hmota nepohnula tam, kam nemá, a přece jen nedojde k nehodě. Ne, že by taková nehoda byla konec světa, ono to stačí pak jenom umýt, ale není to oblíbená zkušenost.

Sliny nejsou lubrikant

Ještě víc než absence hygienické přípravy ve Zkrocené hoře (A to jedli pořád fazole! Ale budiž, je to taky jiná doba a divočina v horách, že…) mě rozčiluje, že na to šli „na sucho“. Jasně, pomohli si plivancem, ale pokud dotyčný neplival olivový olej, neumím si představit, jak jim to mohlo být příjemné. Sliny totiž fakt nejsou lubrikant. A mazání potřebujete, když chcete mít sex s otvorem, který se sám při vzrušení nelubrikuje. Jinak to bolí, pálí a klidně způsobuje sexuální zranění – od oděrek až třeba po natrženou uzdičku.

Nejlepší je z mojí zkušenosti silikonový lubrikační gel. Hezky klouže a neusychá. Akorát taky nechává fleky na výmalbě (opřít se zapatlanou rukou o zeď je blbý nápad) a báječně klouže nejen na lidském těle, ale taky na kachličkách a linu. Takže nerozlít! Jo a nejde použít se silikonovými hračkami, protože je ničí. Co se týče vodních gelů, ty jsou nejvíc univerzální a jdou super umýt, ale některé zase tak nemažou nebo rychle schnou a pak lepí (a sex s lepidlem… no, to si domyslíte). A pak je tu taky mazání mastnotou, aneb třeba onen olivový olej. Prý ho používali už v antickém Řecku a vzhledem k tomu, jak dobře maže, si jeho použití umím snadno představit. Ale nezkoušel jsem.

Nicméně pointa je prostě v tom, že bez lubrikantu je anální sex spíš utrpení než potěšení. Takže pokud není mazání po ruce, zůstane spousta chlapů raději u jiných praktik.

Zdroj: Giphy

Anální sex je příjemný pro oba

Samozřejmě bolet může, když to rvete na sílu, bez uvolnění, bez gelu a neomaleně, ale pokud se všechno udělá správně, pak je anální sex velmi příjemný. A to pro oba partnery! Penis totiž není jediná část lidského těla, která je protkaná spoustou citlivých nervů. Silně inervované je také okolí rekta, takže hlazení, masírování nebo třeba lízání je příjemné. Zapomenout ovšem nesmíme ani na prostatu, na kterou se lze skvěle dostat právě přes zadek. Její stimulace je pro mnohé zdrojem ohromného potěšení a někteří muži dokonce dokážou stimulací prostaty dosáhnout orgasmu. Takže výhra pro oba zúčastněné.

Někdo to do zadku vůbec nedělá

Když přijde na gay sex, je třeba zmínit také sexuální role. Protože zdaleka ne všichni dělají v posteli rádi všechno. „Aktivové“ preferují insertivní roli, tedy pozici, v níž jsou oni ti, kdo poskytují penis. „Pasivové“ zase preferují receptivní roli, jsou tedy těmi, kdo penis přijímají. Pak jsou taky versatilní muži, ti to podle chuti (nebo potřeby) střídají.

<Path> 4 muži veřejně zbičování v Nigérii za to, že měli gay sex!Zdroj:

Existují ale taky gayové, kteří nemají anální sex rádi vůbec a vůbec ho nepraktikují. Angličtina pro ně používá termín „side“ (jako že jsou stranou). Důvody mohou být různé, ale většinou je to fakt, že se jim anální sex prostě nelíbí a nebaví je. I přesto ale sexuální vyžití mají. Sex totiž neznamená jenom penetraci.

Tipy redakce

Kuk na daddyho!

A na závěr ještě banalita, která také mnohé překvapí: Víte, že si gayové při sexu můžou klidně koukat do očí? Představa, že to spolu muži dělají jenom zezadu, je naprosto pomýlená. Sexuálních poloh existuje samozřejmě o mnoho víc a dokonale možná je i ta klasická misionářská. Ten, kdo je dole, jenom musí zvednou kolena, aby udělal lepší přístup. Když je navíc po ruce polštář nebo něco jiného na podložení, je cesta do ráje volná.

Zdroj: Martin Lyko – autorský článek

Populární
články

Ne každý podpatek musí úplně škodit
TĚLO & MYSL

Skutečně podpatky nohám i zádům jen škodí? Vědci nově doložili, že jeden typ podpatků zdraví prospívá. A nosit by je měli i muži

Autor: Mirka Dobešová
Užívá si, že nemusí nervózně čekat u telefonu, oba preferují aktivní udržování neustálého kontaktu
LIDÉ

„Potřebujeme vidět a slyšet, že nás ten druhý taky chce,“ říká v rozhovoru o lásce muž, který roky bojoval s ghostingem

Autor: Irena Piloušková
Zbiroh je krásné malé městečko vzniklé už ve 13. století. I díky Jamisonovi Youngovi má opět šanci vejít do většího povědomí celé republiky
LIDÉ

Australan spravuje bývalou vlakovou stanici ve Zbirohu. Chce z ní vytvořit velkolepé regionální kulturní centrum

Autor: Michal Černý
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
Suvenýry si na dovolené raději kupte...
SUMMER VIBES

Bačkory, župan, fén či ručníky – co si lze při odjezdu z dovolené vzít z hotelového pokoje a co je už přes čáru?

Autor: Mirka Dobešová
Těžko říci, zda změnit přátelství v přátelství se sexem, je zrovna výhra
LIDÉ

Je „přátelství s výhodami“ skutečně výhodné? Podle odborníků nejsou nezávazné vztahy pro každého a často končí špatně

Autor: Mirka Dobešová
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
I lenoši mohou být výkonní, jen musí vědět, jak na to
TĚLO & MYSL

Pět snadných triků pro lenochy, jak zvýšit vlastní výkonnost. Odkládání úkolů „na potom“ už nebude mít šanci

Autor: Mirka Dobešová
Plavání bez plavek je oblíbená kratochvíle, ovšem pobyt na sluníčku bez plavek není bez rizik
SUMMER VIBES

Chystáte se vyrazit opalovat „na ostro“? Nezapomeňte věnovat potřebnou péči vašemu nádobíčku, jedině tak se vyhnete velkému utrpení

Autor: Mirka Dobešová
Batoh z řady Thule Subterra 2 je stylový a praktický
LUXURY TRAVEL

Nejlepší parťáci na cesty? Jeden je malý, skladný a má čtyři kolečka a druhý se vám „usadí“ na zádech, aniž byste si všimli

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop