Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl
Komentář
Zdroj: Adobe Stock
<Path>

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Gay sex je téma, které heterosexuální svět nepřestane asi nikdy fascinovat. Ne že by nefascinovalo i gay svět, jen pro nás je to víc o tom prožitku, než o tom „wow, tohle je něco divného a exotického“. Jelikož se o tom ale dobře čte, dobře píše a dost to pomáhá vzájemnému pochopení, rozhodl jsem se uvést několik typických hetero představ o ne-hetero sexu na pravou míru.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
9. 1. 2024

Že spolu můžou mít dva muži sex, víte. Pokud jste to ale nezkoušeli, pak vaše znalost o tom, co to obnáší, nejspíš končí u toho, co se ukazuje ve filmech nebo co se traduje mezi lidmi. A ani jedno z toho není dokonalá pravda, ba leckdy je to pravdě na hony vzdálené. Na rozdíl od žité zkušenosti opravdového nefalšovaného gaye (Psssst, to jsem já!) a mnoha popisů erotických zkušeností, které vyposlechl od mnoha dalších opravdových živých gayů. Připravte se, jízda začíná.

Viděli jste Zkrocenou horu? A pamatujete na scénu ve stanu, kde se jeden otočil na břicho, druhý si plivnul do dlaně, rozmazal to po prvním a už byl v něm? Tak takhle to ve skutečnosti vůbec nefunguje. Netvrdím teda, že tohle nikdo nikdy nezažil, ale půjde spíš o výjimky. Celá ta scéna je totiž prakticky opakem běžného gay sexu.

Musíte se připravit

Jednou z nejkrásnějších věcí na sexualitě a erotice je její spontánnost. Nemáte nic v plánu a najednou přijde chuť, podíváte se na sebe a už se po sobě válíte a oblečení lítá na všechny strany. A pak… stop. Protože když jste dva muži a chcete si užít anální sex bez špinavých komplikací, jeden z vás musí do koupelny.

Anální sex může být z očividných důvodů dost nečistá záležitost, takže spoustu gayů se na něj připravuje. A ta příprava nějakou dobu trvá, nemusí být úplně příjemná a rozhodně ze sexu odebírá to kouzlo spontaneity a momentální vášně. Když si totiž v největší rozdováděnosti musíte na čtvrt hodinky odskočit, abyste si vypláchli rektum, sexuálnímu spádu to nepřidává.

Pokud se chystáte na romantický večer, který hodláte zakončit v posteli, můžete se připravit i předem, ale pak to znamená, že jste celou dobu jako na trní, jestli se ve vás hmota nepohnula tam, kam nemá, a přece jen nedojde k nehodě. Ne, že by taková nehoda byla konec světa, ono to stačí pak jenom umýt, ale není to oblíbená zkušenost.

Sliny nejsou lubrikant

Ještě víc než absence hygienické přípravy ve Zkrocené hoře (A to jedli pořád fazole! Ale budiž, je to taky jiná doba a divočina v horách, že…) mě rozčiluje, že na to šli „na sucho“. Jasně, pomohli si plivancem, ale pokud dotyčný neplival olivový olej, neumím si představit, jak jim to mohlo být příjemné. Sliny totiž fakt nejsou lubrikant. A mazání potřebujete, když chcete mít sex s otvorem, který se sám při vzrušení nelubrikuje. Jinak to bolí, pálí a klidně způsobuje sexuální zranění – od oděrek až třeba po natrženou uzdičku.

Nejlepší je z mojí zkušenosti silikonový lubrikační gel. Hezky klouže a neusychá. Akorát taky nechává fleky na výmalbě (opřít se zapatlanou rukou o zeď je blbý nápad) a báječně klouže nejen na lidském těle, ale taky na kachličkách a linu. Takže nerozlít! Jo a nejde použít se silikonovými hračkami, protože je ničí. Co se týče vodních gelů, ty jsou nejvíc univerzální a jdou super umýt, ale některé zase tak nemažou nebo rychle schnou a pak lepí (a sex s lepidlem… no, to si domyslíte). A pak je tu taky mazání mastnotou, aneb třeba onen olivový olej. Prý ho používali už v antickém Řecku a vzhledem k tomu, jak dobře maže, si jeho použití umím snadno představit. Ale nezkoušel jsem.

Nicméně pointa je prostě v tom, že bez lubrikantu je anální sex spíš utrpení než potěšení. Takže pokud není mazání po ruce, zůstane spousta chlapů raději u jiných praktik.

Zdroj: Giphy

Anální sex je příjemný pro oba

Samozřejmě bolet může, když to rvete na sílu, bez uvolnění, bez gelu a neomaleně, ale pokud se všechno udělá správně, pak je anální sex velmi příjemný. A to pro oba partnery! Penis totiž není jediná část lidského těla, která je protkaná spoustou citlivých nervů. Silně inervované je také okolí rekta, takže hlazení, masírování nebo třeba lízání je příjemné. Zapomenout ovšem nesmíme ani na prostatu, na kterou se lze skvěle dostat právě přes zadek. Její stimulace je pro mnohé zdrojem ohromného potěšení a někteří muži dokonce dokážou stimulací prostaty dosáhnout orgasmu. Takže výhra pro oba zúčastněné.

Někdo to do zadku vůbec nedělá

Když přijde na gay sex, je třeba zmínit také sexuální role. Protože zdaleka ne všichni dělají v posteli rádi všechno. „Aktivové“ preferují insertivní roli, tedy pozici, v níž jsou oni ti, kdo poskytují penis. „Pasivové“ zase preferují receptivní roli, jsou tedy těmi, kdo penis přijímají. Pak jsou taky versatilní muži, ti to podle chuti (nebo potřeby) střídají.

<Path> Vyhynou brzy aktivové? Co stojí za obřím úbytkem gayů, kteří jsou v sexu dominantní? A jak se spolu vyspí ten dav pasivů? Zničil nám snad boj za rovná práva sexuální život?Zdroj:

Existují ale taky gayové, kteří nemají anální sex rádi vůbec a vůbec ho nepraktikují. Angličtina pro ně používá termín „side“ (jako že jsou stranou). Důvody mohou být různé, ale většinou je to fakt, že se jim anální sex prostě nelíbí a nebaví je. I přesto ale sexuální vyžití mají. Sex totiž neznamená jenom penetraci.

Tipy redakce

Kuk na daddyho!

A na závěr ještě banalita, která také mnohé překvapí: Víte, že si gayové při sexu můžou klidně koukat do očí? Představa, že to spolu muži dělají jenom zezadu, je naprosto pomýlená. Sexuálních poloh existuje samozřejmě o mnoho víc a dokonale možná je i ta klasická misionářská. Ten, kdo je dole, jenom musí zvednou kolena, aby udělal lepší přístup. Když je navíc po ruce polštář nebo něco jiného na podložení, je cesta do ráje volná.

Zdroj: Martin Lyko – autorský článek

Populární
články

Kush je příčinou nespočtu hospitalizací i úmrtí
TĚLO & MYSL

Nová droga známá jako kush dělá z lidí zombie. Je levná, dostupná a mnohé ji spojuje s kontroverzním HHC

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Pro Adélku zaběhl dokonce 770 km v rekordním čase 6 dní, 19 hodin a 15 minut
LIDÉ

Uběhl 770 kilometrů za 6 dní. Tomáš Štverák pochází z Beskyd, závodí ale v různých koutech světa

Autor: Rozálie Růžičková
Gayové jsou nároční, víc než fyzické aspekty jim ale vadí arogantní chování
LIDÉ

Nemůžete si najít chlapa? Začněte být hodní na servírky a zahoďte žiletku, říkají gayové. Svěřili se, co je na mužích nejvíc odpuzuje

Autor: Martin Lyko
Mokré sny jsou přirozenou součástí mužského života
TĚLO & MYSL

Proč mají muži mokré sny? Erotické snění ani absence ukojení nejsou podmínkou, říkají odborníci. Poluce ovšem není jen „výsadou“ mužů

Autor: Martin Lyko
„Vždycky byl v něčem jiný, jako by jeho vysílač byl obrácený na druhou stranu," říká o Mikym Luboš
LIDÉ

„Jako by fungoval na úplně jiných vlnách než já. Ukázal mi fotku kluka a já se začal smát,“ říká muž o coming outu svého kamaráda

Autor: Irena Piloušková
Jedli naši předci převážně maso?
TĚLO & MYSL

Maso (ne)dělá člověka: Paleo strava je blud, naši předci sice lovili, ale mnohem víc sbírali. V jejich jídelníčku převládaly rostliny

Autor: Mirka Dobešová
Wu wei je možná starý přes dva tisíce let, na jeho aktuálnosti to ale nic nezměnilo
TĚLO & MYSL

Jak dosáhnout úspěšného života vymysleli v Číně už před 2000 lety. Koncept „wu wei“ spočívá v nicnedělání

Autor: Martin Lyko

E-Shop