4 triky jak vypadat, že máte větší penis. Ten s uložením nádobíčka funguje i jen ve spodním prádle
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

4 triky jak vypadat, že máte větší penis. Ten s uložením nádobíčka funguje i jen ve spodním prádle

Mít v kalhotách macka by chtěl asi každý muž. Jenže někdy byla matka příroda v tomto směru poněkud úsporná. Naštěstí ale máme v rukávu (nebo spíš v nohavici) několik triků, jak si můžete k vysněnému plnějšímu rozkroku pomoct. Pohlavní orgán vám sice nezvětší, ale postarají se, aby bloudivé pohledy okolí měly o co zavadit.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
12. 12. 2023

O tom, jestli je větší praktičtější a užitečnější, by se dalo hádat hodiny. Jedni tvrdí, že jenom macatý penis je při sexu pořádně cítit, a užívají si penetraci úctyhodnými rozměry, jiní zase propagují okřídlenou větu, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, a preferují, že menší je obratnější, hlavně když při vnikání dosáhne na prostatu.

„Velký penis je hezký na pohled, na hraní si, třeba když se rýsuje pod oblečením, ale na vlastní sex prostě moc ne. Je to takové pozlátko. Mozek si automaticky řekne „sociální kredit“, ale pak je to nepraktické,“ popisuje například nadprůměrně vybavený Tadeáš, s nímž jsem se o úskalích velkého údu nedávno bavil. Jak ale řekl, vypadá to hezky, a přesně o to dnes půjde.

Všichni se totiž asi shodneme, že pokoukání na pěkně plný rozkrok je věc vzrušující a příjemná. Když ho potkáme v tělocvičně, na Grindru, v tramvaji nebo třeba na koupališti. Napínající se tepláky, kraťasy nebo třeba rovnou plavky přitahují pozornost a svému majiteli dodávají na zajímavosti a atraktivitě – onom „sociálním kreditu“, o kterém se zmínil Tadeáš.

Vypadat větší není tak těžké

Jak to ale udělat, chcete-li se světu ukázat s hezkou boulí mezi nohama, ale takové množství penisu, aby vám i bez erekce šponoval látku oblečení, prostě nemáte? Překvapivě snadno, byť jako vše i tohle chce trochu cviku a praxe. Samotné triky, které jsem pro vás ale vymyslel a vyzkoušel, jsou vlastně docela jednoduché.

1. Vycpat

Vycpat si rozkrok je tak triviálně samozřejmý trik jak si udělat větší hrbol v gatích, že jste si možná mysleli, že to tady ani nezazní. To jste se ale přepočítali! Trik je ovšem v tom nenacpat si do spodního prádla jen tak něco. Třeba taková srolovaná ponožka sice dodá na objemu, ale nemá ten správný tvar, blbě sedí na místě a co hůř, má tendenci se v ten nejméně vhodný okamžik zase rozmotat. Místo ní si raději pořiďte pro rozkroky speciálně určenou vycpávku.

Jsou vytvarované tak, aby nejen dobře seděly, ale zároveň se rýsovaly věrohodněji, než kus zmuchlaného oblečení. Toho dosahují zejména tím, že jsou miskovitého tvaru a na vnější straně mají profilování simulující ochablý penis. Některé dokonce disponují hrbolkem, který se pod textilem jeví jako hrana žaludu. Jako materiál slouží nejčastěji něco pěnového. Strčíte je do spodního prádla, trochu naaranžujete, ať jsou pohodlné, a voilà, boule je větší. Osobně bych je ale doporučil pak ještě zakrýt kalhotami, protože jen pod jednou vrstvou textilu můžou vypadat trochu nepřirozeně.

2. Push-upka pro chlapy

Přišlo vám někdy nefér, že ženy mohou s velikostí prsou „podvádět“ pomocí push-up podprsenky, která je nadzvedne a hezky „vystaví“, ale pánové takové oděvní triky k dispozici nemají? Pak vězte, že jste se naštěstí pletli. Spodní prádlo s podporujícím efektem pro mužský rozkrok existuje.

<Path> Trenky ven! Módní hit letošního podzimu je ukazovat spodní prádlo. Muži, kterým z kalhot vykukují boxerky, jsou prý extrémně sexyZdroj: Redakce, reddit.com, gq-magazine.co.uk, i-d.vice.com, anothermag.com, telegraph.co.uk,

Koupíte ho nejsnadněji online, v e-shopech hledejte kategorie „push-up“ nebo „zvětšující“ apod. Na rozdíl od legendárních podprsenek se ale chlapské nadzvedávací oblečení obejde bez tlusté vrstvy molitanu. Funguje tak, že se penis (a někdy i varlata) uloží do speciální kapsičky, která ho drží pěkně vepředu a nahoře. Díky tomu neuhne nikam stranou k tříslům nebo mezi nohy, ale rýsuje se všem na odiv. Nevýhodou je, že tohle prádlo nepatří mezi nejlevnější. A taky nebude vyhovovat těm, kdo svému penisu rádi poskytují volnost v plandavých trenýrkách. Aby prádlo fungovalo, musí totiž pohlavní orgán držet na místě.

3. Obojek na nezkrotné zvíře

Všichni víme, že když penis přejde do ztopořeného stavu, je větší. A taky všichni víme, že takový hezky větší je i tehdy, když je jen „na půl cesty“. A právě k udržení tohoto stavu částečné erekce na delší dobu může perfektně posloužit další pomůcka – kroužky na penis. Běžně se používají pro udržení delší a pevnější erekce při sexuálních hrátkách, ale nikdo neříká, že si jimi nemůžete pomoct i ve spodním prádle. Musíte ale dát pečlivý pozor na to, jak bude kroužek velký. Zejména kovové nesmí být moc malé, nebo už je nikdy nesundáte. A taky platí, že kroužek smí penis zaškrcovat jen krátkou dobu, takže na celodenní nošení určitě nemůžu kroužky udržující erekci doporučit.

Zdroj: Giphy

Co ale můžu doporučit, jsou kroužky pozvedávací. Jejich cílem není omezit odtok krve a tedy držet topořivá tělesa v plném stavu (a penis v pozoru), ale patřičné věci chytit a podpořit, aby nebimbaly úplně dole, nýbrž se hezky ukázaly světu. Tyto kroužky jsou většinou docela široké a fungují tak, že se navlečou kolem penisu a šourku zároveň, a právě ten pak povytáhnou dopředu. Výsledkem je více hmoty tam, kde bude více vidět. Pro ty, co toho mají ke zvedání hodně a chtějí to opravdu hodně ukázat, pak existují i „postroje“, které jsou pomyslnou kombinací takového kroužku a spodního prádla. Fungují spolehlivě, akorát je kouzlo odhaleno, jakmile si sundáte kalhoty.

4. Chytit a nadzvednout

Chcete-li ukázat své vybavení i v situacích, kdy jste jen ve spodním prádle a nemáte k dispozici žádné hračky ani pomůcky, je vaší největší zbraní správné uložení nádobíčka. Aby tenhle trik fungoval, chce to ovšem obléct něco přiléhavého. Pružné slipy nebo boxerky jsou ideální, ve volných trenýrkách tahle metoda nefunguje.

Tipy redakce

Největšího penisového efektu dosáhnete tím, že napodobíte uložení, které dělá push-up prádlo. Penis a varlata nechte viset dolů, potom to všechno jednou rukou shora uchopte do „mističky“ vytvyřené z dlaně a prstů a hezky pozvedněte nahoru. Držte si penis a varlata v úhledné kompaktní „hroudě“ a opatrně je položte do přiléhavého prádla – tak, aby se vepředu opřely o látku a ta je držela nehoře. A boule je hotová. Když navíc přidáte ještě trochu lásky a mazlení, bude krátkodobě ještě větší. Tohle řešení sice nevydrží moc dlouho, ale na to, abyste chvilku působili hezky obdaření a zaujali třeba při náhodném převlékání před obecenstvem, to dokonale stačí.

Zdroj: Martin Lyko – autorský článek, lui.cz

Populární
články

Jan Graubner se sice za přílišného konzervativce nepovažuje, ovšem na tranzici má dosti vyhraněný názor
AKTUALITY

Člověk je muž, nebo žena, své pohlaví nelze měnit, říká pražský arcibiskup Jan Graubner a současný přístup k tranzicím přirovnává k pandemii

Autor: Michal Černý
Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Suchý toaletní papír se hlavně v USA začíná stávat nežádoucím zbožím
LIDÉ

Nápad za miliardu?! Čtyři kamarádi chtějí nahradit suchý toaletní papír svým vlastním inovativním produktem

Autor: Michal Černý
Významné postavy české LGBT+ aktivistické scény
LIDÉ

Kdo patří mezi nejvýznamnější postavy české LGBTQ+ aktivistické scény?

Autor: Irena Piloušková
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Bezobalových prodejen je v Česku stále minimum
TRENDY

„Prodavačky mi nedůvěřivě prohlíží pečivo v mém látkovém sáčku. Jako bych byl exot,“ říká Erik o úskalích života „bez odpadu“

Autor: Mirka Dobešová
Výška přímo souvisí s celou řadou zdravotních problémů
TĚLO & MYSL

Všeho moc škodí a platí to i pro výšku. Mužům vyšším než 175 centimetrů hrozí celá řada zdravotních rizik

Autor: Mirka Dobešová
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop