4 triky jak vypadat, že máte větší penis. Ten s uložením nádobíčka funguje i jen ve spodním prádle
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

4 triky jak vypadat, že máte větší penis. Ten s uložením nádobíčka funguje i jen ve spodním prádle

Mít v kalhotách macka by chtěl asi každý muž. Jenže někdy byla matka příroda v tomto směru poněkud úsporná. Naštěstí ale máme v rukávu (nebo spíš v nohavici) několik triků, jak si můžete k vysněnému plnějšímu rozkroku pomoct. Pohlavní orgán vám sice nezvětší, ale postarají se, aby bloudivé pohledy okolí měly o co zavadit.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
12. 12. 2023

O tom, jestli je větší praktičtější a užitečnější, by se dalo hádat hodiny. Jedni tvrdí, že jenom macatý penis je při sexu pořádně cítit, a užívají si penetraci úctyhodnými rozměry, jiní zase propagují okřídlenou větu, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, a preferují, že menší je obratnější, hlavně když při vnikání dosáhne na prostatu.

„Velký penis je hezký na pohled, na hraní si, třeba když se rýsuje pod oblečením, ale na vlastní sex prostě moc ne. Je to takové pozlátko. Mozek si automaticky řekne „sociální kredit“, ale pak je to nepraktické,“ popisuje například nadprůměrně vybavený Tadeáš, s nímž jsem se o úskalích velkého údu nedávno bavil. Jak ale řekl, vypadá to hezky, a přesně o to dnes půjde.

Všichni se totiž asi shodneme, že pokoukání na pěkně plný rozkrok je věc vzrušující a příjemná. Když ho potkáme v tělocvičně, na Grindru, v tramvaji nebo třeba na koupališti. Napínající se tepláky, kraťasy nebo třeba rovnou plavky přitahují pozornost a svému majiteli dodávají na zajímavosti a atraktivitě – onom „sociálním kreditu“, o kterém se zmínil Tadeáš.

Vypadat větší není tak těžké

Jak to ale udělat, chcete-li se světu ukázat s hezkou boulí mezi nohama, ale takové množství penisu, aby vám i bez erekce šponoval látku oblečení, prostě nemáte? Překvapivě snadno, byť jako vše i tohle chce trochu cviku a praxe. Samotné triky, které jsem pro vás ale vymyslel a vyzkoušel, jsou vlastně docela jednoduché.

1. Vycpat

Vycpat si rozkrok je tak triviálně samozřejmý trik jak si udělat větší hrbol v gatích, že jste si možná mysleli, že to tady ani nezazní. To jste se ale přepočítali! Trik je ovšem v tom nenacpat si do spodního prádla jen tak něco. Třeba taková srolovaná ponožka sice dodá na objemu, ale nemá ten správný tvar, blbě sedí na místě a co hůř, má tendenci se v ten nejméně vhodný okamžik zase rozmotat. Místo ní si raději pořiďte pro rozkroky speciálně určenou vycpávku.

Jsou vytvarované tak, aby nejen dobře seděly, ale zároveň se rýsovaly věrohodněji, než kus zmuchlaného oblečení. Toho dosahují zejména tím, že jsou miskovitého tvaru a na vnější straně mají profilování simulující ochablý penis. Některé dokonce disponují hrbolkem, který se pod textilem jeví jako hrana žaludu. Jako materiál slouží nejčastěji něco pěnového. Strčíte je do spodního prádla, trochu naaranžujete, ať jsou pohodlné, a voilà, boule je větší. Osobně bych je ale doporučil pak ještě zakrýt kalhotami, protože jen pod jednou vrstvou textilu můžou vypadat trochu nepřirozeně.

2. Push-upka pro chlapy

Přišlo vám někdy nefér, že ženy mohou s velikostí prsou „podvádět“ pomocí push-up podprsenky, která je nadzvedne a hezky „vystaví“, ale pánové takové oděvní triky k dispozici nemají? Pak vězte, že jste se naštěstí pletli. Spodní prádlo s podporujícím efektem pro mužský rozkrok existuje.

<Path> Světově první úspěšná transplantace penisu od zesnulého dárce dává mnoha mužům naději na normální (i sexuální) životZdroj: health.com, pinknews.co.uk

Koupíte ho nejsnadněji online, v e-shopech hledejte kategorie „push-up“ nebo „zvětšující“ apod. Na rozdíl od legendárních podprsenek se ale chlapské nadzvedávací oblečení obejde bez tlusté vrstvy molitanu. Funguje tak, že se penis (a někdy i varlata) uloží do speciální kapsičky, která ho drží pěkně vepředu a nahoře. Díky tomu neuhne nikam stranou k tříslům nebo mezi nohy, ale rýsuje se všem na odiv. Nevýhodou je, že tohle prádlo nepatří mezi nejlevnější. A taky nebude vyhovovat těm, kdo svému penisu rádi poskytují volnost v plandavých trenýrkách. Aby prádlo fungovalo, musí totiž pohlavní orgán držet na místě.

3. Obojek na nezkrotné zvíře

Všichni víme, že když penis přejde do ztopořeného stavu, je větší. A taky všichni víme, že takový hezky větší je i tehdy, když je jen „na půl cesty“. A právě k udržení tohoto stavu částečné erekce na delší dobu může perfektně posloužit další pomůcka – kroužky na penis. Běžně se používají pro udržení delší a pevnější erekce při sexuálních hrátkách, ale nikdo neříká, že si jimi nemůžete pomoct i ve spodním prádle. Musíte ale dát pečlivý pozor na to, jak bude kroužek velký. Zejména kovové nesmí být moc malé, nebo už je nikdy nesundáte. A taky platí, že kroužek smí penis zaškrcovat jen krátkou dobu, takže na celodenní nošení určitě nemůžu kroužky udržující erekci doporučit.

Zdroj: Giphy

Co ale můžu doporučit, jsou kroužky pozvedávací. Jejich cílem není omezit odtok krve a tedy držet topořivá tělesa v plném stavu (a penis v pozoru), ale patřičné věci chytit a podpořit, aby nebimbaly úplně dole, nýbrž se hezky ukázaly světu. Tyto kroužky jsou většinou docela široké a fungují tak, že se navlečou kolem penisu a šourku zároveň, a právě ten pak povytáhnou dopředu. Výsledkem je více hmoty tam, kde bude více vidět. Pro ty, co toho mají ke zvedání hodně a chtějí to opravdu hodně ukázat, pak existují i „postroje“, které jsou pomyslnou kombinací takového kroužku a spodního prádla. Fungují spolehlivě, akorát je kouzlo odhaleno, jakmile si sundáte kalhoty.

4. Chytit a nadzvednout

Chcete-li ukázat své vybavení i v situacích, kdy jste jen ve spodním prádle a nemáte k dispozici žádné hračky ani pomůcky, je vaší největší zbraní správné uložení nádobíčka. Aby tenhle trik fungoval, chce to ovšem obléct něco přiléhavého. Pružné slipy nebo boxerky jsou ideální, ve volných trenýrkách tahle metoda nefunguje.

Tipy redakce

Největšího penisového efektu dosáhnete tím, že napodobíte uložení, které dělá push-up prádlo. Penis a varlata nechte viset dolů, potom to všechno jednou rukou shora uchopte do „mističky“ vytvyřené z dlaně a prstů a hezky pozvedněte nahoru. Držte si penis a varlata v úhledné kompaktní „hroudě“ a opatrně je položte do přiléhavého prádla – tak, aby se vepředu opřely o látku a ta je držela nehoře. A boule je hotová. Když navíc přidáte ještě trochu lásky a mazlení, bude krátkodobě ještě větší. Tohle řešení sice nevydrží moc dlouho, ale na to, abyste chvilku působili hezky obdaření a zaujali třeba při náhodném převlékání před obecenstvem, to dokonale stačí.

Zdroj: Martin Lyko – autorský článek, lui.cz

Populární
články

Kush je příčinou nespočtu hospitalizací i úmrtí
TĚLO & MYSL

Nová droga známá jako kush dělá z lidí zombie. Je levná, dostupná a mnohé ji spojuje s kontroverzním HHC

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Pro Adélku zaběhl dokonce 770 km v rekordním čase 6 dní, 19 hodin a 15 minut
LIDÉ

Uběhl 770 kilometrů za 6 dní. Tomáš Štverák pochází z Beskyd, závodí ale v různých koutech světa

Autor: Rozálie Růžičková
Gayové jsou nároční, víc než fyzické aspekty jim ale vadí arogantní chování
LIDÉ

Nemůžete si najít chlapa? Začněte být hodní na servírky a zahoďte žiletku, říkají gayové. Svěřili se, co je na mužích nejvíc odpuzuje

Autor: Martin Lyko
Mokré sny jsou přirozenou součástí mužského života
TĚLO & MYSL

Proč mají muži mokré sny? Erotické snění ani absence ukojení nejsou podmínkou, říkají odborníci. Poluce ovšem není jen „výsadou“ mužů

Autor: Martin Lyko
„Vždycky byl v něčem jiný, jako by jeho vysílač byl obrácený na druhou stranu," říká o Mikym Luboš
LIDÉ

„Jako by fungoval na úplně jiných vlnách než já. Ukázal mi fotku kluka a já se začal smát,“ říká muž o coming outu svého kamaráda

Autor: Irena Piloušková
Jedli naši předci převážně maso?
TĚLO & MYSL

Maso (ne)dělá člověka: Paleo strava je blud, naši předci sice lovili, ale mnohem víc sbírali. V jejich jídelníčku převládaly rostliny

Autor: Mirka Dobešová
Wu wei je možná starý přes dva tisíce let, na jeho aktuálnosti to ale nic nezměnilo
TĚLO & MYSL

Jak dosáhnout úspěšného života vymysleli v Číně už před 2000 lety. Koncept „wu wei“ spočívá v nicnedělání

Autor: Martin Lyko

E-Shop