Nadpozemské orgie aneb sex podle zvěrokruhu: Jaká jsou jednotlivá znamení v posteli a s kým budete nejvíc eroticky kompatibilní?
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Nadpozemské orgie aneb sex podle zvěrokruhu: Jaká jsou jednotlivá znamení v posteli a s kým budete nejvíc eroticky kompatibilní?

Jsou býci ti největší bejci, ryby jako leklá ryba a vodnáři nonstop vlhcí? Pokud vás zajímají tyhle odpovědi, ale nemáte čas se vyspat se všemi dvanácti znameními zvěrokruhu, pak jste tady správně. Erotická tajemství astrologie byla ve hvězdách, ale teď už jsou na papíře. Nebo teda na obrazovce. Hlavní je, že si můžete vybrat přesně podle toho, o co máte zájem. Teď už stačí akorát zjistit, kdy se narodil…
Martin Lyko Martin Lyko Autor
19. 9. 2023

Beran (21. března – 19. dubna)
Nejlepší partneři do postele: lvi (váhy, střelci)

Berani mají velmi jasno, o co jim v posteli jde: O „to jedno“. Jsou jasně orientovaní na cíl a při sexu s nimi to rozhodně poznáte. Jsou živočišní, možná až syroví a rozhodně nepotřebují dlouhé svádění, romantické večeře nebo smyslné předehry. Místo toho jim udělá radost, když je klidně hodíte na postel a pustíte se do práce. Nejspíš vás ale obratem otočí oni pod sebe, protože mají přirozeně soutěživou povahu. Když vlezou do postele se lvem, rozpoutá se vášnivé inferno. Dokonale je totiž doplňuje lví charisma a dramatičnost.

Býk (20. dubna – 20. května)
Nejlepší partneři do postele: panny (štíři, kozorozi)

Narodili se jen krátce po sobě, ale býci jsou beranům na hony vzdálení. Jejich jazykem je smyslnost. Znamení býka je asociováno s hmatem, sluchem, chutí, zrakem a čichem, navíc mají rádi, když se na věc jde pomalu a trpělivě. Do varu je proto dostanete promyšlenou předehrou. Namasírujte je při svíčkách nějakým aromatickým olejem a dovolte jim dívat se na vaše nádherné tělo a budou z toho bez sebe. A jakmile přijde na věc, budou plně přítomní každičkou buňkou svého těla, nejlépe si tak padnou do noty (nebo do postele) s pannami, které jsou trpělivé, vyrovnané a mají smysl pro detail.

Blíženci (21. května – 21. června)
Nejlepší partneři do postele: váhy (střelci, vodnáři)

Dvojakost blíženců je přesně to, co s nimi můžete očekávat nejen v životě, ale také v ložnici. Umí to hrát nevinně, sladce a být něžní a hodňoučcí, ale v jejich duši a kalhotách spočívá také divoký dominantní samec, který vám ukáže, kdo je tady pánem. A bude moc rád, když se mu podvolíte. Ale ne na dlouho. Chcete-li si užívat sex s blíženci, musíte pochopit, že mají rádi různorodost a změnu. Blíženci jsou nezbední, zlobiví a někdy trochu praštění. Klidně na vás v záškubech orgasmu vychrlí „miluju tě“, i když je to vztah třeba jen na jednu noc. Možná paradoxně si proto rozumí s váhami. Přitahuje je jejich nerozhodnost, která je drží v pozoru. Stejně jako jejich koketnost.

Rak (22. června – 22. července)
Nejlepší partneři do postele: štíři (kozorozi, ryby)

Chcete-li zažít sex, který bude opravdu kouzelný, pak vlezte do postele s rakem. Jsou to osoby, které díky vlnám svých emocí procházejí různými fázemi. Což dává smysl, když je jejich vládnoucím tělesem měsíc. Dnes budou plní chtíče a nespoutanosti a zítra se vylekají a uzavřou se zpět do sebe. Aby si sex opravdu užili a uvolnili se, musí být s někým, komu věří, s kým se nebojí být zranitelní a ke komu mohou něco cítit. Pokud ale najdou správného partnera, zahrnou ho péčí tak, že nebude vědět, která bije. Jsou ukázkovým příkladem vodního znamení, proto nemají problém udávat směr a skvěle si rozumí se štíry, jejichž mystika a tajemnost by jiné znervózňovala. Raky paradoxně tahle neprohlédnutelná mocná temnota přitahuje jako světlo můru.

Lev (23. července – 22. srpna)
Nejlepší partneři do postele: střelci (vodnáři, berani)

Lvi jsou králi přírody a nespokojí se proto s ničím jiným než s tím nejúžasnějším sexem, jaký můžou mít. Což ovšem taky znamená, že do něj budou dávat všechno, aby takový byl. Přesto chtějí partnera, který jejich lví pýchu ocení, bude si jich vážit, ale nebude přílišný patolízal. V posteli jsou divocí a animální, ale přesto kultivovaní a elegantní. Nejvíc je dostanete, když jim nedáte všechno najednou. Lev bude šílet z toho, když bude vědět, že příště by mohl získat ještě něco víc. Což se jim rozhodně stane se střelci, s nimiž si jako dalším ohnivým znamením výborně rozumí. Střelci jsou ovšem spontánnější a navíc disponují moudrostí, kterou kultivovaní sluneční lvi prostě žerou. Stejně jako jejich schopnost i z obyčejné pusy na veřejnosti udělat zkušenost kapající sexuální energií.

Panna (23. srpna – 22. září)
Nejlepší partneři do postele: kozorozi (ryby, býci)

Není snad nikdo, kdo mi nechtěl sbalit pannu. Možná o tom přitom sám ani neví, protože panny jsou sice stvoření působící na první dobrou nezajímavě, ale mají auru, která říká, že tady se budou dít věci. Panny jsou velmi submisivní, ale to neznamená, že budou jenom nehybně ležet. Moc rády se budou snažit, aby vás dokonale potěšily. Protože právě potěšení druhého je to, co dostává do extáze i je. Jak už zaznělo, panny mají smysl pro detail, budou si proto přesně pamatovat každičké vaše vzdychnutí a slastné vydechnutí, a přesně se naučí, co máte nejraději. Budou si tak rozumět s kozorohy, kteří potřebují, aby se jim někdo věnoval dlouho. Nebo aby se mohli oni dlouho věnovat jemu a hrát si podle svého. I kdyby to obnášelo třeba trochu provazů a podvolení.

Váhy (23. září – 22. října)
Nejlepší partneři do postele: vodnáři (blíženci, berani)

Váhy jsou na první pohled tak dokonale upravené a vybroušené, že si možná neumíte představit, že si s někým divoce užívají v posteli. Jenže ve skutečnosti je to právě tak. Váhy se během sexu mění na chtivé osoby, které se potřebují nasytit. A mají rády extrémy. Potrpí si na „drsné kluky“, kteří dokážou tuhle jejich potřebu naplnit. Nebo doslova naplnit je, protože zadek je přesně to, kam můžete vahám směřovat svou sexuální pozornost. Váhy si velmi porozumí s vodnářem, který je okouzluje tajemností, ale zároveň jim jde přesně do noty svou excentričnosti a intelektuální potrhlostí.

<Path> Zpověď herce z filmů pro dospělé: Spousta řeziva zadarmo, pro tohle jsem se narodilZdroj: Martin, LUI, redakce

Štír (23. října – 21. listopadu)
Nejlepší partneři do postele: ryby (býci, raci)

Až poznáte sexuální dovednosti štírů, nebudete věřit svým očím (a dalším orgánům). Opanují si váš rozkrok i celé vaše tělo a ukážou vám, jakou rozkoš vám může přinést. Za normálních okolností jsou tajuplní a nevíte, co si o nich myslet, ale v posteli se kompletně obnaží a ukážou vám každičké zákoutí své duše. Navíc se milují, jako by to byl poslední sex jejich života. Chcete-li si štíra omotat kolem prsty, řekněte mu něco temného a romantického zároveň, třeba jako „umřel bych pro tebe“. Uvidíte, co to s nimi udělá. Po erotické stránce se nejvíc uspokojí s rybami, které jsou sice možná neuchopitelné, ale také mají cit pro štíří jemné náznaky a dokážou společný sex přivést do tantrické, ba až návykové podoby.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)
Nejlepší partneři do postele: berani (blíženci, lvi)

Střelci jsou dobrodruzi, kteří rádi objevují. A přesně to platí i o jejich přístupu k sexu. Jsou otevření zkušenostem všeho charakteru a budou vzrušeně zkoušet nové techniky, polohy i hračky. To ovšem také znamená, že můžou mít tendenci objevovat i nové partnery, jen aby měli zase něco, co ještě neznají. Na druhou stranu jsou to sexuální umělci s hromadou zkušeností, kteří vás rádi budou učit, co to znamená mít fantastické erotické zážitky. Bude je proto bavit utkat se v posteli s beranem, který má v sexu jasno a chce si ho užít. Společně nebudou chodit kolem horké kaše, ale prostě rovnou začnou s dalším novým sexuálním dobrodružstvím.

Tipy redakce

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)
Nejlepší partneři do postele: býci (raci, panny)

Opravu by vás napadlo, že tak elegantní tvor jako kozoroh bude takové neslušné zvíře, když se zavřou dveře ložnice? Mělo by! Jako by si svou sexuální energii celou tu dobu nenápadně střádali a pak jí průchod ve výbuchu vášně a pustého sexuálna. V posteli jsou kozorozi jednoznačně dominantní, což je skvěle předurčuje k tomu, aby si rozuměli s pannami, ale ještě lepší partner na sex je pro ně býk. Býci totiž hledají jistotu, kterou jim svou tendencí vést kozorozi umí zprostředkovat. Obě tato znamení jsou navíc vedena svými smysly a chtějí být během sexu plně pohlcená okamžikem.

Vodnář (21. ledna – 20. února)
Nejlepší partneři do postele: váhy (lvi, blíženci)

Věřte si tomu nebo ne, ale vodnáři jsou jedni z nejnáruživějších a možná až nejúchylnějších znamení, co se sexu týče. Ve vodnářích víří neřestné myšlenky a pokud se s nimi dostanete do postele, poznáte přesně, jaké to jsou. Nečekejte ovšem nějaké obyčejné proplesknutí nebo kravatu na pelesti, vodnáři budou klidně ujíždět na aktivitách, o kterých jste možná ani neslyšeli. Dokonale se k nim proto hodí panny, které díky své submisivní povaze a zároveň potřebě potěšit ochotně vodnářům vyhoví. Vodnáři jsou znamení, které vyznává platonickou lásku. Hledáte-li někoho, s kým můžete dovádět a řádit, ale přitom se nechcete vázat, takové o výhody obohacené přátelství s vodnářem bude dobrá volba.

Zdroj: Giphy

Ryby (21. února – 20. března
Nejlepší partneři do postele: raci (panny, štíři)

Ryby mají neustálou potřebu utíkat z reality. A vůbec nemají problém tyhle své útěky provádět formou sexuálních zážitků. Ba právě naopak, sex, ze kterého se vám kroutí palce u nohou, je jejich oblíbenou strategií! Ryby jsou mistři fantazie a dokážou si v hlavě vykouzlit scénáře, které je dostanou do varu a možná i na vrchol, aniž by na sebe musely vůbec sáhnout. Jestli chcete někoho, s kým si můžete hrát slovně nebo si s ním užít sex po telefonu, budou to přesně ryby. Velmi proto ocení raky, kteří jsou autentičtí a i ve fantaziích jsou to opravdu oni. Navíc jsou raci také vodní znamení, takže budou perfektně v harmonii s tím, jaké vlny energie a nálad provází život ryb.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com, cosmopolitan.com, stylecaster.com

Populární
články

Jan Graubner se sice za přílišného konzervativce nepovažuje, ovšem na tranzici má dosti vyhraněný názor
AKTUALITY

Člověk je muž, nebo žena, své pohlaví nelze měnit, říká pražský arcibiskup Jan Graubner a současný přístup k tranzicím přirovnává k pandemii

Autor: Michal Černý
Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Suchý toaletní papír se hlavně v USA začíná stávat nežádoucím zbožím
LIDÉ

Nápad za miliardu?! Čtyři kamarádi chtějí nahradit suchý toaletní papír svým vlastním inovativním produktem

Autor: Michal Černý
Významné postavy české LGBT+ aktivistické scény
LIDÉ

Kdo patří mezi nejvýznamnější postavy české LGBTQ+ aktivistické scény?

Autor: Irena Piloušková
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Bezobalových prodejen je v Česku stále minimum
TRENDY

„Prodavačky mi nedůvěřivě prohlíží pečivo v mém látkovém sáčku. Jako bych byl exot,“ říká Erik o úskalích života „bez odpadu“

Autor: Mirka Dobešová
Výška přímo souvisí s celou řadou zdravotních problémů
TĚLO & MYSL

Všeho moc škodí a platí to i pro výšku. Mužům vyšším než 175 centimetrů hrozí celá řada zdravotních rizik

Autor: Mirka Dobešová
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop