Sex na pláži, ve výtahu nebo třeba trojka. Úžasným fantaziím se meze nekladou. Jak ale může vypadat střet s realitou?
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Sex na pláži, ve výtahu nebo třeba trojka. Úžasným fantaziím se meze nekladou. Jak ale může vypadat střet s realitou?

Sex je jedním z nejintimnějších projevů lidského vztahu a fantazie mohou hrát klíčovou roli v obohacení našeho sexuálního života. Jednou z fascinujících cest k objevování nových dimenzí vaší intimity je zkoumání neprobádaného a na první pohled neuvěřitelně lákavého. Ale pozor, realita ne vždy odpovídá očekávání!
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
15. 9. 2023

Sexuální fantazie jsou velmi individuální a mohou se lišit mezi jednotlivými lidmi. Co je považováno za "nejběžnější" se může měnit v závislosti na společenských normách a kultuře.

Já jsem si pro účely tohoto článku vzala na paškál hned několik často vyskytujících se sexuálních fantazií. Poznáváte se v některé z nich?

Nejběžnější fantazie

Sexuální fantazie jsou něčím, co je téměř každému známé, i když mnoho z nás o nich mluví jen za zavřenými dveřmi. Nejde o nic špatného, právě naopak, sexuální fantazie jsou normální součástí lidské sexuality a mohou nám pomoci prohloubit naše sexuální prožitky s partnerem. Ale jaké jsou nejběžnější sexuální fantazie a co byste měli vědět o jejich zdravém projevu?

1. Romantický sex s partnerem

Jedna z nejběžnějších fantazií zahrnuje vášnivý a romantický sex s vaším partnerem. Tato fantazie může pomoci posílit vaše spojení.

2. Sex ve třech

Mnoho lidí má fantazie o sexu ve třech, ať už to zahrnuje dva partnery a vás, nebo vy a dvěma partnery. Je to způsob, jak zkoumat nové zážitky a dynamiku v sexuálním životě.

3. BDSM

Fantazie o dominanci a podřízenosti může být vzrušující. Svazování, bičování a další praktiky BDSM mohou být součástí této fantazie.

4. Sex v zakázaném prostoru

Mnozí mají fantazie o sexu na veřejných místech, například na pláži, ve sprše nebo ve veřejných toaletách. Tato zakázaná vzrušení mohou být zážitkem, i když se třeba jen zůstanete u fantazií.

5. Role play

Hraní rolí může být vzrušujícím způsobem, jak prozkoumávat různé scénáře a postavy v sexuálním kontextu.

6. Voyeurismus a exhibicionismus

Někteří lidé mají fantazie o pozorování (nebo chtějí sami být pozorováni) během sexuálních aktivit.

7. Sex s neznámým

Fantazie o sexu s neznámým partnerem může otevřít dveře k novým sexuálním zážitkům.

8. Teoretické sny

Fantazie o sexu s celebritou nebo někým, koho jste nikdy nepotkali, mohou být běžným zážitkem.

9. Fantazie o méně konvenčním sexu

Některé fantazie zahrnují méně konvenční praktiky, jako je anální sex nebo různé fetiše.

10. Romantické fantazie

Tato kategorie zahrnuje snění o svatbě, prvním rande nebo jiných romantických okamžicích spojených se sexem.

<Path> PODCASTOVÝ GRINDR: Zbyněk (38) je moc pěkný, milý, přátelský a stále pozitivně naladěný chlap, který se rád tulí. Poslechněte si velmi otevřený rozhovorZdroj: Jakub Starý

Je důležité si uvědomit, že sexuální fantazie jsou normálním a zdravým aspektem lidské sexuality. Fantazie nám mohou pomoci prohloubit spojení s partnerem a zkoumat nové aspekty naší sexuality. Pokud sdílíte své fantazie s partnerem, může to vést k otevřenější a uspokojivější sexuálnímu životu. Pamatujte však, že důležitý je vždy souhlas a respekt mezi všemi zúčastněnými stranami. Jednoduše a prostě: Není s za co stydět. Ovšem uvědomění, že se jedná o pouhé fantazie, je též na místě. Ono to totiž není vždycky s tou fantazií v realitě tak snadné…

Fantazie vs. realita

Že vás už z fleku napadá pár nesrovnalostí, když se řekne třeba voyeurismus? No jasně, máte pravdu. On totiž pozorovaný člověk není vždycky rád, že je terčem zájmu. Pokud se na tom nedohodnete a budete někomu zvědavě čubrnět do okna, tak máte zaděláno na pořádný malér. Je to nejenom nemorální, ale vaše „oběť“ se může i bránit. Bavíme se tu třeba o stalkingu, který je čím dál častěji oblíbeným tématem filmů, seriálů a knih. Snad proto, že jej dříve bylo těžké uchopit, dokázat a potrestat. Ani nyní není situace ideální, ale lepší se to. Je tu jednoduché pravidlo: VŠE POUZE SE SOUHLASEM VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH. A taky ideálně v mezích zákona. Pojďme si projít nějaké nevýhody jak již zmíněných nejběžnějších, ale i dalších lechtivých fantazií.

Tipy redakce

Romantický sex s partnerem

Potíže s očekáváním: Může dojít k nesouladu mezi realitou a fantazií, což může vést k nerealistickým očekáváním v reálném sexuálním životě. A taky se může stát, že to, co vám přijde romantické, bude toho druhého k smrti nudit...

Sex ve třech

Jalová závist: Nevypořádané pocity žárlivosti mezi partnery mohou narušit vztahy a způsobit konflikty.

Komplikace s emocemi: Zážitky mohou vyvolat komplikované emoce, zejména pokud vše není pečlivě komunikováno.

BDSM

Riziko zranění: BDSM praktiky mohou zahrnovat fyzickou bolest nebo svazování, což může způsobit úrazy, pokud nejsou prováděny bezpečně a s vědomím všech zúčastněných stran.

Psychické následky: Někteří lidé mohou mít psychické následky po intenzivních BDSM zážitcích, jako je pocit viny nebo trauma.

Sex v zakázaném prostoru

Právní problémy: Sex na veřejnosti nebo v zakázaných prostorech může být nelegální a může vést k právním problémům a trestním obviněním.

Stres a strach: Neustálý strach z odhalení může ovlivnit výkon a potěšení.

Role play

Nesoulad očekávání: Může dojít k nesouladu očekávání, pokud jedna osoba nesdílí stejné preference ohledně rolí a scénářů.

Voyeurismus a exhibicionismus

Pojďme si to sem také zařadit, i když už jsme to naťukli…

Porušení soukromí: Dohled a exhibicionismus mohou vést k porušení soukromí jiných lidí, což může mít vážné následky.

Sex s neznámým

Riziko STI: Sex s neznámým partnerem může zvýšit riziko přenosu sexuálně přenosných infekcí, pokud nejsou dodrženy ochranné opatření. A taky je tu otázka bezpečnosti obecně. Bůh ví, na (se) koho narazíte…

Teoretické sny

Nerealistická očekávání: Fantazie o sexu s celebritou nebo neznámým partnerem mohou vést k nerealistickým očekáváním v reálném sexuálním životě.

Fantazie o méně konvenčním sexu

Potřeba vzájemného souhlasu: Méně konvenční praktiky vyžadují důkladnou komunikaci a vzájemný souhlas, jinak mohou vést k nepohodlí nebo traumatu.

Romantické fantazie

Rozpor s realitou: Fantazie o dokonalém romantickém okamžiku mohou narušit realistické pohledy na vztahy, pokud nejsou vyváženy zkušenostmi ze vztahů.

<Path> Sexuální wellness – jak přistupujete ke svému tělu?Zdroj: satisfyer.com, IG satisfyercom

A tady je pár těch, které vás možná též napadly, ale do našeho „nejběžnějšího“ seznamu se nevešly, či byly jen letmo zmíněny:

Sex na pláži

Zvuk vln a měkký písek pod nohama – co by mohlo být romantičtějšího? Sex na pláži může být pro romantiky a dobrodruhy skvělým způsobem, jak propadnout vášním. Ale dejte si pozor, písek může být pěkný prevít a dostane se i tam, kam nemá, což může způsobit přinejmenším nepohodlí.

A co víc, otevřený prostor pláže může znamenat, že vaše dobrodružství nebude tak tajné, jak byste si přáli. A s tím se pojí nejen možný trapas, ale i právní důsledky.

Sex ve vaně

Vanová romantika, s vonnými svíčkami a pěnou, zní jako sen. Ale vlhké povrchy mohou být nebezpečné – zvýšené riziko uklouznutí může způsobit něco mnohem méně romantického. Navíc omezený prostor může ztížit pohyb a vaše pocity se mohou stát stísněnými, což může vést k nesrovnalostem ve vašich dobrodružstvích. Což je velmi odborně řečeno, že to může kvůli nedostatku místa a pohodlí prostě stát za prd.

Sex v kanceláři

Myšlenka na hrátky v pracovním prostředí může být nepřekonatelně vzrušující. Ale pozor, sex v kanceláři může znamenat nepříjemné situace, pokud budete přistiženi nebo budou porušena pracovní pravidla. Než se do toho pustíte, zvažte důkladně rizika a následky – nejen právní, ale i sociální.

Sex v letadle

Letadla máme tendenci vnímat jako symbol romantiky a dobrodružství. Omezený prostor a pravidla zakazující sex během vzletu a přistání mohou však udělat z tohoto místního zážitku trochu komplikovaný kousek. Hrozí jak zranění, tak trapas a ještě se na vás může spustit lavina problémů, když budete načapáni personálem.

Sex ve výtahu

Výtahy mohou být symbolickými místy krátkodobých setkání a vášnivých polibků. Pozor ovšem na lidi – nechcete nikomu způsobit trauma. A když opomineme okolí, vaše pohyby mohou někdy vést k technickým problémům – třeba k zaseknutí kabiny.

Poslední apel

I když je tento článek spíše psaný okem hnidopichakazi*uka, třeba se v tom najdete a nebudete už tolik zklamaní z toho, že se vám vaše sny nevyplnily tak úplně podle vašich představ. Je to totiž úplně normální a není s vámi nic špatně. Holt není všechno tak, jako ve filmu nebo myšlenkách.

Když se vydáte na cesty za neobvyklými sexuálními zážitky, pamatujte na komunikaci a zodpovědnost. Respektujte své hranice a svého partnera a dodržujte základní pravidla souhlasu. Potom mohou být vaše cesty do neznáma opravdovým zážitkem – ať už ve formě nezapomenutelného sexu, tak jako dobrý vtip o tom, jak se vám to tehdy nepovedlo.

Zdroj: businessinsider.in, xonecole.com, dailymail.co.uk, merriam-webster.com, pravnilinka.cz, who.int, OpenAI ChatGPT,

Populární
články

Do pračky, nebo stačí otočit? Tři čtvrtiny opakovaných nosičů spodního prádla volí nejdřív druhou možnost
AKTUALITY

Více než pětina mužů si nemění spodní prádlo, ukázal průzkum. Někteří si berou čisté trenky dokonce jen jednou za týden

Autor: Martin Lyko
„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku
Family

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku

Autor: Jan Witek Witek
Za Davidem visí obrazy, které sám vytvořil
Living 2/23

Davidův byt s pečlivě vybranými doplňky: "Nedokážu jen tak něco někam položit. Musí to sedět!"

Autor: Ondřej Josef Kubáček
Oloupal by vám partner pomeranč? Pak máte nakročeno k dlouhému a šťastnému vztahu
LIDÉ

TikTokem se šíří „teorie pomerančové kůry“. Jestli chcete vztah, který vydrží, pak by vám měl partner oloupat pomeranč

Autor: Martin Lyko
Díky kouzlům se Martin s Milanem podívali i na zámek Hluboká
Living 2/23

Bydlení Martina a Milana ve stylu maximalismu: „Nejde nám o trendy, ale o to, aby se nám tu dobře žilo.“

Autor: Ondřej Josef Kubáček
„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?
TĚLO & MYSL

„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?

Autor: Irena Piloušková
Větší bohatství že neznamená větší spokojenost? Vědci by se s vámi hádali
TĚLO & MYSL

Štěstí si za peníze nekoupíš? Nesmysl. Bohatství větší spokojenost skutečně přináší, říkají odborníci

Autor: Martin Lyko
Ne každé dítě v sobě objeví zrovna zálibu v šicích strojích...
LIDÉ

Je mu 7 let a už šije outfity pro Sharon Stone. Malý návrhář Max bere svět módy útokem a chce být novým Guccim

Autor: Mirka Dobešová
Pokud máte potřebu posílat cizím lidem explicitní fotky bez jejich předchozího souhlasu, měli byste se zamyslet, proč tomu tak je
LIDÉ

Dick pic v první zprávě? „Jsem ču*ák,“ říkáte příjemci. Když si nedáte pozor, porušíte navíc zákon

Autor: Martin Lyko
Pepovi je 37, že je HIV pozitivní zjistil asi před 4 lety
World AIDS day

„Není to pro mě nemoc, ale vir,“ říká o své HIV pozitivitě 37letý Pepa. Rodině řekl i o drogách, HIV status ale přesto tají

Autor: Martin Lyko

E-Shop