Sex na pláži, ve výtahu nebo třeba trojka. Úžasným fantaziím se meze nekladou. Jak ale může vypadat střet s realitou?
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Sex na pláži, ve výtahu nebo třeba trojka. Úžasným fantaziím se meze nekladou. Jak ale může vypadat střet s realitou?

Sex je jedním z nejintimnějších projevů lidského vztahu a fantazie mohou hrát klíčovou roli v obohacení našeho sexuálního života. Jednou z fascinujících cest k objevování nových dimenzí vaší intimity je zkoumání neprobádaného a na první pohled neuvěřitelně lákavého. Ale pozor, realita ne vždy odpovídá očekávání!
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
15. 9. 2023

Sexuální fantazie jsou velmi individuální a mohou se lišit mezi jednotlivými lidmi. Co je považováno za "nejběžnější" se může měnit v závislosti na společenských normách a kultuře.

Já jsem si pro účely tohoto článku vzala na paškál hned několik často vyskytujících se sexuálních fantazií. Poznáváte se v některé z nich?

Nejběžnější fantazie

Sexuální fantazie jsou něčím, co je téměř každému známé, i když mnoho z nás o nich mluví jen za zavřenými dveřmi. Nejde o nic špatného, právě naopak, sexuální fantazie jsou normální součástí lidské sexuality a mohou nám pomoci prohloubit naše sexuální prožitky s partnerem. Ale jaké jsou nejběžnější sexuální fantazie a co byste měli vědět o jejich zdravém projevu?

1. Romantický sex s partnerem

Jedna z nejběžnějších fantazií zahrnuje vášnivý a romantický sex s vaším partnerem. Tato fantazie může pomoci posílit vaše spojení.

2. Sex ve třech

Mnoho lidí má fantazie o sexu ve třech, ať už to zahrnuje dva partnery a vás, nebo vy a dvěma partnery. Je to způsob, jak zkoumat nové zážitky a dynamiku v sexuálním životě.

3. BDSM

Fantazie o dominanci a podřízenosti může být vzrušující. Svazování, bičování a další praktiky BDSM mohou být součástí této fantazie.

4. Sex v zakázaném prostoru

Mnozí mají fantazie o sexu na veřejných místech, například na pláži, ve sprše nebo ve veřejných toaletách. Tato zakázaná vzrušení mohou být zážitkem, i když se třeba jen zůstanete u fantazií.

5. Role play

Hraní rolí může být vzrušujícím způsobem, jak prozkoumávat různé scénáře a postavy v sexuálním kontextu.

6. Voyeurismus a exhibicionismus

Někteří lidé mají fantazie o pozorování (nebo chtějí sami být pozorováni) během sexuálních aktivit.

7. Sex s neznámým

Fantazie o sexu s neznámým partnerem může otevřít dveře k novým sexuálním zážitkům.

8. Teoretické sny

Fantazie o sexu s celebritou nebo někým, koho jste nikdy nepotkali, mohou být běžným zážitkem.

9. Fantazie o méně konvenčním sexu

Některé fantazie zahrnují méně konvenční praktiky, jako je anální sex nebo různé fetiše.

10. Romantické fantazie

Tato kategorie zahrnuje snění o svatbě, prvním rande nebo jiných romantických okamžicích spojených se sexem.

<Path> Nový sexuální trend: injakulace. Co byste o ní měli vědět a proč díky ní prožijete netušené potěšení?Zdroj: sinrecato.com, askmen.com, nhs.uk, lelo.com, mayoclinic.org, sexandpsychology.com

Je důležité si uvědomit, že sexuální fantazie jsou normálním a zdravým aspektem lidské sexuality. Fantazie nám mohou pomoci prohloubit spojení s partnerem a zkoumat nové aspekty naší sexuality. Pokud sdílíte své fantazie s partnerem, může to vést k otevřenější a uspokojivější sexuálnímu životu. Pamatujte však, že důležitý je vždy souhlas a respekt mezi všemi zúčastněnými stranami. Jednoduše a prostě: Není s za co stydět. Ovšem uvědomění, že se jedná o pouhé fantazie, je též na místě. Ono to totiž není vždycky s tou fantazií v realitě tak snadné…

Fantazie vs. realita

Že vás už z fleku napadá pár nesrovnalostí, když se řekne třeba voyeurismus? No jasně, máte pravdu. On totiž pozorovaný člověk není vždycky rád, že je terčem zájmu. Pokud se na tom nedohodnete a budete někomu zvědavě čubrnět do okna, tak máte zaděláno na pořádný malér. Je to nejenom nemorální, ale vaše „oběť“ se může i bránit. Bavíme se tu třeba o stalkingu, který je čím dál častěji oblíbeným tématem filmů, seriálů a knih. Snad proto, že jej dříve bylo těžké uchopit, dokázat a potrestat. Ani nyní není situace ideální, ale lepší se to. Je tu jednoduché pravidlo: VŠE POUZE SE SOUHLASEM VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH. A taky ideálně v mezích zákona. Pojďme si projít nějaké nevýhody jak již zmíněných nejběžnějších, ale i dalších lechtivých fantazií.

Tipy redakce

Romantický sex s partnerem

Potíže s očekáváním: Může dojít k nesouladu mezi realitou a fantazií, což může vést k nerealistickým očekáváním v reálném sexuálním životě. A taky se může stát, že to, co vám přijde romantické, bude toho druhého k smrti nudit...

Sex ve třech

Jalová závist: Nevypořádané pocity žárlivosti mezi partnery mohou narušit vztahy a způsobit konflikty.

Komplikace s emocemi: Zážitky mohou vyvolat komplikované emoce, zejména pokud vše není pečlivě komunikováno.

BDSM

Riziko zranění: BDSM praktiky mohou zahrnovat fyzickou bolest nebo svazování, což může způsobit úrazy, pokud nejsou prováděny bezpečně a s vědomím všech zúčastněných stran.

Psychické následky: Někteří lidé mohou mít psychické následky po intenzivních BDSM zážitcích, jako je pocit viny nebo trauma.

Sex v zakázaném prostoru

Právní problémy: Sex na veřejnosti nebo v zakázaných prostorech může být nelegální a může vést k právním problémům a trestním obviněním.

Stres a strach: Neustálý strach z odhalení může ovlivnit výkon a potěšení.

Role play

Nesoulad očekávání: Může dojít k nesouladu očekávání, pokud jedna osoba nesdílí stejné preference ohledně rolí a scénářů.

Voyeurismus a exhibicionismus

Pojďme si to sem také zařadit, i když už jsme to naťukli…

Porušení soukromí: Dohled a exhibicionismus mohou vést k porušení soukromí jiných lidí, což může mít vážné následky.

Sex s neznámým

Riziko STI: Sex s neznámým partnerem může zvýšit riziko přenosu sexuálně přenosných infekcí, pokud nejsou dodrženy ochranné opatření. A taky je tu otázka bezpečnosti obecně. Bůh ví, na (se) koho narazíte…

Teoretické sny

Nerealistická očekávání: Fantazie o sexu s celebritou nebo neznámým partnerem mohou vést k nerealistickým očekáváním v reálném sexuálním životě.

Fantazie o méně konvenčním sexu

Potřeba vzájemného souhlasu: Méně konvenční praktiky vyžadují důkladnou komunikaci a vzájemný souhlas, jinak mohou vést k nepohodlí nebo traumatu.

Romantické fantazie

Rozpor s realitou: Fantazie o dokonalém romantickém okamžiku mohou narušit realistické pohledy na vztahy, pokud nejsou vyváženy zkušenostmi ze vztahů.

<Path> Co byste při sexu rozhodně měli mít na sobě? Ponožky! Ty jsou prý totiž zárukou dosažení orgasmuZdroj: metro.co.uk, abc.net.au, academic.oup.com, news.bbc.co.uk, health.clevelandclinic.org, medium.com, cosmopolitan.com, inverse.com, insidehook.com

A tady je pár těch, které vás možná též napadly, ale do našeho „nejběžnějšího“ seznamu se nevešly, či byly jen letmo zmíněny:

Sex na pláži

Zvuk vln a měkký písek pod nohama – co by mohlo být romantičtějšího? Sex na pláži může být pro romantiky a dobrodruhy skvělým způsobem, jak propadnout vášním. Ale dejte si pozor, písek může být pěkný prevít a dostane se i tam, kam nemá, což může způsobit přinejmenším nepohodlí.

A co víc, otevřený prostor pláže může znamenat, že vaše dobrodružství nebude tak tajné, jak byste si přáli. A s tím se pojí nejen možný trapas, ale i právní důsledky.

Sex ve vaně

Vanová romantika, s vonnými svíčkami a pěnou, zní jako sen. Ale vlhké povrchy mohou být nebezpečné – zvýšené riziko uklouznutí může způsobit něco mnohem méně romantického. Navíc omezený prostor může ztížit pohyb a vaše pocity se mohou stát stísněnými, což může vést k nesrovnalostem ve vašich dobrodružstvích. Což je velmi odborně řečeno, že to může kvůli nedostatku místa a pohodlí prostě stát za prd.

Sex v kanceláři

Myšlenka na hrátky v pracovním prostředí může být nepřekonatelně vzrušující. Ale pozor, sex v kanceláři může znamenat nepříjemné situace, pokud budete přistiženi nebo budou porušena pracovní pravidla. Než se do toho pustíte, zvažte důkladně rizika a následky – nejen právní, ale i sociální.

Sex v letadle

Letadla máme tendenci vnímat jako symbol romantiky a dobrodružství. Omezený prostor a pravidla zakazující sex během vzletu a přistání mohou však udělat z tohoto místního zážitku trochu komplikovaný kousek. Hrozí jak zranění, tak trapas a ještě se na vás může spustit lavina problémů, když budete načapáni personálem.

Sex ve výtahu

Výtahy mohou být symbolickými místy krátkodobých setkání a vášnivých polibků. Pozor ovšem na lidi – nechcete nikomu způsobit trauma. A když opomineme okolí, vaše pohyby mohou někdy vést k technickým problémům – třeba k zaseknutí kabiny.

Poslední apel

I když je tento článek spíše psaný okem hnidopichakazi*uka, třeba se v tom najdete a nebudete už tolik zklamaní z toho, že se vám vaše sny nevyplnily tak úplně podle vašich představ. Je to totiž úplně normální a není s vámi nic špatně. Holt není všechno tak, jako ve filmu nebo myšlenkách.

Když se vydáte na cesty za neobvyklými sexuálními zážitky, pamatujte na komunikaci a zodpovědnost. Respektujte své hranice a svého partnera a dodržujte základní pravidla souhlasu. Potom mohou být vaše cesty do neznáma opravdovým zážitkem – ať už ve formě nezapomenutelného sexu, tak jako dobrý vtip o tom, jak se vám to tehdy nepovedlo.

Zdroj: businessinsider.in, xonecole.com, dailymail.co.uk, merriam-webster.com, pravnilinka.cz, who.int, OpenAI ChatGPT,

Populární
články

E-Shop