Strč prst skrz tvrz: Gayové radí hetero mužům, proč odbourat tabu o vlastních zadních partiích
BLØG
Zdroj: Adobe Stock
<Path>

Strč prst skrz tvrz: Gayové radí hetero mužům, proč odbourat tabu o vlastních zadních partiích

Když se někdo baví o takzvaně čtyřprocentních mužích, většinou si je spojuje s intimnostmi týkajícími se „prodloužených zad“. Právě proto se asi straight pánové ve své vlastní sexualitě tolik vyhýbají tématu osobních zadních vrátek, jen aby je někdo neobvinil, že jsou kvůli tomu taky na muže. Přitom vůbec netuší, o jakou slast se připravují. Gayové a jeden hetero kolega vám vzkazují: zkuste, nebudete už bez toho chtít žít.
Albert Prokop Albert Prokop Autor
28. 6. 2023

Proč překonat přirozený odpor

Když v otevřenější přátelské debatě přijde na přetřes téma „strkání něčeho do mužského zadku“, automaticky se všem vybaví chtivý homosexuál. A tím něčím se většinou asi má na mysli mužský úd. Přitom by se řada z nás nejspíš hodně divila, že kolikrát i ti zkušenější ženatí pánové, kteří mají erekci výhradně z holek a jejich ňader, vagín a dalších partií jejich těl, prostě nechtějí přijít o potěšení ze stimulace prostaty, což rozhodně není zdaleka jen doména gayů.

Jistě, známe typ chlapů, kteří se vlivem předsudků stydí za to, že jsou bi nebo úplně „teplí“, takže pak se ožení a přemlouvají manželku k připínákům. Na sex s mužem by neměli odvahu.

Pak jsou tu ale muži, kterým stydlivost v erotice vůbec nic neříká, rádi prozkoumávají různá zákoutí vlastní sexuality, takže už moc dobře vědí, že předsudek se zapojením vlastního análu do hetero hrátek je věčná škoda.

Pochybujete? Tak si přečtěte následující zkušenosti dvou gayů, kteří způsobili osvětu mezi svými hetero kamarády, a pak jednoho poučeného straight kluka, jenž už si od jisté doby také vůbec nedovede představit „kuřbu“ bez prstu ve svém zadku.

Ostych stranou

„Sám jsem v dospívání moc nechápal, co mají homosexuálové na sexu, když si to dělají do zadku. Připadalo mi to špinavý, nečistý, eklovalo se mi to jen představovat. To bylo takové období odmítání, kdy jsem byl ,stoprocentně hetero‘, abych to pak v šestnácti vyzkoušel na vlastní kůži. A vůbec to špinavý nebylo a už vůbec bych neřekl, že se mi to eklovalo. Spíš jsem se do análních hrátek zamiloval,“ vypráví můj kamarád David pro LUI.

„Přímo mě to uchvátilo, protože i obyčejný orál je s prstem v zadku úplně jiná liga. A to díky prostatě a řiti, která má sama o sobě spoustu nervových zakončení, a je tak erotogenní zónou. U mě teda maximální. Úplně jsem hýkal rozkoší, když jsem to zažil poprvé. A trošku hýkám doteď,“ přiznává s úsměvem.

„A protože mám většinu kamarádů hetero kluky a neřešíme skoro nic jiného než sex, baby, u mě borce, a fotbal, tak jsem je tak dlouho ukecával, až to většina z nich taky zkusila. Prostě si nechali do zadku od svých holek strčit prst, když jim to dělaly pusou. Samozřejmě nejdřív byli proti, že nejsou teplouši a kdesi cosi o výkalech, tak jsem je poučil o hygieně a tak. Když to zažili, čuměli jak blázni. Nejdřív se styděli přiznat, jak moc se jim to líbilo. Ale protože se jinak vždycky bavíme otevřeně, vím, že nikdo z nich to nevyzkoušel jen jednou, zařadili to do svého repertoáru. Šířím to dál, kde můžu, a tak už mám tisíce děkovných dopisů,“ chlubí se v nadsázce David.

<Path> „Zkusit sex se ženou je prý potřeba,“ věřil mladý gay z Prahy, kterého kamarádi přesvědčili, aby jednal proti svým pocitůmZdroj: Honza, redakce

Zvědavost nakonec zvítězí

Čtyřicátníka heteráka asi novým kouskům jen tak nenaučíte, ale podle zkušeností dalšího mého mladého kamaráda, Tomáše, to u dvacátníků jde docela snadno. A prý má toto téma občas i překvapivé pokračování.

„Nebavím se o tom s každým na potkání, ale v baru ve dvě ráno už jsem to s pár heteráky probíral. Budete se divit, ale ono to ve skutečnosti zajímá snad každého straight chlapa. Jsou zvídaví. A už jsem taky dvakrát zažil, že jsem jim to musel ještě tu noc hned sám demonstrovat: prostě se nechali vykouřit od kluka, co jim tam dal prst. Prý by se styděli říct přítelkyním. No a co vím, po tom zážitku už se nestydí,“ prohlašuje pobaveně Tom.

A to tvrdí, že ho ti dva sexuálně vůbec nepřitahovali, že je vůbec nechtěl dostat do postele, prý si sami řekli. A protože věděl, co bude následovat, těšil se, až jim ukáže tuto jinou dimenzi orálního sexu. A jejich reakce ho uspokojily. Vnitřně.

Tipy redakce

Jiná dimenze

Pak tu máme třicátníka Jakuba, heterosexuálního muže, u kterého se musím za původce osvěty neskromně prohlásit já sám. Chodil jsem kdysi s jeho starším bráchou, a protože mladí fakt nemají problém mluvit i o věcech, které už jsou pro jiné generace problém, rozebírali jsme i záležitosti ohledně sexu kluků na kluky.

A co se týče masáže prostaty při orálu: nejdřív to odmítal, že to je moc gay, ale pak…

„To Albertovo nadšení pro takovou praktiku jsem přičítal tomu, že je sám homo. A myslel jsem si, že mně jako heterákovi to nemá co dát. Jenže to do mě hustil tak dlouho, až jsem to jednou doma fakt navrhl. A co vám budu povídat: je to pecka.

Musel jsem trošku odbourat předsudky, třeba jsem měl obavu, abych u své partnerky nebyl za teplýho, kdyby se mi to líbilo, ale i když je to mazec, tak opravdu nemá důvod si o mně myslet, že jsem změnil orientaci.

Víc si ten zadek prozkoumávat nenechám, na to nejsem, ale prst je v pohodě a vážně je to úplně jiný level orálního sexu. Už si vždycky během předehry říkáme, jestli dnes prst jo, nebo ne,“ vzkazuje našim čtenářům poučený Kuba.

Vrchol blaha

Ještě vyšší úroveň rozkoše je to, co vám zdaleka každý gay nepotvrdí, protože ne každý měl příležitost to zažít. Ale kdo ji měl, ten z toho má zážitek na celý život. Ale ve dvou se to už nezvládne a také ne každá holka, když už ji nějakým způsobem přemluvíte k zapojení další slečny, by svolila k tomu, čeho se to týká.

První věc je stejná: kvalitní orální sex, ale pak už to začíná být zajímavější: připojí se rimming čili lízání zadku. Je třeba ještě mnohem důkladnější hygienická příprava a budete se muset nějak smysluplně poskládat, aby měla oboje ústa přístup tam, kam potřebují k poskytnutí zážitku.

Když už ale budete mít štěstí na nalezení talentovaných dvou lidí, s kterými to půjde provést, garantuju vám, že zažijete pořádnou nirvánu.

A pro ty z vás, kteří v životě nebudete mít to štěstí: přicházíte o hodně! Být vámi a vědět to, co vím teď, dělám všechno pro to, abych to i u sebe proměnil v realitu…

Zdroj: autorský text LUI, Albert Prokop

Populární
články

Jan Graubner se sice za přílišného konzervativce nepovažuje, ovšem na tranzici má dosti vyhraněný názor
AKTUALITY

Člověk je muž, nebo žena, své pohlaví nelze měnit, říká pražský arcibiskup Jan Graubner a současný přístup k tranzicím přirovnává k pandemii

Autor: Michal Černý
Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Suchý toaletní papír se hlavně v USA začíná stávat nežádoucím zbožím
LIDÉ

Nápad za miliardu?! Čtyři kamarádi chtějí nahradit suchý toaletní papír svým vlastním inovativním produktem

Autor: Michal Černý
Významné postavy české LGBT+ aktivistické scény
LIDÉ

Kdo patří mezi nejvýznamnější postavy české LGBTQ+ aktivistické scény?

Autor: Irena Piloušková
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Bezobalových prodejen je v Česku stále minimum
TRENDY

„Prodavačky mi nedůvěřivě prohlíží pečivo v mém látkovém sáčku. Jako bych byl exot,“ říká Erik o úskalích života „bez odpadu“

Autor: Mirka Dobešová
Výška přímo souvisí s celou řadou zdravotních problémů
TĚLO & MYSL

Všeho moc škodí a platí to i pro výšku. Mužům vyšším než 175 centimetrů hrozí celá řada zdravotních rizik

Autor: Mirka Dobešová
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop