Tápete, jak muže dokonale uspokojit? Umělá inteligence nám poskytla odpovědi, rady a tipy jak na to!
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Tápete, jak muže dokonale uspokojit? Umělá inteligence nám poskytla odpovědi, rady a tipy jak na to!

Sex je pro mnohé zábava, pro jiné ale velký otazník. Jak být pro muže dokonalou partnerkou či partnerem a vykřesat z intimity to nejlepší? Umělá inteligence, která (dle svých slov v OpenAI ChatGPT) tvrdí, že nezaujatě pracuje na základě dostupných dat, nám na naše otázky poskytla pěkně utříděné odpovědi. Jste zvědaví, s čím přišla?
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
12. 5. 2023

Diskuze s umělou inteligencí na téma sexu je jedna z věcí, která je tak trochu na hraně. Proč? Protože ještě není doladěný systém. A tak se stane, že když se zeptáte i jen na fyziologii člověka (tam přeci jen rozmnožování také patří, že ano), často se objeví upozornění, že možná překračujete hranice a narušujete obsahová pravidla.

I přesto, že jsem se nepouštěla do nijak explicitních výrazů, disclamer na mě vyběhnul hned několikrát. Ovšem je dobré říct, že i přesto jsem odpověď dostala. A tak můžeme jít na to!

Jako první jsem AI v rámci Open AI ChatGPT požádala, jestli by mi mohla dát návod na to, jak sexuálně uspokojit muže. Dokáže umělá inteligence na základě nespočtu zaručených informací vygenerovat nějaký ten bodový seznam úkolů? Ukázalo se, že dokáže. Po upozornění, že sexuální uspokojení je velmi individuální záležitostí, mi poskytla mi tyto tipy (cituji doslova, bez úprav):

1.       Komunikace: Hovořte spolu o svých sexuálních představách, fantaziích a potřebách. Otevřená komunikace je klíčová pro porozumění partnerovým přáním a uspokojení.

2.       Vyzkoušejte různé techniky: Experimentujte s různými doteky, polohami a technikami stimulace. Každý muž může mít jiné preferované způsoby stimulace, a proto je důležité objevovat a zkoušet nové věci.

3.       Zkuste orální sex: Mnoho mužů prožívá velké potěšení z orálního sexu. Zde je klíčové mít otevřenou komunikaci a zjistit, co konkrétnímu partnerovi přináší největší rozkoš.

4.       Venujte pozornost předehře: Předehra je důležitá součást sexuálního prožitku. Věnujte partnerovi čas na vzrušení a stimulaci před samotným pohlavním stykem. Doteky, líbání a mazlení mohou zvýšit vzrušení a potěšení.

5.       Komunikujte během sexu: Během sexu je důležité neztratit komunikaci. Zeptejte se partnera, co mu přináší největší rozkoš a zda se mu líbí to, co děláte. Aktivní komunikace vám umožní lépe porozumět jeho potřebám a přání.

Je důležité mít na paměti, že sexuální uspokojení je založeno na vzájemném souhlasu a respektování hranic a preferencí obou partnerů. Nejlepší způsob, jak uspokojit muže, je komunikovat, naslouchat a být otevření vzájemným potřebám a přáním.

Všimněte si, že psaný projev stále není dokonalý, a tak vyvstává otázka, jak moc dokonale zaručené jsou informace. Ale nebudeme hnidopichy, přejdeme to s tím, že jednoduše systém ještě není ve všem perfektní a vrátíme se k tématu. Pokračovala jsem přímou otázkou: Co se mužům při sexu nejčastěji líbí?

Odpověď (plus si domyslete opakované upozornění, že jde o individuální záležitost):

1.       Různorodost: Mnoho mužů si užívá různorodost a změnu ve své sexuální aktivitě. Zkoušení nových poloh, technik a stimulací může přinést vzrušení a potěšení.

2.       Orální sex: Orální sex je často oblíbenou aktivitou mezi muži. Buď to může být orální stimulace penisu (fellatio), nebo stimulace varlat.

3.       Stimulace penisu: Doteky, masáže a různé techniky stimulace penisu jsou často příjemné pro muže. To může zahrnovat různé stisky, tahání nebo použití lubrikantu.

4.       Předehra: Pro mnoho mužů je důležitá a příjemná i kvalitní předehra. Věnování času vzrušování a stimulaci před samotným pohlavním stykem může zvýšit jejich potěšení.

5.       Verbální projevy: Mnoho mužů si cení verbálního ujištění a pochvaly během sexu. Slovní projevy vzrušení a potěšení mohou být pro ně silným afrodiziakem.

<Path> „Mám tě rád, chlape!“ Hetero muži se bojí vyjadřovat náklonnost jiným mužům, koronavirus ale vše měníZdroj: psychologytoday.com, health.com, askmen.com

Nu dobrá. Pokud vezmeme v potaz i ono neustálé opakování, že každý je jiný, navážeme otázkou, jak je podle AI ideální komunikovat s mužem o jeho potřebách. Jak jej zbavit studu a rozproudit dialog? Komunikační bariéry jsou totiž v otázkách intimity často poměrně vysoké.

Odpověď:

1.       Vytvořte bezpečné prostředí: Ujistěte svého partnera, že jste otevření a připraveni naslouchat jeho sexuálním touhám bez odsuzování nebo soudů. Vytvořte prostor, kde se bude cítit pohodlně a bezpečně vyjádřit své potřeby.

2.       Buďte otevření a upřímní: Mluvte s partnerem o vašich vlastních sexuálních touhách a preferencích. Tím ukazujete svou vlastní zranitelnost a otevřenost, což může povzbudit partnera, aby se i on otevřel.

3.       Komunikujte mimo sexuální situace: Někteří lidé mohou pociťovat stud nebo nesnáze hovořit o sexu během samotné sexuální aktivity. Můžete zkusit hovořit o sexu mimo lože, v neformální atmosféře, například při romantické večeři nebo v klidném okamžiku, kdy se oba cítíte pohodlně.

4.       Zmírněte tlak: Předejděte pocitu tlaku, který by mohl partnera zneklidňovat nebo přimět se cítit trapně. Ujišťujte ho, že jeho sexuální touhy jsou přirozené a respektovatelné, a že se vám na nich záleží.

5.       Buďte trpěliví: Někteří muži mohou mít více času potřebného k otevření se a sdílení svých touh. Nechte partnera, aby šel ve svém tempu a respektujte jeho individuální proces.

6.       Nabídněte mu možnosti: Pokud je partner nejistý ohledně vyjádření svých sexuálních touh, můžete mu nabídnout různé možnosti nebo otázky, které mu pomohou vyjádřit se. Například: "Co bys chtěl vyzkoušet nebo co tě vzrušuje?" nebo "Jaké jsou tvoje fantazie nebo přání?"

Umělá inteligence toho ví hodně. Ačkoli skloňování slova „touha“ není zrovna její nejsilnější stránkou (a o tom jsme se už přesvědčili v minulém článku, kde jsme se ptali, jak poznat, že se někomu líbíme), rozhodně se hodí si s ní i na toto téma pokecat.

Tipy redakce

S umělou inteligencí je povídání krásné v tom, že napodobuje komunikaci lidskou, avšak do upřímnosti nevstupuje stud ani z její ani z tazatelovy strany. Přeci jen – jsou otázky, na které se chceme ptát, ale nevíme jak, červenáme se a panikaříme. A tak pokud je vám na toto téma ještě něco tak trochu nejasné nebo byste chtěli sami zkusit, co vám na vaše otázky AI odpoví, zkuste OpenAI ChatGPT. Vřele doporučuji.

Zdroj: OpenAI ChatGPT, lui.cz, redakce

Populární
články

E-Shop