Velký kašpárek a malé divadlo: Nejurostlejší gayové přiznávají slast i trápení a utrpení
LGBT+
Zdroj: Adobe Stock

Velký kašpárek a malé divadlo: Nejurostlejší gayové přiznávají slast i trápení a utrpení

Neznám moc mužů, kteří by s tím, co za nádobíčko jim nadělila příroda, byli úplně navýsost spokojení. Spousta z nás má ego a sebevědomí spojené s tímto orgánem. Většina by chtěla větší, širší, líp vypadající, méně zahnutý a podobně. Pak jsou i výjimky pánů, kteří byli obdaření abnormálně a ve sprchách vzbuzují obdiv a závist. Jenže je jim závidět vůbec co?
Albert Prokop Albert Prokop Autor
24. 3. 2023

Málokdo z gayů si k masturbaci pustí video s někým, kdo má malý penis. Ta nejpopulárnější jsou s „big dicky“, prostě s majiteli obřích penisů. A věřím, že hlavně většina pasivních kluků, kteří začínají se sexem, mají díky tomu hodně zkreslené představy a myslí si, že giganti v řiti jsou to nejvíc, co je v životě dokáže uspokojit. Jak to ale po svých zkušenostech vnímají ti, kteří jsou skutečně výjimečně obdaření?

STANDA (25 CM): JEN NA KOUSEK A NIC VÍC

Mám řadu přátel, pro články používám jak přímo je, tak jejich kamarády, o kterých mi vyprávějí. Někdy se také ke zdrojům dostávám přes e-mail, když mě výpověď někoho zaujme na síti. Tady jsem si s třemi povídal, s jedním si psal elektronicky. Všechno to byly zajímavé postřehy. První je Standa.

„Mám ho 25 centimetrů, taky je docela tlustší, než je zvykem, a upřímně řečeno bych radši nějaký standard. Miluju pasivně orál, jenže na tu tloušťku a délku prostě nenajdete nikoho, kdo by ho zvládl obhospodařit tak, jak je někdy vidět v pornáčích,“ napsal mi Standa.

„Ono je strašně fajn vidět, jak to do sebe někdo dostane až po kořen, jak někdo někomu prudce osouloží hlavu. Upřímně mě taková videa hrozně vzrušují. Ale pro mě samotného je to úplné sci-fi. Kolikrát kluci dokážou zpracovat jen žalud a zbytek maximálně dráždí rukama, různě jim kroutí, jak viděli na netu. A ten sex hlavy je úplně mimo. To bych je udusil,“ postěžoval si LUI.

„Taky jsou pro mě atraktivní drobní kluci a ještě jsem nepotkal žádného z nich, s kterým bych si užil klasický sex. Realita je jiná než ve videu, všechny to bolelo a když člověk kluka nechce úplně zdemolovat, může jen pomalu a na kousek. A to je nuda,“ pokračuje.

„Vlastně o něco lepší je to s někým na jednu noc. Když si mě třeba vykouká na malé potřebě a začne mi nadbíhat. K takovému muži máte přímo při sexu přece jen míň respektu než k někomu, koho milujete. U partnerů jsem byl při sexu vždy opatrnější a taky si ho míň užil. Ale zase jsem měl v životě něco navíc. Něco chybělo, něco přibylo,“ dodal Standa.

STANDA (28 CM): UBLÍŽIL JSEM MNOHA

Roman tvrdí, že je ještě o tři centimetry rostlejší. Měl jsem šanci ho vidět ve spodním prádle a nevsadil bych si, že moc „kecá“. Je bisexuál a jeden čas u nich na maloměstě byl díky šuškandě velkým „pérem“ proslavený. „Holky přede mě pomalu skákaly, aby mě dostaly do postele. Tak jsem je střídal a užíval si. Používal jsem je jen jako maso k uspokojení, takže tam někdy došlo i ke zranění. Ale když to porovnám s klukama, tak vagína mi přijde pro nás větší přece jen přístupnější. Zažil jsem sice frajírka, který si na mě rajtoval jak na plnokrevníkovi, úplně u toho říhal rozkoší, ale většinou je to hlavně bolelo,“ dozvěděl jsem se od letitého kamaráda, který v posledních letech zkouší štěstí se svým mužstvím v anglické gay komunitě.

JAKÁ VELIKOST JE V POŘÁDKU

Psycholog Bruce King z americké Clemson University uveřejnil před pár lety obsáhlou studii týkající se velikosti penisu.

Asi nepřekvapí, že 58 procent mužů bylo nespokojeno s velikostí svých údů, v jiném výzkumu jich o osm procent uznalo, že mají přijatelnou výbavu, ale chtěli by ještě o kousek větší. „Nespokojenost s velikostí ovlivňuje vaši mužnost, sebeúctu a sexuální aktivitu,“ upozornil psycholog.

Průměrná velikost penisu je podle jim sesbíraných dat z výzkumů a měření nejrůznějších vědců kolem 13,6 centimetru.

České zdroje udávají tato čísla: Průměrně velký penis měří ve stavu erekce 12,9 až 15 cm. Průměrná délka penisu v ochablém stavu je u dospělého muže 9 až 10 cm. Touto délkou penisu se může pochlubit až 95 % pánů.

Tipy redakce

Jen 0,6 % mužů na celém světě mají mikropenis a pouze 4,4 % mužů mají velký, nadprůměrný penis.

I dnes již zesnulý sexuolog Radim Uzel pány uklidňoval, že „penisy nadměrných velikostí se hodí jako objekty pornografie, souložit se s tím příliš nedá“.

Ani při gay análním sexu nezáleží tolik na velikosti. „Mužský ‚bod G‘ se nachází asi 6,5 cm uvnitř análního kanálu a většina stimulace se odehrává kolem vstupu do řitního otvoru. Vzhledem k tomu, že průměrná délka penisu je 13,5 cm, znamená to, že drtivá většina mužů by ho měla být schopna stimulovat,“ sděluje Ian Howley, generální ředitel britské neziskové organizace Gay Men Fighting AIDS.

A ještě pár zajímavých dat: v jednom z dalších výzkumů 22 % gayů přiznalo, že se s někým odmítlo vyspat kvůli menší než očekávané velikosti penisu, kolem poloviny respondentů se ale dušovalo, že jim na velikosti nezáleží. Naopak to mělo 36 % tázaných. Více v našem předchozím článku.

<Path> Nekouřím, nepiju, sexuálně nežiju – přesně to platí o dnešních mladých dospělých. Generace Z se bojí rizik a taky „velkého bratra“Zdroj: drinkaware.co.uk, news.gallup.com, ypulse.com, bbc.com, thinkwithgoogle.com, ash.org.uk, nytimes.com, theconversation.com,

KAREL (23 CM): POTĚŠÍM KAŽDÉHO

Další v řadě ale své „předřečníky“ považuje za lidi, kteří ke svým větším údům asi nedostali podrobný návod k použití. Jmenuje se Karel a je to všude urostlý borec, který se pyšní třiadvaceticentimetrovou chloubou.

„Jasně, každý je nějak stavěný, ale podle mě hoši nejspíš zanedbávají předehru. Nebo jsem měl obrovské štěstí. Já si potrpím na tom, abych partnera mazlením, rimmingem a podobně rozdělal tak, až sám škemrá, abych ho tam už konečně vrazil. A pokaždé si to pak užijí, když je vnímáte a přizpůsobujete se jim. Já nemyslím tak na sebe jako na toho druhého, abych ho dostatečně uspokojil. Tak by to měl být každý,“ myslí si.

„Někdy je začátek samotného styku s víc vzdycháním, ale rozkoš nakonec převáží,“ chlubí se velký milovník. Znám dva jeho bývalé intimní partnery a opravdu má skvělé reference.

„Spousta kluků z videí básní po nás XXL, ale po zkušenostech radši někoho prťavějšího. Ale už se mi párkrát stalo, že jsem takového kluka přesvědčil, že všechno jde, když se chce,“ doplňuje šibalsky Kája, který žije trochu divočejším životem a užívá si bez trvalejších známostí.

<Path> Na velikosti (penisu) vždy záleží. Ale komu víc – hetero mužům, ženám, nebo gayům? A proč je v případě gayů špatně „malý“, ale i „velký“?Zdroj: worlddata.info, researchgate.net, medicalnewstoday.com, onemedical.com, lgbthero.org.uk, thepinknews.com,

NEVYUŽITÝ PETR (22 CM)

Máme různé škatulky a do jedné z nich patří nepsaný předpoklad, že gay majitel malého penisu rovná se pasiv, majitel velkého automaticky aktivní muž. Petr patří k těm vyvinutějším, ale v podstatě je mu to nanic.

„Jsem pasivka takzvaně až na půdu. A ještě nenávidím pasivní kouření. Takže většího pinďoura mám vlastně jen na frajeření ve sprchách,“ smál se Petr sám sobě, když jsem ho kontaktoval.

„Sám mám nejradši tak do sedmnácti centimetrů, pak už je to spíš moc. Ale záleží i na tloušťce a hlavně na šikovnosti partnera. Jenže bohužel se mi taky už párkrát stalo, že když jsme se svlékli a on si mě prohlédl, tak se najednou z aktiva stal prosící chlapeček, ať mu to radši udělám já, že je to zbytečně nevyužitý potenciál. Takoví se rychle poroučeli,“ přiznává trpce Petr.

Big Dick Erection GIF by Bokeh ProductionsZdroj: Giphy

ZÁVĚR

Většina zkušeností určitě bude méně pesimistická než jaké jsem nasbíral reakce. Hlavně mezi stálými partnery. Pokud se lidé milují, vždycky se nějak poskládají. Vždycky si vzpomenu na dvoumetrového kamaráda s opravdu velkou „klobásou“, který začal randit s holkou, která měla sotva sto padesát centimetrů a hodně útlý pas. A v ložnici jim tom stejně skvěle klapalo.

Stejně tak znám třeba pár, kde byli oba výhradně aktivní kluci, ten jeden s velkým jím zůstal a ten druhý se přizpůsobil. A pokud trpí, tak to nedává najevo. Ten druhý mu za to stojí.

Láska a city prostě přenášejí i cenťáky navíc…

Zdroj: TANDFONLINE.COM, EREKCE.CZ, PLANOVANIRODINY.CZ, VIMAX.CZ LGBTHERO.ORG.UK, LUI

Populární
články

Przní se kvůli nebinárním lidem čeština? Podle odborníků se jazyk vyvíjí neustále a změny jsou tedy přirozené
LIDÉ

Vysvětleno: Nebinární lidé a čeština. Aneb měli bychom namísto „Martin přišel“ nově psát „Martin přišelx?“

Autor: Mirka Dobešová
Bionický pensi vrátí erekci i těm, kterým jiná lečba nepomáhá
TĚLO & MYSL

Bionické penisy pomáhají mužům s poruchami erekce a nejen jim. Před „akcí“ je stačí nafouknout a zachrání i ty, kdo o úd přišli úplně

Autor: Martin Lyko
Vzájemná masturbace je důležitou součástí sexuální spokojenosti
HOT!

Vzájemná masturbace je klíčem ke šťastnému sexuálnímu životu, tvrdí vědci. Oproti sexu má navíc hromadu výhod

Autor: Martin Lyko
"Často klientkám jen naslouchám. Neplatí si mě vždy jen pro sex"
PODCAST

Profesionální společník Tom (34): Mé klientky mi platí 4 tisíce na hodinu. Jde o dobře situované ženy ve středním věku. Ne vždy dojde na sex

Autor: Jakub Starý
Petr Kavrentzis vedle svého nápadu
LIDÉ

„Projekt vznikal ‚odspodu‘, od zaměstnanců. Pro finance jsme sahali do rezerv,“ prozrazuje o výrobě duhového auta Enyaq Respectline autor nápadu ze Škoda Auto

Autor: Martin Lyko
Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt
TĚLO & MYSL

Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt

Autor: Irena Piloušková
Mnoho z těch, kdo jsou donuceni podstoupit nelidské praktiky v ruských „nápravných“ centrech, nedokáže o svých zážitkých promluvit
AKTUALITY

„Nutili mě vykastrovat prase“, popisuje trans žena praktiky, kterým musela čelit během tzv. konverzní terapie v ruském „nápravném“ zařízení

Autor: Martin Lyko
Panoramatický vlak Bernina Express u ledovce Morteratsch. © Rhätische Bahn
Travel Trends 2023

Váháte, kam na pozdní letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Michal Černý
Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?
FUN

Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?

Autor: Irena Piloušková
Převlékání mužů za ženy bylo v Londýně 18. století docela běžné
LIDÉ

Princezna Serafína nepatřila do královské rodiny, jako drag queen se ale vepsala do historie. Jaká byla britská gay kultura 18. století?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop