Elegantní a vylepšený design a ještě lepší požitek díky nejnovější technologii zahřívání tabáku, to vše nabízí nové glo Hyper Pro
Zdroj: BAT/se svolením

Elegantní a vylepšený design a ještě lepší požitek díky nejnovější technologii zahřívání tabáku, to vše nabízí nové glo Hyper Pro

Displej, který ukáže stav baterie nebo připravenost náplně, dva režimy jejího zahřívání pro ještě intenzivnější chuť, rychlé nabíjení a možnost výběru intenzity – a to vše ve zbrusu novém elegantním zařízení, které se pyšní nadčasovým designem v lákavých barvách, z nichž si vybere každý. To je nejnovější a zatím nejdokonalejší zařízení na zahřívání tabáku Hyper Pro od společnosti British American Tobacco. Díky inovacím nové glo usnadní přechod od tradičních cigaret k méně škodlivému zahřívání tabáku.
Redakce Redakce Autor
19. 4. 2024

Praktická novinka v podobě displeje na přední straně

Zařízení na zahřívaný tabák neustále procházejí inovacemi a výjimkou není ani glo od společnosti British American Tobacco (BAT). To za šest let, kdy ho BAT představila na českém trhu, prošlo řadou proměn. Cílem je nejen vylepšovat vzhled, ale hlavně technologii zahřívání náplně a praktičnost celého zařízení. Hyper Pro se tak vůbec poprvé pyšní displejem EasyView na přední straně. Ten umožňuje sledovat stav baterie a poskytuje informace o připravenosti náplně a zbývajícím počtu použití předtím, než bude glo potřeba nabít. Intuitivní displej zkrátka ukáže vše, co potřebujete vědět, abyste mohli zařízení efektivně a jednoduše využívat.

Ještě větší požitek díky nové technologii zahřívání tabáku HeatBoost

Výraznou inovací prošla také samotná technologie zahřívání náplně. Hyper Pro využívá HeatBoost, díky které zahřívá náplň rychleji a při vyšších teplotách, a díky tomu přináší ještě intenzivnější a lepší chuť hned od prvního potažení. Hyper Pro nabízí hned dva režimy zahřívání. V základním režimu Standard se náplň zahřívá až na 285 °C, v režimu Boost dokonce až na 300 °C. Technologie HeatBoost navíc umožňuje delší dobu použití. V případě režimu Boost jsou to tři minuty, základní režim Standard ale zvládne čtyři a půl minuty.

Mezi oběma režimy intenzity zahřívání náplně se jednoduše přepíná díky praktickému otáčecímu mechanismu TasteSelect a o tom, který režim je nastavený, samozřejmě informuje i displej EasyView.

Pomyslnou třešničkou nejnovějšího glo je rychlejší nabíjení

Za jak dlouho se nabije alespoň na jedno použití a jak dlouho vydrží nabité – to jsou v případě zařízení na zahřívání tabáku klíčové otázky. Hyper Pro slibuje oproti svým předchůdcům rychlejší nabití a to na 100 procent už za devadesát minut. Tedy za předpokladu, že použijete 12,5W nabíječku spolu s kabelem USB-C, který je dodávaný spolu s gločkem. Na jedno plné nabití pak lze glo použít až dvacetkrát.

Ne vždy je ale na plné nabití baterie čas a s tím nové glo také počítá. Za méně než hodinu se dokáže nabít na 80 procent a i když je glo zcela vybité, dokáže se na kapacitu pro jedno kompletní použití nabít už za tři minuty a patnáct sekund.

Tipy redakce

Příjemné do ruky a navíc v exkluzivních barevných kombinacích

Hyper Pro se pyšní nejen nejnovější technologií zahřívání tabáku, ale také moderním inovativním vzhledem, který podtrhuje nejen displej EasyView, ale i barevné kombinace. Na výběr je celkem z pěti možností: Ruby Black, Lapis Blue, Purple Sapphire, Jade Teal a Quartz Rose. Nejnovější glo příjemně padne do ruky i do kapsy, je elegantním doplňkem a váží pouhých 90 gramů. To vše kuřákům usnadní přechod od cigaret k méně škodlivé nikotinové alternativě v podobě zařízení na zahřívání tabáku. Dalším důvodem, proč se cigaret vzdát, pak je i finanční úspora.

Nové glo Hyper Pro je plně kompatibilní se všemi dostupnými náplněmi, ať už jde o klasické tabákové neo nebo bylinné náplně veo nedávno uvedené na trh. V nich je namísto tabáku základem rooibos neboli listy čajovce kapského, který roste na jihu Afriky. Do bylinného základu je pak přidáván nikotin a další přísady, díky kterým se veo pyšní nabídkou různých příchutí – máty, lesních plodů, borůvek nebo tropického ovoce.

Nikotinové alternativy: nižší dopad na lidské zdraví a díky tomu i nižší míra zdanění

Krabička cigaret podražila od března letošního roku průměrně o dalších pět korun. Způsobila to novela zákona o spotřební dani, kterou vláda schválila v rámci konsolidačního balíčku. Nejde ale o žádnou výjimku. Cigarety zdražují formou navyšování spotřební daně každoročně a dnes se cena jedné krabičky šplhá i přes 150 Kč. Ceny nikotinových alternativ ale tak prudce nešplhají a to díky tomu, že stát reflektuje jejich nižší dopad na lidské zdraví. Právě nižší cena tak může být motivací přejít z klasických cigaret na alternativu v podobě zařízení na zahřívání tabákových náplní.

V případě glo může být úspora opravdu značná. Doporučená maloobchodní cena náplní neo a veo, které BAT pro glo nabízí, je totiž o více než padesát korun nižší, než je průměrná cena krabičky cigaret. Díky tomu uživatelé glo výrazně ušetří a může jít dokonce i o částky šplhající do tisíců korun. Počet kuřáků přecházejících ke glo proto neustále roste a BAT se nyní pyšní bezmála devíti miliony uživateli na více než dvaceti světových trzích.

Zdroj: British American Tobacco, batstore.cz

Populární
články

Některé mučicí nástroje se dochovaly dodnes
LIDÉ

Hrozivé sexuální mučení praktikované v minulosti se týkalo především žen a gayů. Jak si naši předci představovali správné „tresty“?

Autor: Mirka Dobešová
Mít v 90 letech svůj první veřejný coming není jednoduché, ale Kenneth Felts svůj strach překonal a změnil tím zbytek svého života
LIDÉ

V 90 letech se rozhodl pro veřejný coming out a změnil tím zbytek svého života. Příběh Kennetha Feltse inspiruje tisíce lidí po celém světě

Autor: Michal Černý
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Pokud se budou pozitivní výsledky klinických testů opakovat, mohou se muži těšit na své „antikoncepční Eldorádo“
TĚLO & MYSL

Zapomeňte na kondomy či vasektomii, vědci přichází s revolučním řešením. Antikoncepční gel pro muže se na trh dostane za pár let

Autor: Michal Černý
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Je tohle podoba domů budoucnosti?
LIVING

Změna klimatu žádá změnu bydlení. Plovoucí domy, které odolají záplavám i tajfunu, již slouží jako inspirace architektů napříč světem

Autor: Mirka Dobešová
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko

E-Shop