Inovativní řešení, vysoká kvalita a důraz na šetrnost: to jsou trumfy korejské kosmetiky
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: ByFEMME/se svolením

Inovativní řešení, vysoká kvalita a důraz na šetrnost: to jsou trumfy korejské kosmetiky

Vysoce kvalitní kosmetika, která využívá to nejlepší z přírody, je šetrná k pokožce i naší planetě a navíc je i cenově dostupná. Zní to jako nedosažitelný sen, ale opak je pravdou. To vše totiž splňuje kosmetika jihokorejské značky Miracletox, na kterou nedají dopustit profesionálky v oboru kosmetické péče s více než třicetiletou zkušeností Hana Olscher a Marie Beranová, zakladatelky pražského studia ByFEMME. Korejskou kosmetiku začaly v Česku nabízet jako první a důkazem, že vybraly správně, jsou spokojení klienti se zdravou zářící pletí.
Kateřina Kučerová Autor
26. 3. 2024

Jižní Korea je lídrem kosmetického průmyslu, vděčí za to mimořádně náročným spotřebitelům

Korejská kosmetika je jednou z nejkvalitnějších na světě a Jižní Korea je dlouhodobě známá jako lídr trhu v oblasti péče o pleť. Ta má totiž v této asijské zemi velmi dlouhou tradici a už děti ve školách se učí, jak správně pečovat o pleť, aby byla krásná a zdravá. Korejky se o pokožku starají skutečně velmi pečlivě a jsou známé její bezchybností. Jsou jedněmi z vůbec nejnáročnějších spotřebitelů, kteří sahají jen po těch nejkvalitnějších produktech. V takové kultuře péče o pleť uspějí jen výrobci, kteří nabízejí to nejlepší a protože na korejském trhu vládne tvrdá konkurence, neustále se navíc snaží své výrobky vylepšovat.

Tajemstvím mimořádné kvality korejské kosmetiky jsou inovace

Korejci milují inovace a jsou proslulí svou technologickou vyspělostí. Platí to i pro kosmetickou péči. Jen díky inovacím může značka Miracletox přicházet s novinkami, které jsou šetrnější k životnímu prostředí i naší pokožce. Důkazem je krém Miracletox Light Angelto Cream. Kombinuje v sobě inovativní mikro-spektrální technologii a vysoce účinné přírodní složky, a díky své univerzálnosti je perfektním pomocníkem v péči o pleť kohokoli. Ocení ho ženy, muži, ale dokonce ho mohou používat i novorozenci. Je zkrátka vhodný pro všechny typy pleti i věkové kategorie. Jak je to možné?

Unikátní složení sází na vysoce kvalitní přírodní složky

Hlavní složkou Miracletox Light Angelto Cream je cypřišová voda. Je sice dražší než obvykle používaná čištěná voda, ale pyšní se vyšší účinností a to rozhodlo v její prospěch. Krém ji obsahuje ze 47 %. Voda z cypřišku tupolistého přispívá k hydrataci i ochraně pokožky a také zmírňuje svědění. Svědění způsobené teplem pak pomáhají zmírňovat další přírodní složky - výtažky ze čtyř mořských řas: wakame, nori, kombu a enteromorpha compressa. Další složkou je pak olej M&G, neboli jedlý hmyzí olej. Výsledek mnohaletého výzkumu, který splňuje všechny moderní trendy v oblasti ekologie, je unikátní ingrediencí, kterou má Miracletox dokonce patentovanou.

Olej z moučného červa a kobylek je budoucností kosmetiky

Hmyz je díky vysokému obsahu bílkovin, nenáročnému chovu a minimálnímu dopadu na životní prostředí potravou budoucnosti. Je ale také budoucností kosmetiky. Jedlý hmyzí olej obsahuje olej z moučných červů a kobylek a pyšní se vysokým množstvím bílkovin, je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny. Díky tomu pokožku ochraňuje a vyživuje, udržuje ji pevnou a pružnou. Přesto o něj v kosmetice zájem nebyl. Až Miracletox na něj vsadil a zaznamenal skvělé výsledky zejména v oblasti zmírnění svědění pokožky. Před čtyřmi lety dokonce tato jedinečná složka získala v Jižní Koreji patent, protože překonala vedlejší účinky konvenční léčby atopické dermatitidy.

Tipy redakce

Neocenitelný pomocník i pro pleť trpící atopickou dermatitidou

Krém Miracletox Light Angelto Cream je díky svému unikátnímu složení jako stvořený nejen pro pokožku novorozenců, ale ocení ho všichni, které trápí atopická dermatitida. V posledních letech prudce přibývá pacientů, kteří tímto onemocněním trpí. Ačkoli hlavním viníkem je genetika, zhoršující se životní prostředí a stále větší míra stresu, které musíme čelit, jsou důvodem, proč se ordinace dermatologů plní stále častěji lidmi, kteří si stěžují na nepříjemné svědění nebo začervenání kůže. Miracletox Light Angelto Cream zklidňuje citlivou pokožku hned po prvním použití a není to jen reklamní slib.

Příznivé účinky jedlého hmyzího oleje dokládají výsledky klinické studie. Její účastníci si pochvalovali snížení suchosti pokožky, a to o 61 % po dvou týdnech používání. 62 % pak nepozorovalo vůbec žádné svědění. Naprostá většina, přesněji 95 % testovaných osob, hlásila pozitivní reakci – ať už úlevu od svědění, zklidnění a zvlhčení pokožky nebo zlepšení textury kůže.

<Path> Jak vybrat správný oční krém? Důležitých kritérií je několikZdroj:

Výroba hmyzího oleje je mimořádně šetrná k životnímu prostředí

Trendy posledních let jsou jasné – důraz na snižování uhlíkové stopy, šetrné využívání zdrojů a ochrana životního prostředí. Jedlý hmyzí olej skvěle splňuje všechny tyto požadavky. Je vyrobený z moučných červů a kobylek chovaných v panenské přírodě korejské hory Jirisan a krmených fermentačním enzymem Maclura, který je mimořádně účinný při zmírňování atopické dermatitidy. Celý výrobní proces je přísně kontrolovaný a dbá na etické postupy.

Miracletox Light Angelto Cream, malý velký zázrak pro všechny

Miracletox Light Angelto Cream je zkrátka univerzální krém, který pomáhá zklidnit pokožku. Hojí akné, vyhlazuje vrásky, hydratuje a rozjasňuje pleť. Je vhodný dokonce i do vlasů. Jeho další výhodou je i to, že se doporučuje používat ráno i večer, a tak stačí jediný krém pro denní i noční péči. To je ostatně jedním z posledních trendů korejské kosmetiky – nepřetěžování pokožky velkým množstvím přípravků.

Miracletox je ostatně synonymem pro krásnou a zdravou zářící pleť a tou nejlepší reklamou jsou spokojení klienti pražského kosmetického studia ByFEMME. Unikátní korejská značka se pyšní rozmanitou řadou produktů, které omlazují a oživují pleť, ale starají se i o celkovou krásu a zdraví těla. Miracletox má recept na boj s celulitidou, problematickou pletí nebo vráskami. Jen namátkou: ikonickým Tox Ampoule známým jako tekuté jehly se přezdívá elixír mládí, o perfektní vyčištění pleti se zase postará duo Cleanser a Toner. Korejská značka tak osloví každého, kdo chce skutečnou kvalitu, která je cenově dostupná a navíc splňuje přísné požadavky na ochranu životního prostředí.

Zdroj: ByFEMME, byfemme.cz

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Vztahy s otcem nejsou po coming outu ideální
LIDÉ

„O tom, že jsem gay, mám podle mámy raději mlčet. Podle táty je moje orientace nepřirozená,“ popisuje mladík svůj coming out

Autor: Redakce
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Trápí-li vás dlouhodobě neobvyklý zápach moči, rozhodně nic nepodceňujte a okamžitě zajděte k lékaři
TĚLO & MYSL

Neobvyklý zápach moči: Co může znamenat a proč byste jej neměli brát na lehkou váhu?

Autor: Redakce
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Zážitek z porna může být natolik intenzivní, že ho můžeme začít vnímat jako realitu a být zklamaní z toho, že to pak ve skutečnosti funguje úplně jinak
TĚLO & MYSL

Přestaňte si ničit sebevědomí i tělo na základě toho, co vidíte v pornu. Jeho obsah slouží čistě pro zábavu, není to vzdělávací dokument

Autor: Redakce
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko

E-Shop