Čeká vás letos velké vzplanutí, nebo mrazivá samota? Co říkají vztahové horoskopy pro rok 2024?
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Čeká vás letos velké vzplanutí, nebo mrazivá samota? Co říkají vztahové horoskopy pro rok 2024?

V době, kdy se naše srdce ocitá v neustálém pohybu mezi vzlety vášně a chladnými okamžiky osamění, se nezřídka obracíme k nebeským tělesům ve snaze rozluštit tajemství naší lásky. Ano, hovořit budeme o horoskopech. Čeká vás podle těch nejčerstvějších vzrušující dobrodružství, chlácholivá jistota, osvobozující samota, anebo snad něco, co si v kontextu lásky ani trochu nepřejete? Pojďme se na to podívat!
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
3. 1. 2024

Věříte na horoskopy? Ne? Pak tu nejste správně!

S příchodem nového roku jsem prohledala hlubiny internetu a shrnula to, co astrologové slibují do následujících dvanácti měsíců v ohledech lásky. Jak na tom bude právě vaše znamení? (Zdroje informací najdete tady, tadytady.)

Beran

„Všeho s mírou a užívat si každý okamžik.“

První zdroj naznačuje, že hlavně od 4. ledna do 16. února by měl Beran klást důraz na kvalitu před kvantitou a neunáhlovat se. Druhý zdroj však na druhou stranu varuje, že lásky a vztahy budou v roce 2024 vyzývat Berana, aby trochu rozboural své vystavěné zdi. Pokud je svobodný, může se připravit na spontánní romantická setkání, která buď povedou k životním partnerstvím, nebo mu přinesou cenné lekce o vlastních potřebách. Ti, kdo jsou ve vztahu, by se měli připravit na konflikty i rozuzlení, které posílí jejich pouto. Třetí zdroj přináší optimismus, naznačujíc, že vztahy v roce 2024 přinesou Beranům harmonii.

Býk

„Zaměřeno na jiskření a sexuální zážitky.“

První zdroj naznačuje, že od 1. do 25. dubna by se Býk měl zaměřit na to, co ho vzrušuje a na prozkoumání vlastních tužeb. Doporučuje si vést „zápisník pro nezbedy“ k sexuální reflexi. Druhý zdroj také přináší optimismus: Ti, kdo jsou ve vztahu, mohou očekávat, že budou společně prozkoumávat nové hlubiny. Je doporučeno být otevřený komunikaci ohledně dlouhodobých plánů. I single osoby by mohly objevit jiskření potenciálně trvalé romance, a to možná hned za rohem. Třetí zdroj se však neubránil alespoň drobnému pozastavení a zdůrazňuje, aby Býk nezapomněl upínat svou pozornost i na city.

Blíženci

„Hledání intimity v povrchních zvycích.“

Od 13. února do 23. března by měli Blíženci (dle prvního zdroje) věnovat pozornost tomu, co je (ne)přitahuje na jejich partnerovi. Díky tomu mohou lépe pochopit jeho i sebe. Druhý zdroj očekává zintenzivnění vášně a hlubší intimitu. I zde se doporučuje věnovat pozornost komunikaci a transparentnosti, aby se předešlo nedorozuměním či zlomeným srdcím. Single Blíženci mohou zažít setkání, která povedou k vzrušujícím románkům. Třetí zdroj navíc zdůrazňuje, že v roce 2024 budou Blíženci zaměřeni na svůj vzhled. Měli by uvažovat o změně účesu nebo stylu oblékání, aby energetizovali své láskyplné interakce. To vše pod jedním velkým láskyplným varováním: Pokud jste doposud žili jako proutníci (bez ohledu na gender), nemusí to tak přeci být napořád!

Rak

„Je čas zvážnit.“

Od 21. ledna mají Raci možnost posoudit, kdo a co má v jejich milostném životě místo. I když to nemusí být nejromantičtější období, může to být skvělá doba na určení priorit. Druhý zdroj očekává překvapivá odhalení a nové kapitoly, přičemž vztahy získají intimnější odstín. Single Raci mohou najít své životní partnery i na nečekaných místech. Důležité je však udržovat rovnováhu mezi osobními potřebami a potřebami milovaných. Třetí zdroj zdůrazňuje příznivý čas pro vážné vztahy.

<Path> Jsou nezávazné sexuální vztahy opravdu výhrou? Aneb vše, co jste chtěli vědět o „přátelství s výhodami“Zdroj: Redakce, mindbodygreen.com, psychologytoday.com, psychcentral.com, menshealth.com.au, elitedaily.com, researchgate.net, businessinsider.com

Lev

„Promyslet, hledat, zvažovat a komunikovat.“

Vesmír vás v tomto roce vyzývá k přehodnocení témat týkajících se toho, koho milujete a jak milujete. Lvi by měli věnovat čas tomu, aby si během roku 2024 promysleli, co je láká, ale současně zvážili možnosti. Druhý zdroj slibuje vzrušující časy. Single Lvi by k sobě měli najít partnery, jejichž vřelost odpovídá plamenné Lví povaze. Je však třeba trpělivosti, protože taková spojení potřebují čas. Ti, kdo jsou již ve vztahu, by měli nalézt způsoby, jak oživit svůj vztah a udržet plamen vášně. Třetí zdroj naznačuje, že tento rok přináší vyšší pravděpodobnost lepší komunikace ve vztahu.

Panna

„To zlé konečně odchází.“

Pannám rok 2024 přináší první krok k uzdravování bolestivých zkušeností, aby si mohly ještě více užívat lásku a sex. Zejména od 1. do 25. dubna by měla Panna přemýšlet o svém osobním růstu a hledat způsoby, jak více důvěřovat svému úsudku. Druhý zdroj naznačuje, že pro Panny se v roce 2024 bude romantika odvíjet na neobvyklých místech a s neobvyklými lidmi – avšak pozor, nikam se nehnat! Pro ty, kdo partnera mají, mohou vztahy posilovat díky výzvám směřovaným k závazku. Singl Panny by mohly potkat někoho, jehož vášeň rezonuje s jejich disciplinovaným duchem. Třetí zdroj navrhuje intenzivní rozhovor s partnerem: Je povzbuzující být trochu nezbedný a užít si společné chvíle, protože to může být zdravé i pro celkovou emoční pohodu.

Tipy redakce

Váhy

„Je důležité myslet i na sebe.“

Váhy by se měly zamyslet, jak zažívají potěšení. Jednoduché uspokojování ostatních už nebude postačovat. Musí se zamyslet nad svými potřebami, věcmi, které je dráždí, a hranicemi. Pokud jsou v nějakém vztahu a partner jim nepřináší uspokojení, bude pro ně těžší setrvat. Pokud jsou svobodné, mohou očekávat, že se jejich standardy začnou zvyšovat. Druhý zdroj však slibuje Vahám hladký průběh té pravé lásky. Single Váhy mohou očekávat vzrušující setkání a potenciální lásky. Ti, kdo jsou již zamilovaní, se mohou těšit na hlubší spojení. Mohou se objevit výzvy, ale je potřeba důvěřovat svým diplomatickým schopnostem. Třetí zdroj zdůrazňuje potřebu vyjasnit stará nedorozumění a začít svůj vztah znovu. Hledání inovativních způsobů, jak získat partnera, povede k životu plnému lásky.

Štír

„Komunikace s ostatními, láska i k sobě samému.“

Štír by se měl zaměřit na své zdraví a blaho. Pokud je svobodný, může přitahovat mnoho milenců, ale největší naplnění najde skrze lásku k sobě. Bude mít oči otevřené: Někdo odlišný od jeho typického vkusu se objeví kolem půlky dubna. Druhý zdroj přináší pro Štíra předpověď vášně a intimity. Single Štíři mohou potkat někoho, kdo je emocionálně obohatí a přinese do jejich života více barev. Existující vztahy pravděpodobně dosáhnou hlubších úrovní. V červenci může vzniknout nedorozumění, ale Štír by měl využít své legendární schopnosti řešení problémů a komunikovat otevřeně. Třetí zdroj hovoří o plném romantickém prožitku. I když může dojít k nedorozumění, Štír s lehkostí potěší svého milovaného. Tento rok je dobrý pro páry, které chtějí počít dítě.

Reading Sign GIF by SanctuaryZdroj: Giphy

Střelec

„Otevřenost a péče o vztahy i sebe samotného.“

Bez ohledu na to, zda jste svobodní nebo ve vztazích, si všimnete hlubšího ocenění sama sebe. Zjistíte taky, že zpomalení tempa může být ve váš prospěch. Druhý zdroj naznačuje, že být upřímný a otevřený může být pro Střelce také velmi prospěšné. Zapojte se do konverzací, vyjadřujte pocity otevřeně, a pamatujte, že láska překonává všechny bouře. Třetí zdroj zdůrazňuje, že život je lepší, když je stráven se skvělým partnerem. V tomto roce se snažte se svou láskou plánovat cesty, zakoupit pro ni speciální dárky a jasně jí vyjadřujte své pocity. Single Střelci by se měli v tomto roce soustředit na sebelásku pro dosažení duševního klidu a sebejistoty.

Kozoroh

„Smutek je někdy nevyhnutelný.“

Pro Kozoroha přináší první zdroj povzbuzení. Smutek je někdy nevyhnutelný, ale lze z něj i hodně načerpat. Na začátku roku 2024 se neobjevují významná témata závazku a astrologie vás vyzývá, abyste si užívali samostatné potěšení. Druhý zdroj Kozorohům slibuje silnější pouta, větší harmonii a více vášně. Třetí zdroj však zdůrazňuje potřebu projevovat více asertivity. Není se čeho bát. Kozorozi by měli více prosazovat to, co považují za správné, ukázat svou jedinečnost a přinést kreativní přístup k pracovním problémům. Tento rok budou nepochybně úspěšní ve všem, co podniknou.

Vodnář

„Náročné vztahové období.“

Máte období sucha či jste naopak ve stresujícím vztahu? I když můžete mít touhu, motivaci a zájem o sexuální dobrodružství, uvědomujete si, že zranitelnost vyžaduje čas. Od 25. července znovuzískáte svůj rytmus tím, že začnete konečně sdílet své potřeby a touhy.  Druhý zdroj slibuje Vodnářům v tomto roce smysluplné vztahy a hlubší spojení. Komunikace hraje klíčovou roli. Třetí zdroj si také všiml, že jste někde tak trochu ztratili svou životní jiskru. Důležité je si uvědomit, že blízcí, kteří vás mají opravdu rádi, mohou hodně pomoci!

Ryby

„Vypusťte Krakena!“

Dovolte si být upřímnější ohledně svých tužeb a sexuálních zájmů. Měli byste přijmout to, co vás vzrušuje. Pokud máte obavy, že se najednou stanete někým, koho neuznáváte, zkuste se zbavit této starosti. Je to proces: nejprve budete přemýšlet a až pak začnete jednat. Druhý zdroj tvrdí, že rok 2024 bude dobou sebepoznávání a budování vztahů, ale netlačte na to. Přijměte pomalejší tempo a zaměřte se na opravdová spojení. Třetí zdroj nabádá k témuž: Nebojte se ani nejtemnějšího lesa. Poznávání neprozkoumaného vás dokáže opravdu nadchnout!

Zdroj: cosmopolitan.com, hindustantimes.com, timesofindia.indiatimes.com

Populární
články

Ne každý podpatek musí úplně škodit
TĚLO & MYSL

Skutečně podpatky nohám i zádům jen škodí? Vědci nově doložili, že jeden typ podpatků zdraví prospívá. A nosit by je měli i muži

Autor: Mirka Dobešová
Plavání bez plavek je oblíbená kratochvíle, ovšem pobyt na sluníčku bez plavek není bez rizik
SUMMER VIBES

Chystáte se vyrazit opalovat „na ostro“? Nezapomeňte věnovat potřebnou péči vašemu nádobíčku, jedině tak se vyhnete velkému utrpení

Autor: Mirka Dobešová
Suvenýry si na dovolené raději kupte...
SUMMER VIBES

Bačkory, župan, fén či ručníky – co si lze při odjezdu z dovolené vzít z hotelového pokoje a co je už přes čáru?

Autor: Mirka Dobešová
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
Letní měsíce údajně prospívají nejen celkovému vzhledu, ale i intimním partiím
TĚLO & MYSL

Teplé letní dny prý svědčí mužskému nádobíčku. Je „letní přirození“ jen toužebné přání, nebo realita?

Autor: Mirka Dobešová
I lenoši mohou být výkonní, jen musí vědět, jak na to
TĚLO & MYSL

Pět snadných triků pro lenochy, jak zvýšit vlastní výkonnost. Odkládání úkolů „na potom“ už nebude mít šanci

Autor: Mirka Dobešová
„Pokud máte z něčeho strach, často je oprávněný, protože vás varuje intuice,“ myslí si pár
LIDÉ

Seznámení s partnerovým otcem nevyšlo. „Pokud máte z něčeho strach, často je oprávněný, protože vás varuje intuice,“ myslí si pár

Autor: Irena Piloušková
Příprava koktejlu Geranium
TRENDY

„Opičí bar“ v centru Prahy slibuje nejen skvělý gin, ale i koktejly, které osloví každého – včetně abstinentů a veganů

Autor: Mirka Dobešová
Batoh z řady Thule Subterra 2 je stylový a praktický
LUXURY TRAVEL

Nejlepší parťáci na cesty? Jeden je malý, skladný a má čtyři kolečka a druhý se vám „usadí“ na zádech, aniž byste si všimli

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop