Připravený rodič = spokojené miminko! Přinášíme vám 10 tipů na produkty, které by neměly chybět v dětské výbavičce
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Adobe Stock

Připravený rodič = spokojené miminko! Přinášíme vám 10 tipů na produkty, které by neměly chybět v dětské výbavičce

Přivítání nového člena rodiny je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě rodičů. S tímto úžasným přírůstkem přichází i řada nových zodpovědností a potřeb, mezi něž patří i důkladná příprava dětské výbavičky. Chcete-li, aby vaše malé zázraky měly to nejlepší, musíte mít při jejím sestavování na paměti všechny důležité detaily.
Redakce Redakce Autor
28. 11. 2023

V tomto článku si představíme deset nezbytných produktů, které by neměly v dětské výbavičce chybět. Každý z těchto výrobků nejenže zajistí pohodlí a bezpečnost vašich dětí, ale také usnadní život rodičům. Od autosedačky Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size až po houpací lehátko Maxi-Cosi Cassia, najdete zde vše, co potřebujete pro spokojený a bezstarostný start do rodiny.

Pojďme na to!

1. Pohodlná a bezpečná autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size

První položkou na našem seznamu je dětská autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size. Tato autosedačka je ideální pro novorozence a děti do 12 měsíců. Je snadno připevnitelná k vozidlu pomocí technologie Click-and-Go, což znamená, že je rychlá a snadná na použití. Autosedačku lze také připevnit bez základny, což je skvělé pro cestování. O jejím opravdu snadném používání a důmyslných bezpečnostních prvcích se více dozvíte zde.

2. Kojenecká láhev (skvělá pro kojence) KikkaBoo

Druhou věcí, která nesmí chybět v dětské výbavičce, je kojenecká láhev od KikkaBoo. S antikolikovou savičkou a bezpečným víčkem je ideální pro kojence. Je snadno čistitelná díky širokému hrdlu a je vhodná pro děti od narození. Prohlédnout si ji můžete tady.

3. Pomoc při prořezávání zoubků – KikkaBoo Kousátko

Kousátko KikkaBoo je skvělým doplňkem pro kojence při prořezávání zoubků. Vyrobeno z bezpečného silikonu a bukového dřeva, nabízí různorodé textury, které dítěti pomáhají zkoumat svět kolem sebe. Rozměry i všechno ostatní zjistíte na TRENDY BABY.

4. Něco pro maminky – KikkaBoo Elektrická odsávačka mateřského mléka

Pro maminky je nezbytnou věcí elektrická odsávačka mateřského mléka KikkaBoo Caily. Nabízí několik režimů, měkkou silikonovou přísavku, a dokonce i funkci nastavení paměti, což usnadňuje každodenní použití. Systému nulového toku a nejenom to si můžete nastudovat u prodejce.

<Path> Připravený rodič = spokojené miminko! Přinášíme vám 10 tipů na produkty, které by neměly chybět v dětské výbavičceZdroj: FOR BABY, trendybaby.cz, malvik.cz, maxi-cosi.cz

5. Moonie Usínáček, který pomáhá dětem uklidnit se a usnout

Moonie Usínáček je roztomilý zajíček s nočním světlem a relaxačními zvuky, který pomáhá dětem uklidnit se a snadněji usnout. Nabízí pět relaxačních zvuků a je pro děti naprosto bezpečný. Zajímá vás, jaké zvuky či jaká barevná světýlka můžete s Moonie Usínáčkem zvolit?

6. Bezpečný a hygienický Magic Patentovaný koš na pleny

Patentovaný koš na pleny od Magic poskytuje ochranu před nepříjemnými pachy a bakteriemi. Je snadno použitelný a udržuje dětský pokoj nebo jiný interiér čistý a bez zápachu. Vše o používání i unikátní technologii se dozvíte tady.

7. Pro klidné usínání je tu Little Dutch Kolotoč

Kolotoč s natahovacím hudebním boxem od Little Dutch hraje melodii pro klidné usínání. Je ozdobený plyšovými hračkami a je vhodný pro děti od narození do 6 měsíců. Jak jej připevnit na postýlku a mnoho dalšího se dočtete zde.

Tipy redakce

8. Pro zábavu a stimulaci smyslů není nad Tiny Love Hrací deku

Hrací deka s hrazdou od Tiny Love Boho Chic nabízí různorodé aktivity pro zábavu a stimulaci smyslů dítěte od narození. Je jich opravdu hodně, podívejte se! A mimochodem – balení obsahuje také ilustrované karty pro dokumentaci růstu dítěte během prvního roku!

9. Pro pohodlné papání a učení doporučujeme Dřevěnou jídelní židličku Maxi-Cosi Nesta

Dřevěná jídelní židlička Maxi-Cosi Nesta nabízí pohodlí pro děti od narození až do dospělosti. Ano, opravdu! Je navržena tak, aby se doplňky potřebné pro miminka postupem času mohly odmontovat. Navíc je nadčasového vzhledu, takže vám poslouží opravdu dlouhodobě. Zjistěte si více o doplňcích a sadách!

10. Maxi-Cosi Houpací lehátko Cassia je tu pro pohodlí i zábavu

Poslední věcí na našem seznamu je houpací lehátko Maxi-Cosi Cassia. Nabízí pohodlí a zábavu pro děti od narození až do 9 kg. Má různé funkce, včetně nastavení houpání a časovače. A než se stihnete bát o hygienu, nebojte se. Vložku lze prát v pračce! Všechno o této vychytávce najdete tady.

Při výběru dětské výbavičky mějte na paměti nejenom komfort a bezpečí vašich potomků, ale také vlastní pohodlí a klid. Ať je vaše rodičovství naplněno štěstím a pohodou, ať se na tento úžasný nový začátek těšíte a plně si ho užijete.

Zdroj: FOR BABY, trendybaby.cz, malvik.cz, maxi-cosi.cz

Populární
články

Kush je příčinou nespočtu hospitalizací i úmrtí
TĚLO & MYSL

Nová droga známá jako kush dělá z lidí zombie. Je levná, dostupná a mnohé ji spojuje s kontroverzním HHC

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Pro Adélku zaběhl dokonce 770 km v rekordním čase 6 dní, 19 hodin a 15 minut
LIDÉ

Uběhl 770 kilometrů za 6 dní. Tomáš Štverák pochází z Beskyd, závodí ale v různých koutech světa

Autor: Rozálie Růžičková
Gayové jsou nároční, víc než fyzické aspekty jim ale vadí arogantní chování
LIDÉ

Nemůžete si najít chlapa? Začněte být hodní na servírky a zahoďte žiletku, říkají gayové. Svěřili se, co je na mužích nejvíc odpuzuje

Autor: Martin Lyko
Mokré sny jsou přirozenou součástí mužského života
TĚLO & MYSL

Proč mají muži mokré sny? Erotické snění ani absence ukojení nejsou podmínkou, říkají odborníci. Poluce ovšem není jen „výsadou“ mužů

Autor: Martin Lyko
„Vždycky byl v něčem jiný, jako by jeho vysílač byl obrácený na druhou stranu," říká o Mikym Luboš
LIDÉ

„Jako by fungoval na úplně jiných vlnách než já. Ukázal mi fotku kluka a já se začal smát,“ říká muž o coming outu svého kamaráda

Autor: Irena Piloušková
Jedli naši předci převážně maso?
TĚLO & MYSL

Maso (ne)dělá člověka: Paleo strava je blud, naši předci sice lovili, ale mnohem víc sbírali. V jejich jídelníčku převládaly rostliny

Autor: Mirka Dobešová
Wu wei je možná starý přes dva tisíce let, na jeho aktuálnosti to ale nic nezměnilo
TĚLO & MYSL

Jak dosáhnout úspěšného života vymysleli v Číně už před 2000 lety. Koncept „wu wei“ spočívá v nicnedělání

Autor: Martin Lyko

E-Shop