Kendamil: Rodič je kdokoliv, kdo dítěti věnuje péči a lásku
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Pexels – Karolina Grabowska

Kendamil: Rodič je kdokoliv, kdo dítěti věnuje péči a lásku

Společnost jako celek v poslední době prochází mnoha proměnami, zejména ta týkající se sociálních a rodinných vazeb jsou mezi lidmi diskutovaná nejvíce. Silným tématem je především rodina a rodinný svazek z pohledu zákona. Je to dokonce tak emočně pronikavá diskuze, že stačí jediný symbol – duhová vlajka – a okamžitě získáte jak milující podporu, tak i nestoudnou nenávist. Své by o tom mohla určitě vyprávět i značka Kendamil, která představila duhovou edici jednoho ze svých produktů. Proč to ale udělala?
Michal Černý Autor
21. 11. 2023

 

Kendamil je britská rodinná značka, jež se převážně specializuje na výrobu kojeneckého a batolecího mléka, ale v portfoliu najdeme i dětské příkrmy či doplňky pro maminky a jejich miminka. 

V České republice je jejím oficiálním distributorem taktéž rodinná firma – Health Academy s.r.o., pro kterou je priorota nejvyšší kvalita dovážených produktů, rychlost a preciznost služeb. Veliký důraz taktéž klade na ekologii a společenskou zodpovědnost. Tedy veškeré značky, kterých jsou distributorem, se taktéž angažují v ochraně přírody různými způsoby. 

Tipy redakce

Plnotučné mléko, které tvoří základ dětské výživy značky Kendamil, pochází od volně se pasoucích krav lokálních farmářů.

Jak je na tom oficiální distributor už tedy víme a je nanejvýše skvělé, že se jeho filosofie překrývá s hodnotami výrobců, a tak se díky tomu můžeme spolehnout na poctivé produkty. Co ale v Kendamilu? Jak se zde přistupuje k dětem a rodičům?

Na tuto duhovou edici je společnost náležitě hrdá
Foto: Kendamil/ Se svolením

Kdo jsou rodiče?

Rodič je pro nás kdokoliv, kdo dítěti věnuje péči a lásku. Nehledíme na věk, vzhled, pohlaví ani orientaci. Ukazujeme realitu se všemi klady i zápory. Víme, že spokojenost miminka jde ruku v ruce se spokojeností rodiče…,“ je řečeno na stránkách Kendamilu a nutno uznat, že tato značka nejen o věcech mluví, ale zároveň i koná.

Například na webových stránkách najdete sekci Opravdové rodičovství, která odhaluje vzájemnou souhru mezi Kendamilem a samotnými rodiči. Je tu akce #RodičemBezFiltru, kde najdete fotky dětí ukazujících pravdivou skutečnost bez umělých příkras. Vše můžete dál sledovat pod stejným hashtagem na Instagramu.

Dále tu jsou příběhy rodičů, kteří se něčím odlišují od těch „normálních“ a standardních párů. Ať už jsou to ty stejnopohlavní, rasově smíšené, anebo třeba i potetovaní partneři, u kterých byste v dnešní sobě neřekli, že bude jejich ozdoba těla jakkoliv spojována s výchovou dítěte. 

Festivalové vteřiny

Mnohem viditelnější forma podpory celé myšlenky rovnoprávného rodičovství jistě byla účast na letním festivalu Prague Pride, jehož byla značka Kendamil strategickým partnerem. Ve svém stánku poskytla odborné přednášky a diskuze na téma partnerství a rodičovství stejnopohlavních párů, na místě byl i nutriční specialista, který pohovořil o výživě a představil samotné produkty Kendamilu.

Kromě odborné pomoci šlo ale také samozřejmě o přiblížení samotné filosofie Kendamilu a důvod, proč se takové akce otevřeně účastní.

Na Prague Pride panovala skvělá atmosféra
Foto: Kendamil/ Se svolením

Značka Kendamil je otevřena všem formám rodičovství. Pro nás je důležité, aby dítě vyrůstalo ve funkční rodině. V prostředí, ve kterém se cítí šťastně a bezpečně. Neděláme rozdíl v tom, zda jde o heterosexuální rodiče, nebo rodiče z genderových menšin. Rodičem může být každý. To se snažíme komunikovat také v naší kampani, přes kterou se s námi spojili organizátoři Prague Pride,“ vysvětluje Adéla Vancová, brand manager značky Kendamil.

Pomoc se ale netýká jen předaných znalostí, anebo psychické podpory.  

Na konci duhy je vždycky nějaký bonus

V rámci spolupráce značka představila speciální XXL duhovou edici sušeného mléka, která nabízí nejen vizuálně příjemný barevný obal, ale hlavně 25 % obsahu navíc! Duhová edice prémiového mléka Kendamil potěší rodiče dětí od ukončeného 6. měsíce života, pro které je určeno Kendamil Premium 2 HMO+ (1 kg).  

Těm starším od 1 roku dodá potřebné živiny Kendamil Premium 3 HMO+ (1 kg), a pro ty nejstarší dětičky od 2 let je tu pak úplně nový Kendamil Premium 4 HMO+ (1 kg).

Tipy redakce

Jak je tedy patrné, značka Kendamil se nebojí vyjádřit svůj postoj několika různými způsoby. Což je v dnešní době v jistém ohledu hrdinský čin, neboť v těžkém konkurenčním prostředí může těmito kroky ztratit mnoho zákazníků. Na druhé straně, ti by se zase měli zamyslet nad tím, zda jim opravdu natolik bytostně vadí taková forma otevřené podpory, že jsou díky tomu ochotni se vzdát opravdu kvalitního produktu pro jejich vlastní dítě. Třeba i v takové situaci, kdy se jich to nijak osobně nedotýká.

<Path> „Nejsem dost dobrý muž a ani dost dobrý gay,“ popisuje David své problémy kvůli obezitě. „První sex byl pro mě totální trauma,“ dodáváZdroj: Redakce/respondent

Jestli někoho takového znáte, můžete se jej na to zeptat a případně zjistit, jestli třeba Kendamil nepoužívá, aniž by si o té značce cokoliv zjišťoval. Kdo ví, třeba se jim nakonec zalíbí i Manifest opravdového rodičovství.  

Zdroj: kendamil.cz, healthacademy.group, IG #rodicembezfiltru

Populární
články

Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Věk by neměl být člověku překážkou vůbec v ničem
CESTOVÁNÍ

Na cestování není nikdy pozdě. 94letá seniorka boří svými dobrodružstvími z cest Instagram a zvládá to, o čem my ostatní jen sníme

Autor: Mirka Dobešová
Dlouhodobý pocit osamělosti se řadí ke stejným nebezpečím jako je kouření. Přesto je ještě velmi málo prozkoumaným jevem
TĚLO & MYSL

Cítíte osamělost? Nepropadejte depresi a raději začněte lovit bobříky, nebo se zavřete do tmy

Autor: Michal Černý
Eutanázie – měl by mít člověk absolutní právo ukončit svůj život s asistencí lékařů? Otázka, kterou budeme řešit ještě hodně dlouho
LIDÉ

Je dobrovolná eutanázie řešením problémů, anebo neexistuje hranice, kdy by se měl člověk vzdát?

Autor: Michal Černý
Jak dlouho by měl trvat sex?
HOT!

„A není to málo?“ Víme, jak dlouho by měl trvat „průměrný sex“ a kolikrát jej „průměrně“ mít

Autor: Mirka Dobešová
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Anální sex je často obávanou praktikou, ale při správném přístupu je to příjemné zpestření života
LIDÉ

Bojíte se análního sexu, anebo ho chcete naopak ozvláštnit? Přinášíme pár tipů pro bezpečný a příjemný zážitek

Autor: Michal Černý
I drag queens již dostaly prostor ve filmu i divadle
KULTURA

Muži se pro pobavení druhých převlékají za ženy od nepaměti. Ženskou roli si „střihli“ mnozí hollywoodští šviháci a třeba i Vlasta Burian

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop