E-shop

LUI BEAUTY & FUN BOX

Luxusní LUI BEAUTY & FUN BOX nabídne širokou paletu prémiových produktů v celkové hodnotě 6 726,- Kč, které nyní můžete zakoupit pouze za 1 990,- Kč!

 

Nabídka je omezená časově i počtem boxů, proto neváhejte a zakupte si svůj LUI BOX již nyní a hýčkejte se vším, co v sobě box ukrývá.

 

V LUI BEAUTY & FUN BOXU najdete pečlivě vybrané produkty, které vám pomohou vypadat a cítit se lépe. Při výběru produktů jsme kladli důraz na tu nejvyšší kvalitu složení a použitých materiálů, těšit se tak můžete na emulzi zpomalující stárnutí pokožky LUI+SKINCARE s obsahem nejrůznějších přírodních olejů, tobolky s elastinem od české společnosti N-Medical, díky nimž získá vaše pokožka mladistvější vzhled nebo námi vyzkoušené sérum obsahující 100% kyselinu hyaluronovou, která zabírá téměř okamžitě a její schopnost snižovat výskyt vrásek ve tváři je skoro až obdivuhodná. Dalším beauty produktem v boxu je Elixír mládí Beviro určený přímo pro mužskou pokožku.

 

Vybírali jsme také produkty určené k péči o zdraví. V boxu tak mimo jiné najdete pánský doplněk stravy ProMan Plus, který podporuje přirozenou tvorbu testosteronu, zlepšuje libido a celkovou výdrž, dodává energii a usnadňuje tělu regeneraci po cvičení. Medicinální víno vám pomůže pročistit váš organismus a zbavit tělo toxinů. Mysleli jsme však také na příznivce ekologických produktů, a tak v LUI boxu naleznete mj. tuhé sprchové mýdlo Foamie 3v1 či přírodní deodorant Ben & Anna.

 

Proč se v názvu produktu objevuje také slovo FUN? Jednoduše proto, že v něm najdete rovněž hračku určenou pro intimní radovánky Satisfyer Lolli Plug ;) No a abychom nezapomněli na milovníky vaření, obsahuje LUI box i luxusní balení Kampotského pepře od české společnosti .pepper..field.

 

LUI BEAUTY & FUN BOX obsahuje:

 

 

Celková hodnota všech produktů: 6 726,- Kč

Cena pro naše čtenáře: 1 990,- Kč

1 990 Kč