Zeman k novému zvratu v Babišově kauze: konspirace

Zatímco mnozí politici požadují po zveřejnění videa Seznam TV, v němž vypovídá v souvislosti s dotačním podvodem na farmu Čapí hnízdo hledaný syn Andreje Babiše, premiérovu demisi, on jakoukoliv vinu popírá. Kauzu označuje za hyenismus. Za Babiše se staví i prezident Zeman, dle nějž se jedná o divokou konspiraci novinářů a Babiš má vytrvat…

CNN žaluje Bílý dům kvůli odebrané akreditaci

I v USA mají novináři problémy s prezidentem. Donald Trump je znám svou nechutí k těm médiím, jejichž reportéři mu a jeho spolupracovníkům kladou nepříjemné otázky. Proto také odebral akreditaci reportérovi CNN Jimu Acostovi, ten se totiž s Trumpem na tiskové konferenci dostal do slovního sporu. Zpravodajská stanice tak kvůli tomu Bílý dům žene před soud.

Konzumace piva v ČR klesla

V meziročním srovnání letos Češi zkonzumovali o 1,2 velkého piva méně, týdenní spotřeba poklesla v průměru na 7,6 půllitru. Pivo dle statistických dat v ČR pije téměř 9 z 10 mužů a skoro polovina žen. Pokles konzumace pak mají na svědomí zejména „sváteční pivaři“, kteří se piva vzdali úplně.

Angela Merkel podpořila myšlenku evropské armády

Německá kancléřka během svého projevu v Evropském parlamentu mj. vyjádřila podporu vzniku evropské armády a také zdůraznila nutnost zaměření se na oblast inovací. Evropská armády by dle Merkel neměla nijak konkurovat NATO, dle kancléřky je však třeba, aby evropské národy spojily své síly.

SEXY PRIDE FESTIVAL In Cologne: 4 Days Of Music, Fun And Hot Guys

Have you ever been to SEXY PRIDE FESTIVAL in Cologne? If yes, then you probably already plan your next visit. If your answer is no, then you should read this…

19.6. Fashion