TV Barrandov začne opět vysílat zprávy

Po výtkách Rady pro rozhlasové a televizní vysílání zařadí televize Barrandov do svého vysílání opět relaci Naše zprávy. Pořad bude moderovat Alex Mynářová a v programu nenahradí „zpravodajskou“ relaci Jaromíra Soukupa, ale bude se vysílat těsně před půlnocí. Jeho stopáž bude také pokrácena, a to na 10 minut.

Zemřel potomek posledního francouzského krále

Ve Francii včera zemřel Jindřich Orleánský, potomek z rodové linie posledního francouzského krále Ludvíka Filipa, který vládl zemi v letech 1830 - 1848. Možnému uchazeči o francouzský trůn z rodu Orleáns bylo 85 let, mnohé francouzské roajalisty jeho smrt velmi zarmoutila.

Ostrava zruší papírové jízdenky na MHD

Již během tohoto roku plánuje Ostrava zcela ukončit prodej klasických papírových jízdenek na MHD. Jak ukázala praxe, počet elektronických plateb za jízdné ve městě roste a pro dopravní podnik se zároveň jedná o úspornější řešení. Papírové jízdenky v automatech pak nahradí jízdenky elektronické, kreditní.

Praha bude mít „nočního starostu“

Nově zřízené funkce nočního starosty se ujme Jan Štern, a to společně s ad hoc sestavenou komisí. Jejich úkolem bude dohlížet na noční život hlavního města a řešit související problémy. Inspirací pro tento koncept byla zahraniční praxe.

SEXY PRIDE FESTIVAL In Cologne: 4 Days Of Music, Fun And Hot Guys

Have you ever been to SEXY PRIDE FESTIVAL in Cologne? If yes, then you probably already plan your next visit. If your answer is no, then you should read this…

19.6. Fashion