Státy V4 se summitu o migraci nezúčastní

Andrej Babiš se rozhodl, že stejně jako ostatní premiéři zemí V4 nevyrazí na nedělní summit o migraci. Premiéři se shodli, že tento způsob jednání se jim nelíbí a že by stejně s učiněnými závěry nesouhlasili. Země V4 se pak v přístupu k migraci – tj. že by se měla řešit mimo země EU – shodují také s Rakouskem.

Český rozhlas chce zvýšit poplatek

V současné době za rozhlas poplatníci platí měsíčně 45 korun, a to od roku 2005. Vedení Českého rozhlasu plánuje usilovat o navýšení této částky o 10 korun. Tento krok by mohl vyvážit situaci, kdy rozhlas kvůli změně zákona o DPH přijde ročně o více jek 120 milionů.

Trump zastavil rozdělování rodin přistěhovalců

Po velké vlně kritiky, která se rozpoutala v souvislosti s rozdělováním rodin přistěhovalců na mexicko-americké hranici, se Donald Trump rozhodl tuto praxi dekretem přerušit – nařídil, aby migrantům byly vráceny jejich děti. Kongres také odmítl tvrdý migrační zákon, předpokládá se, že bude přijata jeho kompromisní verze.

Gorila Koko, která se naučila znakovou řeč, uhynula

Ve věku 46 let uhynula v Kalifornii gorila Koko. Ta se stala slavnou díky své nadprůměrné inteligenci – dokázala se naučit znakovou řeč a dokonce si ochočila několik koček. Když jednu z nich nešťastnou náhodou přejelo auto, Koko také projevila empatii, lítost a smutek.

SEXY PRIDE FESTIVAL In Cologne: 4 Days Of Music, Fun And Hot Guys

Have you ever been to SEXY PRIDE FESTIVAL in Cologne? If yes, then you probably already plan your next visit. If your answer is no, then you should read this…

19.6. Fashion