Bydlet ve vlastním domě už není nemožné! Skládací domky z Itálie jsou nejen stylové, ale i dostupné. Postavené jsou za 6 hodin a jejich cena vám vyrazí dech!

O krizi bydlení se mluví už nějakou dobu nejen u nás, ale i ve světě. Dostupných bytů je málo, ceny nemovitostí se také nedrží příliš při zemi a s nájmy je to…

O krizi bydlení se mluví už nějakou dobu nejen u nás, ale i ve světě. Dostupných bytů je málo, ceny nemovitostí se také nedrží příliš při zemi a s nájmy je to obdobné. A přesto můžete relativně levně bydlet ve vlastním. Jak je to možné? Odpovědí mohou být M.A.D.I. domy, které jsou prezentovány doslova jako minidomky vyrobeny v Itálii.

Jde o malé prefabrikované moduly, které vám přivezou na pozemek, kde je řádně ukotví a následně rozloží. Takto si můžete nechat vyrobit a postavit malou letní chatku nebo rodinný dům s několika ložnicemi. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, všechny si s výrobcem můžete nechat přizpůsobit vlastnímu vkusu. Konzultovat můžete materiály i barevné provedení a ve chvíli, kdy budete mít jasno, potrvá vyrobení vašeho vysněného skládacího domku už jen 60.

Internetem se šíří dezinformace o údajném přejmenování stanice pražského metra na Bugayovická4. 8. 2021

Jakou další výhodu tyto domky mají? Lze je přestěhovat! Postavení i složení domku trvá kolem šesti až sedmi hodin a vše hravě zvládnou již tři lidé. Až vás tedy lokalita nebo sousedi omrzí, složte si domek, zabalte věci a prostě odjeďte jinam. A jak je to s cenami?

Základní modul o ploše 27 čtverečných metrů vás vyjde v přepočtu na něco málo přes 700 tisíc korun, trojitý modul o ploše 84 čtverečných metrů na 1,6 milionu korun. Přidat si můžete samozřejmě i pár nadstandardních úprav, jako jsou například solární panely na střeše a další. Už vybíráte pozemek?

{youtube}usbyJLOiFbE{/youtube}

Foto: Instagram, Madihome
Video: Youtube