VIDEO: Co všechno zvládá tato luxusní designová toaleta? Aneb inteligence dorazila i do vaší koupelny

11. 8. 2017 06:00 Dyzajn
VIDEO: Co všechno zvládá tato luxusní designová toaleta? Aneb inteligence dorazila i do vaší koupelny

Dnešní moderní koupelna představuje prostor oázy odpočinku spojeného s  dokonalou hygienou. Právě na čistotu, zejména v oblasti intimních partií, klade čím dál více lidí vyšší důraz.

Ne každý má ale v  koupelně prostor pro toaletu a  bidet současně. Právě proto roste poptávka po kombinaci těchto zařízení. Pro ty nejnáročnější zákazníky je tu revoluční toaleta Cleanet RIVA značky Laufen s integrovanou bidetovou sprškou.

Špičkový design
Laufen dokázal nejmodernější technologie zabudovat do uzavřeného keramického střepu, čímž vznikl esteticky působivý produkt pro krásný koupelnový interiér.

 

AP01 Cleanet Riva 03

Při návrhu toalety Cleanet Riva jsme se řídili především naší vizí čisté jednoduchosti. Proto jsme Rivu navrhli tak, aby byla maximálně štíhlá a elegantní, jako jednolitý kousek keramiky v duchu tradičního klozetu. Jako návrháři neznáme žádný jiný klozet se zabudovanou bidetovou sprškou, který by spojoval funkčnost a design na tak vysoké hygienické úrovni,“ říká designér Cleanet RIVA Peter Wirz.

6. 7. 2018Rozbijte stereotyp a užijte si příjemné chvilky o samotě! Máme pro vás tipy, jak si zpestřit masturbaci

Voda odstraňuje nežádoucí bakterie mnohem účinněji než samotný toaletní papír. Navíc bez nepříjemného tlaku na citlivé partie. Například v Japonsku si intimní hygienu bez klozetu se zabudovanou vodní sprškou už nedokáží představit. Závěsný klozet Cleanet RIVA má tento systém dokonale propracovaný.

AP01 Cleanet Riva 04

Dokonalá čistota s hi-tech prvky
Integrovaná sprška v toaletě RIVA se snadno ovládá stlačením nebo otočením nerezového otočného tlačítka na straně sedátka. Proud spršky je jemný, ale při čištění extrémně účinný. To ale není všechno. K  toaletě Cleanet Riva dostanete i dálkový ovladač s dotykovým displejem, na němž si velmi snadno nastavíte vlastní program oplachování. Jedním stiskem tlačítka ovládáte jemnější perineální trysku, která je velmi doporučována k hygieně ženských intimních partií. Navolit si můžete také režim Extra s intenzitou spršky 5,6 l/min. Aby kritérium perfektní hygieny bylo opravdu zachováno, Cleanet RIVA se po každém použití sama tepelně čistí a automaticky odstraňuje vodní kámen.

AP01 Cleanet Riva 09

 

Na čistotu bylo myšleno také při ošetření keramiky povrchovou úpravou LCC (Laufen Clean Coat) zabraňující usazování nečistot. Samozřejmostí při konstrukci Cleanet RIVA je absence oplachového kruhu, což je další pozitivní bod této toalety, který přispívá ke zvýšené hygieně. Při vývoji technologie bylo myšleno také na minimalizaci zápachu, který pohlcuje zabudovaný filtr s  aktivním uhlím.

18. 6. 201810 důvodů, proč si dopřát dovolenou v Karlových Varech!

Příjemnou hi-tech vychytávkou u toalety Cleanet RIVA je také zabudované LED noční světlo se signalizační funkcí. Tato funkce osvítí vnitřek toalety a usnadňuje tak v  noci orientaci v koupelně, aniž by se muselo používat hlavní osvětlení. A to je další plus Cleanet RIVA, která šetří energii nejen tímto způsobem, ale také kontrolou vody a dodávkou elektřiny při používání.

Více informací najdete ZDE.

{youtube}nQwftBLvss8{/youtube}

Zdroj: Laufen.cz

Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop