Co všechno zvládá tato luxusní designová toaleta? Aneb inteligence dorazila i do vaší koupelny
Video

Co všechno zvládá tato luxusní designová toaleta? Aneb inteligence dorazila i do vaší koupelny

Dnešní moderní koupelna představuje prostor oázy odpočinku spojeného s  dokonalou hygienou. Právě na čistotu, zejména v oblasti intimních partií, klade čím dál…
Kamila Písaříková Kamila Písaříková Autor
11. 8. 2017

Dnešní moderní koupelna představuje prostor oázy odpočinku spojeného s  dokonalou hygienou. Právě na čistotu, zejména v oblasti intimních partií, klade čím dál více lidí vyšší důraz.

Ne každý má ale v  koupelně prostor pro toaletu a  bidet současně. Právě proto roste poptávka po kombinaci těchto zařízení. Pro ty nejnáročnější zákazníky je tu revoluční toaleta Cleanet RIVA značky Laufen s integrovanou bidetovou sprškou.

Špičkový design
Laufen dokázal nejmodernější technologie zabudovat do uzavřeného keramického střepu, čímž vznikl esteticky působivý produkt pro krásný koupelnový interiér.

 

AP01 Cleanet Riva 03

Při návrhu toalety Cleanet Riva jsme se řídili především naší vizí čisté jednoduchosti. Proto jsme Rivu navrhli tak, aby byla maximálně štíhlá a elegantní, jako jednolitý kousek keramiky v duchu tradičního klozetu. Jako návrháři neznáme žádný jiný klozet se zabudovanou bidetovou sprškou, který by spojoval funkčnost a design na tak vysoké hygienické úrovni,“ říká designér Cleanet RIVA Peter Wirz.

<Path> Dva Italové si pořídili ruinu českého zámku. Dnes je to výkladní skříň designu a pořádají se zde svatby, trhy, nebo tu můžete i přespatZdroj: Ondřej Kubáček

Voda odstraňuje nežádoucí bakterie mnohem účinněji než samotný toaletní papír. Navíc bez nepříjemného tlaku na citlivé partie. Například v Japonsku si intimní hygienu bez klozetu se zabudovanou vodní sprškou už nedokáží představit. Závěsný klozet Cleanet RIVA má tento systém dokonale propracovaný.

AP01 Cleanet Riva 04

Dokonalá čistota s hi-tech prvky
Integrovaná sprška v toaletě RIVA se snadno ovládá stlačením nebo otočením nerezového otočného tlačítka na straně sedátka. Proud spršky je jemný, ale při čištění extrémně účinný. To ale není všechno. K  toaletě Cleanet Riva dostanete i dálkový ovladač s dotykovým displejem, na němž si velmi snadno nastavíte vlastní program oplachování. Jedním stiskem tlačítka ovládáte jemnější perineální trysku, která je velmi doporučována k hygieně ženských intimních partií. Navolit si můžete také režim Extra s intenzitou spršky 5,6 l/min. Aby kritérium perfektní hygieny bylo opravdu zachováno, Cleanet RIVA se po každém použití sama tepelně čistí a automaticky odstraňuje vodní kámen.

AP01 Cleanet Riva 09

 

Na čistotu bylo myšleno také při ošetření keramiky povrchovou úpravou LCC (Laufen Clean Coat) zabraňující usazování nečistot. Samozřejmostí při konstrukci Cleanet RIVA je absence oplachového kruhu, což je další pozitivní bod této toalety, který přispívá ke zvýšené hygieně. Při vývoji technologie bylo myšleno také na minimalizaci zápachu, který pohlcuje zabudovaný filtr s  aktivním uhlím.

<Path> TIP LUI: Oživte váš byt před svátky nápaditými detailyZdroj: Archiv značek, Pinterest.com

Příjemnou hi-tech vychytávkou u toalety Cleanet RIVA je také zabudované LED noční světlo se signalizační funkcí. Tato funkce osvítí vnitřek toalety a usnadňuje tak v  noci orientaci v koupelně, aniž by se muselo používat hlavní osvětlení. A to je další plus Cleanet RIVA, která šetří energii nejen tímto způsobem, ale také kontrolou vody a dodávkou elektřiny při používání.

Více informací najdete ZDE.

{youtube}nQwftBLvss8{/youtube}

Zdroj: Laufen.cz

Populární
články

Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková
Módní fotograf Lukáš Kimlička se z Bratislavy přestěhoval na malé město
Living 2023

Módní fotograf Lukáš Kimlička: "Rád kombinuju na první pohled nesourodé věci, materiály a struktury!"

Autor: Redakce
Záchrana se podařila
LIDÉ

Utajené soukromí doktora Káji ze Slunce, seno… Koho skrýval v ložnici, s kým zažil harašení a co se mu stalo osudným

Autor: Albert Prokop
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?
STYL

Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?

Autor: Irena Piloušková
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce

E-Shop