TIP LUI: Oživte váš byt před svátky nápaditými detaily

Svátky se blíží a s nimi občas i hrůza z předvánočního úklidu. Zkuste na to jít letos jinak.

Autor: Kamila Písaříková / Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com / 5. 12. 2018

Jestli patříte mezi jedince, kteří mají hrůzu z předvánočního úklidu, zkuste to letos vymyslet trochu jinak. Zamyslete se nad detaily a vybavte váš byt originálními doplňky, které ho promění i bez vypraných záclon.

7. 5. 2019„Jel jsem nahý na traktoru a omylem upadl na cuketu!“ K jakým nejkurioznějším zraněním dochází při sexu?

Zimní klasikou jsou svíčky. Jejich velkou výhodou je, že vypadají pěkně, dají se skvěle dodekorovat barevně i stylově do interiéru. 

Na trhu najdete svíček opravdu velký výběr. Když vám svíčky nevoní, můžete si koupit pouze jednoduché nevoňavé nebo využít aroma lampu. Krásné a designové kousky najdete například u značky Vuudh. Jejich aroma lampy mohou sloužit i jako stylová dekorace do bytu.

Není svíčka jako svíčka. Její design se může přizpůsobit i minimalistickému interiéru

Oblíbenými se stávají také velké tapety, kterými jsou polepeny a dozdobeny bílé zdi. V kurzu jsou nejen jemné vzory například květin či tvarů, ale především fototapety nejrůznějších stylů. Jste milovníky vážné hudby? Zaměřte svoji pozornost na tapetu s notami. Jezdíte rádi metrem? Pořiďte si fototapetu s motivem eskalátorů.

1. 4. 2019Myslíte si, že spánek před půlnocí je ten nejzdravější? Odpoví vám vaše biorytmy!

Pokud máte pocit, že váš byt už výraznou změnu nepotřebuje, zaměřte se na designové doplňky i v podobě těch funkčních. Není nad to vychutnat si ráno kávu ze stylového kávovaru, připravit smoothie v designovém přístroji nebo pořídit si funkční, ale pěkný robotický vysavač.

Není nad to si vybavit byt designovými spotřebiči. Kávovar Nespresso Creatista Plus je toho důkazem

Zkrátka, pokud si myslíte, že byste měli začít s předvánočním úklidem, zpomalte a jděte na to letos jinak. Když zaměříte svoji pozornost na funkční spotřebiče, designové dekorace i například nový nábytek, zjistíte, že váš byt nepotřeboval úklid, ale pouze nějakou novinku.