TIP LUI: Chytří pomocníci, kteří vám pomůžou rozsvítit domácnost

Čekáte návštěvu, ale do úklidu se vám moc nechce? Zkuste nechat úklid na jiných, chytrých pomocnících, kteří za vás uklidí a navíc skvěle vypadají.

Dnešní doba je plná různých technických vychytávek. A to je dobře. Když potřebujete uklidit domácnost, ale nestíháte, máte možnost využít nejrůznější pomocníky. 

Ale není to jen o nich. Dnešní doba nám také umožňuje vybavit si i samotný byt nejrůznějšími vychytávkami a designovými skvosty, které udělají radost i parádu.

„Když jsme se potkali, oba jsme se vyhýbali coming outu. Dnes je z nás hrdý pár, který se veřejnosti nebojí,“ říká Filip (43) a Simon (20)5. 8. 2021

Je velmi potěšující, že mnoho firem se při vymýšlení novinek soustředí nejen na design, ale stále častěji myslí také na ekologii. Například značka Nespresso uvede za několik dní velmi očekávanou limitku. Ve spolupráci s tradiční firmou Mikov si dala tu práci a vyrobila limitovanou řadu kultovních kapesních nožíků Rybička pod designovým vedením studia Olgoj Chorchoj.

Nožík Rybička vznikl jako limitka pod vedením studia Olgoj Chorchoj a tradiční značky Mikov. Je utvořen z 35 použitých hliníkových kapslí Nespresso

"Ne ze všech vrácených kapslí vznikne kapesní nůž Rybička. Ale všechny vrácené kapsle Nespresso jsou recyklovány, aby z nich mohlo vzniknout něco nového," vysvětluje Andrea Petrová, marketingová manažerka Nespresso.

Celkem bude vyrobeno pouze 1000 kusů, prodej začne 25. října a limitovaná Rybička bude stát 500 korun. Celá částka poputuje Nadaci Terezy Maxové a to přímo na pomoc ženám s dětmi v azylových domech, aby mohly začít nový život.

Devadesátky v novém hávu aneb Hvězda Zlaté mládeže Renato Salerno vydává singl Červený koberce10. 8. 2021

Design svého domova můžete vylepšit také různými svíčkami a vonnými aroma lampami. Jsme opravdu potěšeni, že už existují i designové kousky, které se nemusíte bát položit na komodu, aniž by vám narušily interiér.

Designové aroma lampy od Vuudh jsou krásné i samy o sobě, můžete je použít i jako vázu

Jednou ze značek, která vyrábí krásné interiérové vůně a aroma lampy, je Vuudh. Jejich aroma lampy můžete použít i samostatně bez tyčinek a esenciálního oleje.

Vybrali jsme pro vás zábavné, designové i chytré pomocníky, bez kterých si už pohodlný život v roce 2018 neumíme představit.

Zdroj: Archiv značek