Oslnivá na pohled, dechberoucí na poslech, taková je nová chytrá televize Philips OLED+ 903

Křišťálově čistý obraz a vysoké rozlišení je již u většiny televizorů samozřejmostí, ohledně kvality zvuku má však velká část z nich ještě co dohánět. Proto se…

Křišťálově čistý obraz a vysoké rozlišení je již u většiny televizorů samozřejmostí, ohledně kvality zvuku má však velká část z nich ještě co dohánět. Proto se značka Philips TV rozhodla navázat spolupráci s tradičním výrobcem audio vybavení Bowers & Wilkins, který patří mezi světové špičky ve svém oboru. Jejich prvním společným dílem je televizor OLED+ 903, díky kterému už sledování televize nebude nikdy jako dřív.

Počet úmrtí souvisejících s klimatickou změnou se celosvětově zvýšil o 74 procent, ukázala studie23. 8. 2021

Opravdu dokonalý zvuk, jako mají například v Abbey Roads Studios, kde nahrávali třeba slavní Beatles, si nyní můžete vychutnat ve svém vlastním obývacím pokoji. Tvůrci reproduktorů, kterými je osazeno mimo jiné i slavné londýnské nahrávací studio, se totiž rozhodli proměnit okamžiky strávené před televizní obrazovkou na nezapomenutelný zážitek. Spojením sil Philips TV a Bowers & Wilkins tak vzniknul televizor OLED+ 903, který v sobě snoubí to nejlepší z obou značek.

Celý zvukový set je ukrytý ve větším a pevnějším krytu než u ostatních modelů. Soustava několika různých typů reproduktorů zaručuje jedinečný a vyvážený zvuk bez zkreslení, čisté dialogy bez rušivého šumu a silný basový výkon. Díky tomu televizor hravě zastoupí také roli audio přehrávače při mnoha různých událostech. Pro doladění atmosféry na každém večírku, ale i během romantického večera, je tu navíc unikátní technologie Ambilight.

Ambilight dokáže náladu přehrávaného obsahu přenést do celé místnosti

Třístranné podsvícení obrazovky poskytne náladové osvětlení, které lze nastavit dle preferencí uživatele. Kromě toho, že Ambilight dokáže doplnit přehrávanou hudbu o vhodné vizuální efekty, zvládne i během sledování oblíbených filmů přenést náladu z obrazovky takřka do celé místnosti. Dokonalé podání barev zajišťuje druhá generace obrazového procesoru Philips P5, technologie OLED panelů s vysokým světelným výkonem zase zaručuje báječný kontrast a tu nejčernější černou. Nová technologie Perfect Natural Reality pak zaručuje tu nejlepší barevnou hloubku i u vysílání v nižší kvalitě SDR, které převádí do kvalitnějšího a kontrastnějšího standardu HDR.

Ve sněmovně o tři hlasy neprošel návrh, který by umožnil registrovaným partnerům stát se pěstouny9. 8. 2021

Všechny jedinečné vlastnosti televizoru OLED+ 903 jsou zabaleny v těle s čistými liniemi v evropském designu, který je v posledních letech pro televizory Philips tolik příznačný. Že jde o jedinečný kousek, který bude dokonalým vánočním dárkem pro všechny hudební fajnšmekry a filmové fanoušky stejně jako pro milovníky dokumentů a sportovních přenosů, potvrzují i profíci z oboru a experti na design. Model OLED+ 903 si totiž již stihnul vysloužit ocenění EISA za nejlepší televizor pro domácí kino za rok 2018 a také ocenění za design IF Product Design Award 2018.

Zdroj: Philips TV Advertoriál