Podzim přeje designu! Objevili jsme novinky, které vám prostě musíme představit

30. 9. 2018 19:10 Dyzajn
Podzim přeje designu! Objevili jsme novinky, které vám prostě musíme představit

Design na náš čeká kdekoliv. Pokud je naše mysl nastavena fantazijně a je otevřena novinkám, můžeme designové kousky vidět kdekoliv.

Máme radost z toho, kolik krásných spoluprací vzniklo za poslední dobu a kolik perfektních věcí z nich následně vzešlo.

26. 11. 2018Skrytá poselství v nejslavnějších malbách světa

Řeč není pouze o líbivém designu, ale také o funkčních věcech, které používáme každý den. A i když nám mají především sloužit, chceme se obklopovat pěknými věcmi.

Za zmínku stojí určitě značka Sage, která se spojila se slavným šéfkuchařem, který pro ni spolunavrhl několik funkčních pomocníků.

Stolní mixér Sage pomáhal designovat přední šéfkuchař Heston Blumenthal

Když si tedy budete pořizovat například domácí mixér od Sage, vězte, že na jeho funkčnosti i designu měl podíl Heston Blumenthal.

8. 12. 2018Držíte ketodietu a nedaří se vám zhubnout? Možná děláte jednu z těchto šesti chyb!

Za zmínku určitě stojí i tvůrci flakonů od parfémů. Také je vám jich líto, když vám parfém dojde, a chcete si je nechat? Určitě nejste jediní, z těch kultovních se vytvářejí sbírky a mnohé z nich se staly sběratelskou edicí.

JEAN PAUL GAULTIER je známý svými neotřelými designy parfémů, Le Male Essence de Parfum je toho důkazem

Podívejte se do galerie, našli jsme pro vás novinky, které za prohlédnutí. Najdete mezi nimi nejen již zmíněné parfémy, ale i designový čistič na okna nebo plnicí pera.

Zdroj: Archiv značek
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop