Jak bydlí Nikol Moravcová nebo Yemi? Vydejte se na zajímavé návštěvy s novým vydáním LUI Living

Milí čtenáři, ode dneška, 27. března, najdete na vybraných stáncích nové číslo LUI Living. Na více než 120 stranách třetího vydání magazínu o bydlení moderních…

Milí čtenáři, nyní najdete na vybraných novinových stáncích nové číslo LUI Living. Na více než 120 stranách třetího vydání magazínu o bydlení moderních mužů najdete rozhovory se známými osobnostmi, umělci a designéry. Navštívili jsme i domovy některých z vás, abychom se přesvědčili, jak stylově bydlíte. Na stránkách LUI Living tak najdete celou řadu inspirace.

Místo tradičního jarního úklidu trávila naše redakce několik uplynulých týdnů přípravou obsahu pro nové vydání. Jirka Korytář vyrazil do Paříže pro exkluzivní rozhovor se slavnou uměleckou dvojicí Pierre et Gilles, která se rozpovídala o své tvorbě. Honza Witek navštívil v jejich bytech choreografa Yemiho a bloggerku Nikol Moravcovou a já vyrazil za majiteli zámku Třebešice nebo za Honzou Poborákem, abych si s nimi popovídal o jejich bydlení.

Bezpečný sex zdaleka neznamená jen klasický kondom. Ochranu lze užívat i na jiné části těla, mnozí však o jejích výhodách nevědí4. 8. 2021

Chybět nebude ani fashion story, ve které září fotbalista Lukáš Vácha, jemuž patří i stylová obálka. S Lukášem jsme při focení zažili spoustu legrace a Petra Járková ho následně vyzpovídala na téma bydlení. S ředitelkou interier design školy Intermezzo, Janou Hradeckou, jsme připravili návod, jak použít barvy v interiérů, a představíme vám i stylový způsob odpočinku při odpoledním čaji, který se opět vrací do módy.

Věříme, že na stránkách LUI Living najdete mnoho zajímavého obsahu, který vám zpestří jarní dny a třeba vás inspiruje k novým počinům ve vašem vlastním domově!

Zdroj: LUI