Zpěvák Ben Cristovao reaguje na kauzu Lidl. Osobitě, stylově!

Zpěvák Ben Cristovao reaguje na kauzu Lidl. Osobitě, stylově!

I přesto, že sexy snědý zpěvák Ben Cristovao tráví čas v Kalifornii, pečlivě hlídá dění ve své rodné vlasti, proto mu samozřejmě neunikla nedávná aféra…
Petra Járková Petra Járková Autor
13. 1. 2017

I přesto, že sexy snědý zpěvák Ben Cristovao tráví čas v Kalifornii, pečlivě hlídá dění ve své rodné vlasti, proto mu samozřejmě neunikla nedávná aféra obchodního řetězce Lidl. Ten se v očích části českého národa provinil tím, že dal na svůj akční leták modela tmavé pleti.

 

Ptali se mě, jestli mi to vadí... a upřímně ? Asio. V této zemi jsem se narodil a i pres všechny sračky, kterýma jsem si za svůj život kvůli barvě mojí pleti prošel, jsem nikdy ani na chvíli nepochyboval, že to je země, kterou miluji a kam patřím. Poslední dobou mi ale čím dál více událostí a následných reakcí společnosti otvírá oči a nutí mě přemýšlet, kam jako rodák z Plzně co se narodil s hnědou pletí, dál vlastně směřovat. Necítim hněv, spíš mne mrzí, že jsme se jako národ nikam neposunuli a už mě to trochu unavuje. Jsem rád za každého člověka, který skutečně prohLIDL skrze barvu pleti. #nohate just #LIDLbitdisappointed #lovemyfans #bennycristo #vs #čechyzmus

Fotka zveřejněná uživatelem Ben Cristovao (@bennycristo),

<Path> Od snowboardingu přes bojová umění až k Eurovizi. Tak šel čas s Benem CristovaemZdroj: Instagram, Facebook

Argumenty přízemních Čecháčků, že na něm ta tmavá mikina dostatečně nevynikne, nebo že je to nepřirozené, snad ani nelze brát vážně. Na podobné výlevy se nejspíš nemohl koukat ani Ben, proto na aféru "černého modela" zareagoval po svém. Shodil svou kštici, se kterou nás poslední dobou okouzloval, nechal si poslat onu mikinu z Lidlu a nafotil se s ní na bílém pozadí.

"Nechal jsem si poslat mikinu z Lidlu a včera mi dorazila, tak jsem si ostříhal vlasy a udělal tuto fotku tady v Kalifornii. Ty vlasy pro mě byly tak trochu symbolem svobody těla a vlastně radosti. V posledni době mám ale pocit, že na tento druh radosti není místo a je čas se trochu angažovat a také reflektovat věci, se kterými nesouhlasím," objasnil svůj postoj na sociální síti Cristovao.

<Path> Buď cool jako Ben Cristovao a inspiruj se jeho módním stylemZdroj: About You

No řekněte sami, opravu tato mikina nevynikne a na snědém sexy týpkovi? My jsme si jisti, že stoprocentně ANO! Chyba nebude nejspíš v modelovi.

Zdroj: Facebook.com, Instagram

Populární
články

E-Shop