Sexy zpěvák Ben Cristovao žije svůj sen v Kalifornii a čeká na déšť!

11. 1. 2017 08:00 Co se děje
Sexy zpěvák Ben Cristovao žije svůj sen v Kalifornii a čeká na déšť!

Ben Cristovao vyrazil do Kalifornie za deštěm, který by potřeboval do svého nového videa, ale jako na potvoru mu stále svítí sluníčko. Sexy zpěvák si to na Venice Beach vysloveně užívá a na ubytování rozhodně nešetřil, protože z apartmánu, který se nachází nad oblíbenou promenádou, kde se scházejí pouliční umělci z celého světa, se z postele dívá přímo na oceán.

"Top výhled, kuchyně, sprcha, wifi a cena za to, jaký je tohle zážitek, je v pohodě!," pochlubil se svým stylovým bytečkem a mobilní kanceláří na sociální síti Ben.

17. 5. 2018Věříte na „pravidlo pěti sekund, nebo že maso byste měli před vařením omývat? Vyvracíme pro vás ty nejrozšířenější mýty o jídle!

Na druhou stranu se zpěvák snaží poznat pouliční umělecký život se vším všudy, proto neváhal a zastavil se na kus řeči s místním bezdomovcem, který na něj evidentně udělal dojem.

"Byl to vzdělaný a milý pán, který kromě malováni umi také smalltalk ve 30 různých jazycich," dal fotku na svůj Instagram.

27. 4. 2018Pozor na zranění při sexu! Americký komik zažil na vlastní kůži, co znamená zlomit si penis

Aby si udržel sexy tělo, ve volných chvílích poctivě posiluje i ve slunné Kalifornii a efektivně tak tráví čas při čekání na déšť.

Zdroj: Instagram, Facebook.com

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop