Sexy Obama měl rozlučkovou párty plnou hvězd. A pěkně to rozjel!

10. 1. 2017 08:00 Co se děje
Sexy Obama měl rozlučkovou párty plnou hvězd. A pěkně to rozjel!

Prezident USA Barack Obama se loučil s funkcí prezidenta opravdu velkolepě a stylově v Bílém domě. Těžko si podobnou pompézní show představit pod taktovkou našeho prezidenta Miloše Zemana na jeho chalupě na Vysočině.

26. 4. 2018FOTOGALERIE: 10 lidských vychytávek, které předběhly dobu!

Na mejdan do Bílého domu totiž dorazili slavní z celého světa v čele s pěveckou legendou Paulem McCartneym nebo skvělými herci Tomem Hanksem a Robertem De Nirem. S Obamou se dorazil rozloučit i sexy herec George Clooney, Meryl Streep nebo Beyonce.

„Letěl jsem do DC 21 hodin, abych se rozloučil s nejlepším prezidentem americké historie,“ napsal na Twitter raper Chance, jehož tvorbu bývalý americký prezident miluje.

O skvělý program se postarala zpěvačka Solange, sestra Beyonce nebo charismatický Pharell. O tom, že vystoupení byla nezapomenutelná, svědčí mimo jiné i veřejná fáma, že prezident byl absolutním králem parketu.

 

Many of the Hollywood elite turned out to say goodbye to the beloved #FirstFamily. The dozens of celebrities partied until 4am at the #WhiteHouse in a farewell bash that #Pharrell and #Solange were said to have performed at the event and #PresidentObama was rumored to have dominated the #dancefloor with the likes of #RobertDeNiro, #Common, #Usher, #PaulMcCartney and #MerylStreep. The strictly VIP guestlist were banned from recording inside the party where #BarackObama and #MichelleObama served chicken and waffles to weary partygoers in the early hours of Saturday morning. The #ObamaFarewell party will no doubt be a sad moment for both the President and his wife as well as many of the guests, who have given their open contempt for #DonaldTrump, will not likely head back to 1600 Pennsylvania Avenue for at least four years.

Fotka zveřejněná uživatelem ? City Alert ? (@cityalert),

14. 5. 2018FOTO: Když se daří, tak se daří. Pondělní galerie lidí, kteří mají ještě horší den než vy

Žádné oficiální fotky ani videa z této párty však neexistují, všude bylo zakázáno fotit a natáčet. Ale i přesto několik celebrit nedolalo a zvěřejnilo nenápadné selfíčko na sociální síti. To, že si večírek všichni včetně Obamových  náležitě užili, je jasná věc, poslední návštěvníci totiž prezidentské sídlo opouštěli až nad ránem.

Zdroj: Facebook.com, Instagram 

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop