Je Filip Jankovič na kluky, nebo na holky?

Je Filip Jankovič na kluky, nebo na holky?

Bývalého účastníka Superstar a tanečníka na podpatcích Filipa Jankoviče si představovat nemusíme, ale co víme o jeho nové lásce? No především to, že se jedná o…
Petra Járková Petra Járková Autor
30. 11. 2016

Bývalého účastníka Superstar a tanečníka na podpatcích Filipa Jankoviče si představovat nemusíme, ale co víme o jeho nové lásce? No především to, že se jedná o ženu! Filip snad opět změnil orientaci a už není gay?

<Path> Tereza Mašková vydala první singl s názvem New me. Co chce tímto singlem říct a jak pokračuje její kariéra po Superstar?Zdroj: Tereza Mašková, Česko Slovenská Superstar, YouTube, Instagram

Za dob Superstar se Jankovič profiloval jako hezounek heterosexuál, který sice zpívat moc neumí, ale díky svému šarmu si vytvoří dostatečně velkou fanynkovskou základnou. Jeho kouzlu podlehla třeba i modelka Agáta Prachařová, která má pro zpěváky ze Superstar, kteří si nejsou jisti svou orientací, evidentně slabost. Nakonec i Aguš nějaký čas po rozchodu přiznala, že problém byl v jeho extrémní péči o sebe, v posteli mu to prý taky občas nevyšlo a ve finále si v jejich vztahu připadala jako chlap ona.

Následně zpěvák usoudil, že mu bude lépe v zahraničí, protože by tam mohl prorazit spíše tancem než zpěvem, což se opravdu stalo. Z vyjukaného kolouška ze Slovenska se stala taneční hvězda světového formátu, která doprovázela na koncertech takové celebrity, jako jsou Kylie Minoque, George Michael, Mariah Carrey nebo Justin Bieber. Vzhledem k tomu, že se pohyboval ve společnosti umělců, kde je gay každý druhý, musel i v naší malé kotlině s pravdou ven, takže na sebe jeho comming out nenechal dlouho čekat.

<Path> Ben Cristovao chce motivovat mladé lidi, aby sportovali. Víme, jak toho chce docílit!Zdroj:

No a po pár letech, kdy se objevoval na veřejnosti s muži, si Filip asi uvědomil, že mu svět žen chybí a rozhodl se začít randit se svojí dlouholetou kamarádkou, bulvární novinářkou Markétou Reinischovou. A že je to vztah se vším všudy, potvrzují jejich šťastné statusy a společné fotky z dovolených, na kterých milenci vypadají jako dvě hrdličky. Sami jsme zvědavi, jestli tenhle vztah vydrží nebo jestli Jankovič opět zapochybuje a zase změní orientaci.

Zdroj: Facebook.com, Instagram

Populární
články

E-Shop