Je Filip Jankovič na kluky, nebo na holky?

30. 11. 2016 08:00 Co se děje
Je Filip Jankovič na kluky, nebo na holky?

Bývalého účastníka Superstar a tanečníka na podpatcích Filipa Jankoviče si představovat nemusíme, ale co víme o jeho nové lásce? No především to, že se jedná o ženu! Filip snad opět změnil orientaci a už není gay?

4. 5. 2018Chcete si v Austrálii pořídit selfie s klokanem? Můžete taky skončit se sedmnácti stehy

Za dob Superstar se Jankovič profiloval jako hezounek heterosexuál, který sice zpívat moc neumí, ale díky svému šarmu si vytvoří dostatečně velkou fanynkovskou základnou. Jeho kouzlu podlehla třeba i modelka Agáta Prachařová, která má pro zpěváky ze Superstar, kteří si nejsou jisti svou orientací, evidentně slabost. Nakonec i Aguš nějaký čas po rozchodu přiznala, že problém byl v jeho extrémní péči o sebe, v posteli mu to prý taky občas nevyšlo a ve finále si v jejich vztahu připadala jako chlap ona.

Následně zpěvák usoudil, že mu bude lépe v zahraničí, protože by tam mohl prorazit spíše tancem než zpěvem, což se opravdu stalo. Z vyjukaného kolouška ze Slovenska se stala taneční hvězda světového formátu, která doprovázela na koncertech takové celebrity, jako jsou Kylie Minoque, George Michael, Mariah Carrey nebo Justin Bieber. Vzhledem k tomu, že se pohyboval ve společnosti umělců, kde je gay každý druhý, musel i v naší malé kotlině s pravdou ven, takže na sebe jeho comming out nenechal dlouho čekat.

1. 5. 2018Chcete zkusit afrodiziaka? Ústřice jsou pasé, zobněte si třeba kobru nebo polévku z ptačího hnízda

No a po pár letech, kdy se objevoval na veřejnosti s muži, si Filip asi uvědomil, že mu svět žen chybí a rozhodl se začít randit se svojí dlouholetou kamarádkou, bulvární novinářkou Markétou Reinischovou. A že je to vztah se vším všudy, potvrzují jejich šťastné statusy a společné fotky z dovolených, na kterých milenci vypadají jako dvě hrdličky. Sami jsme zvědavi, jestli tenhle vztah vydrží nebo jestli Jankovič opět zapochybuje a zase změní orientaci.

Zdroj: Facebook.com, Instagram

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop