Praha trpí pod nadvládou homosexuálů a "transek", třese se hrůzou významný český politik

Praha trpí pod nadvládou homosexuálů a "transek", třese se hrůzou významný český politik

Když nevíte, na koho svést neúspěch ve volbách, hoďte to na teplouše, liberály a sluníčkáře. Alexandr Vondra Babicu zkrátka žere. Bývalý ministr zahraničí se…
Tomáš Soukup Tomáš Soukup Autor
14. 11. 2016

Když nevíte, na koho svést neúspěch ve volbách, hoďte to na teplouše, liberály a sluníčkáře. Alexandr Vondra Babicu zkrátka žere. Bývalý ministr zahraničí se filozofií kata české kuchyně řídí za každých okolností - a jeho náhražkovou metodu neváhal proslavit i v živém vysílání Událostí v České televizi.

Středeční díl se zabýval (jak jinak) vítězstvím Donalda Trumpa nad Hillary Cliton. Stejně jako v drtivé většině českých médií, i zde byla na pořadu dne tryzna za někdejší první dámu. A stejně jako v drtivé většině českých médií, i zde se hledal důvod Trumpova vítězství.

Když se totiž – podobně jako Saša Vondra – mrcasíte dekády ve státním systému a pobíráte vysoký plat za nejrůznější sbírku funkcí, pro stromy samotné přehlédnete les.

<Path> Celebrity, které se za dvě dekády ani trochu nezměnily. Jaký je jejich recept na mládí?Zdroj: Instagram, Insider, NPR

Běžný americký volič totiž, vážení, toužil po změně. Obyčejné změně, byť poněkud radikálnější příchuti. Těžko ale takovou věc Vondrovi vysvětlovat. Jeho slova mluví sama za sebe: „Je to vzpoura proti establishmentu a tzv. elitám. Jsou to elity, které nás nevedou… je to vzpoura a přijde to i sem,“  uvedl Vondra.

„Učím tu studenty z elitních univerzit, ale svou práci si, pokud to jde, vozím na venkov do Horní Dolní. Velkoměsta tady začínají ovládat vegetariáni, nekuřáci, transvestiti, cyklisti, homosexuálové a já prostě potřebuju občas utýct na ten venkov, kde jsou ještě normální chlapi a ženský. Je to s nadsázkou… zkratkovitě, ale o tom je ta vzpoura,“ vysvětlil někdejší ministr, který v současnosti působí na CEVRO Institutu.

<Path> Objevte (i na kole) nedotčenou přírodu v chodském pohraničí. V Českém lese budete jako v rájiZdroj: Tereza Gladišová/FIPR/Spolupráce

Z toho plyne několik ponaučení.

Mj. třeba to, že CEVRO Institut je elitní vysoká škola.

Elitní.

03

Chudák Saša. Normální chlap, který z toho blázince prostě musí čas od času zmizet. Kolo jej neunese, zelenině se vyhýbá jako čert kříži, hulí jako fabrika a na homosexuála nemá styl. Co by ve velkoměstě dělal? Hádáme, že za prezidenta by jistě vybral člověka, který by mu zajistil teplé místečko ve státní správě...

Foto: idnes.cz, praguepride.cz

Populární
články

Švýcarsko nabízí jedinečné propojení alpské přírody, čistých jezer a promyšlené infrastruktury, která umožňuje objevovat krajinu bez námahy.
CESTOVÁNÍ

Váháte, kam na letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Šimon Hauser
Intimita na prvním rande není automatickou chybou, ale může odhalit, jak si partneři rozumějí v komunikaci i potřebách.
HOT!

Sex na prvním rande: Může z toho být vztah, nebo si tím všechno pokazíte?

Autor: Šimon Hauser
Oliver Mynář chce jako budoucí psychiatr pomáhat nejen pacientům, ale i měnit způsob, jakým společnost nahlíží na HIV a duševní zdraví.
LIDÉ

„Máma byla v šoku. Už jednou pro ni bylo těžké, když jsem jí řekl, že jsem gay,“ říká muž, který se nakazil HIV. Jak se vyrovnal s diagnózou, která mu změnila život?

Autor: Šimon Hauser
Čas strávený o samotě pomáhá ujasnit si priority, hodnoty i to, co od života skutečně chceme.
TĚLO & MYSL

Nemáte vztah? Možná je to vaše největší výhoda. Odborníci vysvětlují, proč samota může léčit víc než láska

Autor: Šimon Hauser
Mnohé zkušenosti gay mužů nejsou na první pohled viditelné – odehrávají se v každodenních situacích, kde se mísí blízkost s opatrností.
LIDÉ

„Držíme se za ruce a lidi na nás zírají.“ Jak se žije gayům v Česku? Oslovili jsme čtenáře LUI a jejich výpovědi jsou upřímnější, než byste čekali

Autor: Šimon Hauser
Polibek, který jinde působí jako běžný projev lásky, se v Turecku může stát předmětem trestního řízení.
AKTUALITY

Sdíleli obyčejný polibek. Teď čelí soudu a hrozbě vězení. Turecko přitvrzuje vůči LGBT+ lidem

Autor: Šimon Hauser
Režisérka a scenáristka Tina Davídková ve své debutní inscenaci Symbióza? otevírá téma sexuálního násilí.
LIDÉ

„Znásilnění není výjimka, ale realita kolem nás. Lidé si to jen nechtějí připustit,“ říká režisérka divadelní hry Symbióza?, která otevírá téma sexuálního násilí

Autor: Elizaveta Kharchenko
Camping la Playa Ibiza
LUI IBIZA

4 syrové postřehy sólo cestovatele aneb Jak si užít Ibizu na vlastní pěst, i když všechno nejde podle plánu?

Autor: Jakub Starý
Detail designu vozu s typickou kupé siluetou, která dává C-HR výrazný a nezaměnitelný charakter.
TRENDY

Velikonoční únik z Prahy: Vyrazili jsme s hybridní Toyotou C-HR na wellness do Rakouska a zjistili, proč cesta může být lepší než cíl

Autor: Šimon Hauser
Méně křeče, více přirozenosti. I o citlivých tématech se dá mluvit normálně.
TĚLO & MYSL

Průvodce pro heteráky: Jak mluvit s LGBTQ+ lidmi, aniž byste byli trapní (nebo nechtěně urážliví)

Autor: Šimon Hauser

E-Shop