FOTO a VIDEO: Dva slavní brazilští hetero herci se začali líbat na pódiu na protest proti homofobii a machismu! Podívejte se, jak se na sebe vrhli dva krásní mužní heteráci!

FOTO a VIDEO: Dva slavní brazilští hetero herci se začali líbat na pódiu na protest proti homofobii a machismu! Podívejte se, jak se na sebe vrhli dva krásní mužní heteráci!

Tak líbání se běžně jako prostředek pro komunikaci nepoužívá, to by bylo nepříjemné jak při domlouvání víkendu na chatě s rodiči, tak třeba při řešení…
Nikol Šubrtová Nikol Šubrtová Autor
30. 11. 2015

Tak líbání se běžně jako prostředek pro komunikaci nepoužívá, to by bylo nepříjemné jak při domlouvání víkendu na chatě s rodiči, tak třeba při řešení konfliktu na poště nebo dopravní nehody. Slavní brazilští herci ovšem právě polibek jako jednoduchou, jasnou a zároveň poutavou formu sdělení použili.

Čtěte také: Šílená homofobie v Ugandě se asi nezastaví před ničím: Země schválila nový drakonický anti-gay zákon. Neuvěříte, co dalšího se v souvislosti s homosexualitou rozhodli ještě tvrdě kriminalizovat

Bruno Gagliasso a João Vicente de Castro, oba toho času heterosexuálové, se políbili na předávání cen GQ Muž roku v Rio de Janeiru, a to aby protestovali proti homofobii a machismu nejen v brazilské společnosti.

Gagliasso pak snímek sdílel i na svém Instagramu a věnoval jej „všem držitelům macho karty, pokrytcům a předpojatým lidem“ s tím, že není nic špatného na tom, že ukázali svou „náklonnost a lásku“ k jinému muži. Tento fešný herec je dlouhodobým podporovatelem LGBT práv a homosexuála si i zahrál v jedné z brazilských telenovel.

Čtěte také: Které nadnárodní korporace jsou nejvíce LGBT friendly? Zabodovala Coca-Cola, Starbucks, Google, Airbnb a na čtyři stovky dalších. Kde by se vám pracovalo nejlépe a kde naopak rozhodně ne?

Gagliasso už dříve řekl, že “macho” obrázek muže často prezentovaný v televizi může mít nezdravý vliv jak tak mladé Brazilce, tak na členy tamní LGBT komunity. V Brazílii sice bylo v roce 2014 zavedeno gay manželství, ale také tu bylo ročně zavražděno 216 lidí kvůli jejich odlišné sexuální orientaci nebo identitě.

{youtube}2cQv9n-QkUc{/youtube}

[widgetkit id=2764]

Text: Nikol Šubrtová, Foto: Instagram.com

Populární
články

E-Shop