GAY MANŽELSTVÍ: Chceme ho doopravdy, nebo lžeme sami sobě a znechucuje nás?  Co si o něm gayové upřímně myslí? Podívejte se na VIDEO s mrazivě otevřenými zpověďmi gayů

GAY MANŽELSTVÍ: Chceme ho doopravdy, nebo lžeme sami sobě a znechucuje nás? Co si o něm gayové upřímně myslí? Podívejte se na VIDEO s mrazivě otevřenými zpověďmi gayů

Jako malá holka jsem si ani tak nesnila o tom, že půjdu uličkou postavenou z rodiny a lidí, co se přišli zadarmo najíst a v křoví za pergolou klátit po půl…
Nikol Šubrtová Nikol Šubrtová Autor
23. 7. 2015

Jako malá holka jsem si ani tak nesnila o tom, že půjdu uličkou postavenou z rodiny a lidí, co se přišli zadarmo najíst a v křoví za pergolou klátit po půl pivě povolné družičky. Že celá v bílém vykročím vstříc světlým zítřkům a vypouštění půjčených světlých ptáků se svým vyvoleným souložníkem. Předpokládám, že ani vy ne, pánové.

Přesto za gay manželství bojujeme. Protože bez ohledu na to, jestli po něm sami toužíme, je to otázka rovných práv. K tomu máme v Česku ještě hodně daleko. Nicméně je tady také další otázka: Kolik z homosexuálů vlastně ve skutečnosti stojí o manželství?

Čtěte také: 10 způsobů, jak poznáte, že jste potkal toho pravého. 10 zaručených tipů, podle kterých bezpečně zjistíte, že tohle je láska vašeho života!

Je to jednak věc toho, zda manželství považujete za dobrou isntituci či nikoli. Někdo jej vidí jako zkostaňatelý přežitek patriarchální společnosti, jiný se na něj dívá jako na další cestu ke spojení s milovanou osobou. Závazek setrvat spolu i v nepohodlí, dokud vás nerozdělí červi, plameny a nekonečné nákupy v Tescu. Jsou zde samozřejmě také právní aspekty, které hrají velkou roli. Bohužel české registrované partnerství v současné podobě člověka do právního ani emocionálního orgasmu právě neuvádí. Ale tak alespoň máme něco před sebou, na čem můžeme pracovat. My ten svůj rovnoprávný G bod jednou najdeme, nemám o nás strach.

Čtěte také: Je skutečně nejlepší sex z lásky? Nebo naopak bez závazků? Zeptali jsme se českých gayů na jejich nejžhavější sexuální prožitky! Otevřené zpovědi UVNITŘ článku

A pak je to otázka lásky. Protože když se doopravdy zamilujete, tak i věci, které vám připadaly naprosto debilní, se začnou jevit jako silně hitparádní. A vy zjistíte, že vám začal chutnat špenát a chcete si ten špenát vzít za manžela. Říká se, že čas všechno zničí. Ale příčit se s někým věčnosti je alespoň prča. Takže já hlasuju za. A jak hlasoval reprezentativní vzorek gayů? Tak na to se podívejte ve videu.

{youtube}jy2vU9at8-g{/youtube}

[widgetkit id=2100]

Text: Nikola Šubrtová, Foto: Youtube.com, Tumblr.com

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko

E-Shop