Heterosexuální kluk překvapil svého gay kamaráda úžasným pozváním na ples! Skutečný příběh vás přesvědčí, že tolerantní a nezištná přátelství ještě nevymřela!

Heterosexuální kluk překvapil svého gay kamaráda úžasným pozváním na ples! Skutečný příběh vás přesvědčí, že tolerantní a nezištná přátelství ještě nevymřela!

Říkává se, že pánové pocházejí z Marsu, zatímco dámy z Venuše. Nutno podotknout, že i mezi homo a hetero muži někdy zejí natolik propastné rozdíly v zálibách a…
Veronika Bartošová Veronika Bartošová Autor
24. 4. 2015

Říkává se, že pánové pocházejí z Marsu, zatímco dámy z Venuše. Nutno podotknout, že i mezi homo a hetero muži někdy zejí natolik propastné rozdíly v zálibách a myšlenkových pochodech, až by se mohlo zdát, že jde o dva odlišné světy, které se zřídkakdy prolnou. Opak je ovšem pravdou! Podobně jako v lásce nesejde na pohlaví, upřímné přátelství nehledí na orientaci. Krásnou ukázkou takových kamarádů na život a na smrt by mohla být dvojice středoškoláků z Las Vegas, nad kterou se nyní rozplývá celý virtuální svět, nevyjímaje LGBT osobnosti typu Ellen DeGeneres.

Na tom, že jistý Jacob Lescenski požádal svého spolužáka Anthonyho Martineze, aby jej doprovázel na maturitní ples, by v moderní gay friendly společnosti nebylo nic až tolik šokujícího. Nebýt drobného detailu, že Jacob není na kluky jako jeho nejlepší kamarád, pouze mu chtěl tímto citlivým gestem udělat radost, uskutečnit vysněný slavnostní okamžik. Anthony si totiž stěžoval na svém Twitteru, že jeho srdce marně touží po plesovém rande se vším všudy.

Více: VIDEO: Co se stane, když požádáte 15 zarytých homofobů, aby objali gaye nebo lesbu? Emotivní experiment odkrývá pravou tvář homofobie!

Překvapení, jako vystřižené z americké romantické komedie, připravil Jacob ve velkém stylu. Vyrobil obří plakát, na kterém stálo: "Jsi pekelně gay, já jsem pekelně hetero, ale jsme jako bráchové, tak buď můj doprovod." Není divu, že takové pozvání Anthonymu vyrazilo dech! Zvláště, když vůbec neměl tušení, co se chystá, jelikož žil v neveselém domnění, že se jeho přípravy na ples omezí na prodávání vstupenek natěšeným párečkům.

Více: Nečekaně emotivní VIDEO: Co se stane, když se heterosexuální nejlepší kamarádi poprvé navzájem uvidí nazí?

Gay teenager měl rázem důvod k euforii, kterou ventiloval - jak jinak než - na sociálních sítích. "Je to můj nejlepší kamarád a opravdový muž," nešetřil Anthony chválou na adresu Jacoba. "Měl odvahu splnit mi můj sen - v rámci studentské rady jsem vždycky pomáhal s plánováním tance, ale nikdy mě nikdo nepozval. Nemohl bych si přát mít ve svém životě lepšího člověka," rozplýval se šťastný středoškolák. Inu, a my nepochybujeme o tom, že se Jacobovi za jeho nesobecký projev kamarádství boží mlýny odvděčí zástupem spolužaček, lačnících po tanci s virálním hrdinou.

Foto: Twitter.com

Populární
články

E-Shop