FOTO: Tomáš Školoudík! Stane se ze světového modela slavný zpěvák? Co znamená série jeho hudebních videí?

13. 1. 2015 07:00 Co se děje
FOTO: Tomáš Školoudík! Stane se ze světového modela slavný zpěvák? Co znamená série jeho hudebních videí?

Peníze, tedy spíš jejich nedostatek (zda oprávněný či nikoli nechám na vás) trápí nás všechny, a pokud jste si mysleli, že krásní a dokonalí takové potíže nemají, tak vás vyvedu z omylu. Většina světových modelů si totiž zřejmě nevystačí se svými honoráři ze zakázek pro elitní módní značky či prestižní módní magazíny, a tak stále častěji hledají i další možnost přivýdělku. Brit David Gandy se našel v lukrativním odvětví krásy a radí všem fitness nadšencům, jak dosáhnout stejně dokonalé postavy jako on. Američan Noah Mills zas zkoušel herectví (a v Sexu ve městě 2 se mu to v rámci žánru povedlo). Nyní máme i my Češi své želízko v ohni. Světový model Tomáš Školoudík se ovšem rozhodl trochu odlišit a nehodlá jen tak splynout z davem, a tak místo těla dává všanc svůj hlas (i když zpívá do půli svlečený, tak nevím!) 

Více: Sexy a úspěšný český model Tomáš Školoudík prý strávil Vánoce v herně! Padá snad do osidel gamblingu? Mrkněte, jak mu stále sluší třídenní strniště!

Na své profily na sociálních sítích totiž během několika dnů stihl nahrát rovnou tři hudební videa, kde se sám doprovází na kytaru a kde můžeme posoudit jeho pěvecké kvality. Bohužel pro většinu gayů, kteří horlivě fandí pravému elektru (přečtěte si někdy komentáře k zoufalé produkci českých gay klubů), jde však spíše o "písničkářské" songy, jeden v angličtině a další dva od legendy českého protikomunistického odboje Karla Kryla. Teď samozřejmě spousta z vás může tvrdit, že jde o promyšlený marketigový tah (ano s modely i modelkami se zachází jako se zbožím), jak slavnému modelovi přihrát ještě více fanoušků, avšak zasvěcení vědí, že hudba pro Tomáše není novinkou, ale koníčkem, který ho těší již drahnou dobu, a tak to možná s muzikou myslí opravdu vážně. No nechme se překvapit!

Tomáše Školoudíka však stojí za to registrovat, i pokud zpěv a hra na kytaru nepatří mezi vaše nejoblíbenější činnosti, protože vám může zajistit spoustu zábavy (ano, tu kterou prožíváte jen sami se sebou) během dlouhých lednových večerů, protože svým obdivovatelům nabízí pěkně hot pics, a obrázky jsou také to jediné, co nám při vzdychání nad Tomášem zbývá, protože ho v českých luzích a hájích moc nenajdete (jako ostatně většinu lidí, kteří to dokázali ve světě někam dotáhnout). A kde že tenhle fešák se zahraničním švihem dosáhl své popularity? Především v reklamní kampani Emporio Armani, kde předvedl před objektivem Giampaola Sgury své dokonalé tělo jen ve spodním prádle, a také v knize o mužné kráse Uomini od italského návrhářského dua Dolce&Gabbana, kde si na některých snímcích trenky i sundal!

Více: Jeden z nejlepších českých modelů, Tomáš Školoudíky, nafotil krásnou sérii letních fotografií pro new yorský magazín ADON!

A co napsat závěrem? Na Tomášovi je sympatický i fakt, že je stále "v pohodě" a usměvavý a zdá, že stejně tak na fashion párty v New Yorku, jako na zábavě v kulturním domě v Dobřanech (městečko kousek od Plzně, kde se narodil)!

[widgetkit id=1170]

Zdroj: Instagram

Pavel Kraus

Autor

Pavel Kraus

Pavel se snaží, aby byl jeho život vyrovnaný. Strašně rád tedy vyráží s kamarády na nejrůznější parties, s kamarádkami na nákupy, ale stejně tak ho baví dlouhé debaty nad sklenkou vína s jeho intelektuálními přáteli. Snaží se potkávat co nejvíce lidí, kteří jej inspirují a posouvají dál, aby byl jeho život co možná nejbarevnější. Nejduhovější, chcete-li :D

E-shop