FOTO: Hrdost, sarkasmus i nahota. Tyto LGBT snímky dědečků a babiček vás rozesmějí i dojmou k slzám! Jak vypadá gay láska na celý život?

FOTO: Hrdost, sarkasmus i nahota. Tyto LGBT snímky dědečků a babiček vás rozesmějí i dojmou k slzám! Jak vypadá gay láska na celý život?

Gayům se často přičítá, ba dokonce vyčítá přelétavost, díky které se prý homosexuální vztahy počítají na psí roky.  Potom by některé dvojice z následující…
Veronika Bartošová Veronika Bartošová Autor
16. 9. 2014

Gayům se často přičítá, ba dokonce vyčítá přelétavost, díky které se prý homosexuální vztahy počítají na psí roky.  Potom by některé dvojice z následující galerie musely oslavit už 350. výročí seznámení. Láska mezi stejnopohlavními páry kvete v každém věku, tedy i v tom, kdy už mají milenci prokvetlé vlasy šedinami.

Ne všichni staříci a stařenky na následujících fotkách jsou homosexuální, o to více vás ale zahřeje u srdce fakt, že neplatí stereotypní mýtus o tom, jak senioři automaticky pokládají rovnítko mezi homosexualitu a Sodomu Gomoru. Zejména pak pohled na osmdesátiletého dědečka, který se rozhodl podpořit svého vnuka - gaye společným queer tetováním, nepotřebuje dalšího komentáře...

[widgetkit id=657]

Foto: Theatlantic.com, Tumblr.com, Shannonleahy.blogspot.com, Flickr.com, Thenewcivilrightsmovement.com, Advocate.com

 

Populární
články

E-Shop