Model s dlouhými vlasy a tělem Adonisovým, Travis Smith, je jedním z nejkrásnějších modelů na světě. Podívejte se na jeho luxusní sérii fotek pro Versace a Versus

Havajský modej z dlouhými vlasy a tělem Adonisovým, Travis Smith, se věnuje modelingu od léta 2012, kdy svoji kariéru odstartoval exkluzivní přehlídkou pro…

Havajský modej z dlouhými vlasy a tělem Adonisovým, Travis Smith, se věnuje modelingu od léta 2012, kdy svoji kariéru odstartoval exkluzivní přehlídkou pro Versace. Model se vzhledem surfaře již fotil např. pro Vogue Hommes International, Interview Magazine, V Man, Commons & Sense a Hercules Universal. Na podzim roku 2012 měl svoji první velkou kampaň pro značku Versus po boku supermodelky Karlie Kloss.

Travis Smith není jenom úspěšným modelem, ale také začínajícím podnikatelem. Je tvůrcem nové mobilní aplikace pro modely, umožňující rychle a snadno nahrávat fotografie a vytvářet si tak vlastní portfolio na iPadu. Pro více informací o této aplikaci, navštivte stránku modelfolioapp.com.

Autorem následující fotosérie je Daniel Jaems. Travis má na sobě oblečení a spodní prádlo značek Versace a Versus Versace, pro které je i hlavní reklamní tváří. Travisovou mateřskou agenturou je londýnská SUPA Model Management. Podívejte se na fotografie jednoho z nejkrásnějších a nejuvolněnějších modelů na světě.

[widgetkit id=401]

Foto: Ftape, Text: Pavel Vacek