FINALISTÉ MUŽE ROKU 2014, díl dvanáctý: Petr Hidvéghy. Nejmladší finalista, který miluje rychlá auta, rodinu a kamarády. Nikdy by si neoblékl legíny a manšestráky

Posledním finalistou letošního ročníku soutěže pánské krásy, Muž roku 2014, je dvacetiletý Petr Hidvéghy z Hradce Králové. Momentálně studuje na Střední a…

Posledním finalistou letošního ročníku soutěže pánské krásy, Muž roku 2014, je dvacetiletý Petr Hidvéghy z Hradce Králové. Momentálně studuje na Střední a Vyšší odborné škole aplikované kybernetiky v Hradci Králové. Mezi jeho koníčky patří posilovna, přátelé, přítelkyně, rodina, rychlé luxusní vozy a lední hokej. V kondici se udržuje cvičením v posilovně, během a jízdou na kole. Do soutěže se přihlásil na popud rodiny, která do něj "šila" už již od jeho patnácti let. "Měl bych prý prodat, co mám. Chtěl jsem je umlčet a ono to vyšlo. Všichni si ze mě dělali legraci, že to nedotáhnu ani do semifinále a když jsem zjistil, že jsem ve finálové 12, rozhodl jsem se, že už se o to nějak poperu." A jak odpovídal nejmladší finalista soutěže? Níže naleznete odpovědi.

Kdybys měl na jeden měsíc odletět na opuštěný ostrov a mohl si vzít 5 věcí, co by to bylo a proč?

To je složitá otázka, věcí bych si tam moc brát nepotřeboval. Určitě bych s sebou vzal své přátele, přítelkyni a rodinu, protože ti jsou smyslem mého života a bez nich bych nedal ani ránu.

Popiš svůj ideální den - od probuzení až ke spánku.

Ráno vstanu, vím, že nemusím do práce, vedle mě leží moje přítelkyně, udělám jí snídani, obvolám rodinu a kamarády uspořádám doma velkou gril párty, kde se všichni sejdeme, popijeme, pořádně se nadlábneme, asi tak bych si představoval můj ideální den, kdy si nemusím hlídat co jím a být s těmi, se kterými je mi nejlépe.

Vyjmenuj pět věcí, které jsou pro tebe v životě nejvíc cool.

Určitě jsou to rychlá auta, která já miluju. Pak je to má drahá polovička. Rodina, protože mám skvělé rodiče, kteří jsou tu pro mě vždy i jako kamarádi, stejně tak zbytek rodiny a že není malá. A samozřejmě kamarádi.

Co by sis na sebe nikdy nevzal?

Určitě bych si na sebe nikdy nevzal legíny, už jsem to párkrát viděl na živo a žádný šlágr to zrovna není. I když na holkách je zbožňuju. A nikdy by na mě nikdo nedostal manšestrový kalhoty, už od mala jsem je nesnášel.

Kdybys mohl vrátit čas, co bys ve svém životě udělal jinak?

Nemůžu říct, že bych něco vzal zpět, protože i špatná zkušenost je pro život do budoucna dobrá zkušenost. Ale vrátit čas bych chtěl pro ty, kteří nás opustili náhle.

[widgetkit id=399]

Foto: Alena Málková/Jaro Management, Text: Pavel Vacek