FINALISTÉ MUŽE ROKU 2014, díl jedenáctý: Miroslav Šujan. Student tělesné výchovy z Chomutova miluje všechny druhy sportu, kamarády, vzdělání a zábavu. A co by si na sebe nikdy nevzal? Ponožky do sandálů

Miroslav Šujan je letošním finalistou číslo jedenáct. Pochází z Chomutova a je mu dvacet čtyři let. V současnosti studuje na pedagogické fakultě UJEP v Ústí…

Miroslav Šujan je letošním finalistou číslo jedenáct. Pochází z Chomutova a je mu dvacet čtyři let. V současnosti studuje na pedagogické fakultě UJEP v Ústí nad Labem navazující magisterské studium, obor Tělesná výchova a společenské vědy. Jeho koníčky jsou tedy jasné: na prvním místě sport, a to zejména fitness, a také zdravý životní styl. Svoji kondici si udržuje i pravidelným běháním. Do soutěže se přihlásil sám, protože chtěl zkusit něco nového a využít možnosti, které účast v ní nabízí. Následuje seznam pěti otázek, které dostali všichni finalisté.

Kdybys měl na jeden měsíc odletět na opuštěný ostrov a mohl si vzít 5 věcí, co by to bylo a proč?

Na opuštěný ostrov bych s sebou vzal zřejmě nůž, provaz, sirky, plátno a zubní kartáček.

Popiš svůj ideální den - od probuzení až ke spánku.

Můj ideální den by proběhl na dovolené s přítelkyní, kde bych se nemusel o nic starat. Ráno bychom se probudili, šli na snídani, odpoledne na pláž k moři, po večeři šli na procházku tamější přírodou a kolem půlnoci se vrátili na hotel. Na obědě by byly švédské stoly plné dobrého jídla a pití. Tohle by byl ideální den podle mých představ.

Vyjmenuj pět věcí, které jsou pro tebe v životě nejvíc cool.

Fitness, kamarádi, rodina, vzdělání, zábava.

Co by sis na sebe nikdy nevzal?

Ponožky do sandálů.

Kdybys mohl vrátit čas, co bys ve svém životě udělal jinak?

Nelituji ničeho, co se v mém životě stalo. Myslím, že nemá cenu řešit minulost, ale budoucnost, koukat se dopředu na to, co nám život nabízí.

[widgetkit id=397]

Foto: Alena Málková/Jaro Management, Text: Pavel Vacek