Je Cristiano Ronadlo gay? Existuje několik skutečností, které nás vedou k tomu si to myslet. A jeho styl oblékání je rozhodně jedním z nich. Podívejte se na jeho růžovoučké modely

O portugalském fotbalistovi Cristianu Ronaldovi se nikdy nemluvilo v souvislosti s tím, že by se vídal s nějakým mužem. Ba naopak, je stále v obklopení spousty…

O portugalském fotbalistovi Cristianu Ronaldovi se nikdy nemluvilo v souvislosti s tím, že by se vídal s nějakým mužem. Ba naopak, je stále v obklopení spousty žen a jeho současná přítelkyně se jmenuje Irina Shayk. Dokonce se vedou řeči, že už dvojici příliš nechybí k zásnubám.

Nicméně existuje několik skutečností, které nás vedou k pochybám o Ronaldově skutečné orientaci. První z nich se týká jeho syna Cristiana Ronalda Jr., neboť se s jistotou neví, kdo je jeho matka a je dost možné, že si Ronaldo zaplatil náhradní matku, aby mu dítě porodila. Je známo, že náhradní matky využívají gay páry, pokud chtějí zplodit potomka. Další okolnost, která zpochybňuje Ronaldovu orientaci je fakt, že měl nedávno románek s Paris Hilton, která ho však odmítla se slovy, že je pro ni moc zženštilý.

Nicméně k jeho heterosexuální pověsti nepřispívají ani outfity, ve kterých se na veřejnosti ukazuje. Bylo by pokrytecké říkat, že když někdo rád nosí růžovou barvu, musí být hned gay, ale celkový upravený, nagelovaný a naleštěný vzhled Ronalda taky o něčem vypovídá. Koneckonců posuďte sami.

[widgetkit id=379]

Foto: Queerty, Pinterest, Text: Pavel Vacek