Sexy tanečník zpěvačky Britney Spears, Willie Gomez, vás uhrane svým "nabušeným" tělem, širokými rty a hlubokým pohledem. Podívejte se na jeho sexy fotky a žhavá videa, která vás roztančí

Willie Gomez je profesionální tanečník původem z Dominikánské republiky. Své dětství strávil v Miami na Floridě a když mu bylo 15, byl tak uchvácen videem…

Willie Gomez je profesionální tanečník původem z Dominikánské republiky. Své dětství strávil v Miami na Floridě a když mu bylo 15, byl tak uchvácen videem Britney Spears k písni "I'm a Slave for You", že se přihlásil do taneční školy. V 17 letech již vystupoval po boku slavných Latino zpěváků, jako je Thalia, Paulina Rubio, India či David Bisbal. Později začal tancovat na velkých latino tanečních událostech, jako jsou např. Latin Billboards, Latin Grammys, Premios Juventud či Premios Lo Nuestro.

Ve 22 letech se Willie přestěhoval do Los Angeles s nadějí, že jednoho dne bude tančit jako doprovod samotné Britney Spears. Tři týdny na to byl obsazen do videa "Womanizer" a o několik měsíců později byl zvolen jako jeden z hlavních tanečníků jejího světového turné "Circus". Kromě Britney se také zúčastnil světových turné pro Kylie Minogue, zpěvačku Kesha či zpěváka Chayanne.

Kromě videa pro skladbu "Womanizer" ho můžeme spatřit také např. v klipech pro "If You Seek Amy" nebo "3" (viz níže). V roce 2010 také vystupoval po boku Christiny Aquilery (American Idol), v roce 2011 se zpěvačkou Mary J Blige (DWDS) a roce 2011 byl také hlavní tanečník americkém XFactoru (Season 1). V roce 2011 dělal doprovod i zpěvačce Katy Perry při jejim vystoupení na udílení cen Grammy a v roce 2012 na Billboard Awards. V současné době má dvouletý kontrakt se zpěvačkou Britney Spears pro její rezidenční představení v Las Vegas, "Piece of Me".

{youtube}0aEnnH6t8Ts{/youtube}

{youtube}4PrajazXCpQ{/youtube}

{youtube}oTs6oQx1WJY{/youtube}

[widgetkit id=370]

Foto: Facebook, Pinterest, Text: Pavel Vacek