FINALISTÉ MUŽE ROKU 2014, díl sedmý: Jan Pippinger. Sportovec, který má rád kulturu, hudbu a cestování. Hraje na kytaru a touží se vyfotit s Karlem Gottem!

Jan Pippinger je finalistou číslo sedm. Pochází z Teplic a je mu 24 let. Studuje na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně (UJEP) v Ústí nad Labem. Má rád hudbu,…

Jan Pippinger je finalistou číslo sedm. Pochází z Teplic a je mu 24 let. Studuje na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně (UJEP) v Ústí nad Labem. Má rád hudbu, sport a cestování. Svoji postavu si udržuje cvičením ve fitku, plaváním, tenisem, basketbalem a běháním. V zimě rád lyžuje. Do soutěže ho přihlásila máma. A jak originálně se popral s mými otázkami? O tom se dočtete níže.

Více: FINALISTÉ MUŽE ROKU 2014, díl šestý: Tomáš Dumbrovský. Třiadvacetiletý student práv z Brna, který má rád sport, jógu a pečení. Rád se také prochází po lese a před spaním poslouchá Jaroslava Duška

Kdybys měl na jeden měsíc odletět na opuštěný ostrov a mohl si vzít 5 věcí, co by to bylo a proč?

Jeden měsíc na pustém ostrově není zase tak dlouho. Mezi 5 věcí by určitě patřilo jídlo a pití (k tomu si myslím, že není potřeba dalšího komentáře). Druhou věcí by byly plavky, abych na ostrově nebyl na Adama, třetí věcí opalovací krém abych se nespálil, čtvrtá věc by byl časopis Maxim pro smutné večerní romantické chvilky a poslední věci by byla kytárka, na kterou bych si drnkal havajské melodie.

Popiš svůj ideální den - od probuzení až ke spánku.

Ráno mě probudí krásná princezna tak, jak to mám nejraději a s tím, že předtím už připravila snídani na stůl. Potom si jedu ideálně zacvičit. Po tréninku si zajedu na nějaký skvělý oběd, který zapiju jedním oroseným. Po obědě ideálně podniknout nějaký výlet s přáteli. Po výletě někam za kulturou (koncert, kino apod.) a potom alou spát.

Vyjmenuj pět věcí, které jsou pro tebe v životě nejvíc cool.

Kšiltovka s vrtulkou, hodinky s vodotryskem, Chip s Dalem, pistole se zaměřovačem a pejsek s kočičkou.

Co by sis na sebe nikdy nevzal?

Ženskou po čtyřicítce.

Kdybys mohl vrátit čas, co bys ve svém životě udělal jinak?

Vyfotil bych se s Kájou Gottem. Už jsem byl tak blízko…

[widgetkit id=368]

Foto: Alena Málková/Jaro Management, Text: Pavel Vacek