Bývalá australská ragbyová hvězda a lamač ženských srdcí, Beau Ryan, přišel do TV pořadu zcela nahý! Australská TV nahotu příliš neřeší, proto je na videu vidět téměř vše

Bývalá australská ragbyová hvězda a lamač dámských srdcí, Beau Ryan, začátkem roku slibil ostatním komentátorům pořadu "The Footy Show" v australské televizi,…

Bývalá australská ragbyová hvězda a lamač dámských srdcí, Beau Ryan, začátkem roku slibil ostatním komentátorům pořadu "The Footy Show" v australské televizi, že pokud tým New South Wales vyhraje největší ragbyovou soutěž v zemi, State of Origin, přijde na následující show zcela nahý.

A tak se také stalo! Tým Blues z oblasti New South Wales soutěž vyhrál a Beau Ryan učinil tak, jak slíbil. Minulý týden ve čtvrtek uváděl celou show v rouše Adamově. Žádný župan, miniaturní spodní prádlo, ponožka na penise nebo jiné triky. Do místnosti vkráčel jen s mávátkem zakrývajícím jeho penis, které si ale před usednutím sundal.

A protože australská televize je v otázkách nahoty mnohem otevřenější než ta americká, Ryanův nádherný zadek je v pořadu vidět v plné své kráse a bez cenzury. Nevěříte? Podívejte se na video a fotky níže.

[widgetkit id=366]

Foto: Queerty, Text: Pavel Vacek