FINALISTÉ MUŽE ROKU 2014, díl pátý: Jakub Kedadra. Ten, který má rád zábavu, holky a léto. Svůj ideální den by promiloval se svou přítelkyní od rána až do noci!

Jakub Kedadra je finalista s číslem pět. Pochází z Brna a je mu 23 let. Pracuje jako barman a mezi jeho koníčky patří sport, cestování, kultura posezení s…

Jakub Kedadra je finalista s číslem pět. Pochází z Brna a je mu 23 let. Pracuje jako barman a mezi jeho koníčky patří sport, cestování, kultura posezení s přáteli. Ze sportu má nejraději posilování, plavání a běh. Do soutěže se přihlásil sám s tím, že by chtěl ve svém životě něco změnit. Také jemu jsem položil stejný soubor otázek, jako ostatním finalistům. Jak vtipně na ně odpověděl, se můžete dočíst níže.

Více: FINALISTÉ MUŽE ROKU 2014, díl čtvrtý: Matěj Quitt. Sexy svalovec, který jezdí na BMX, ve fitku je jako doma a má rád společnost. A co by si na sebe nikdy nevzal? Sandále!

Kdybys měl na jeden měsíc odletět na opuštěný ostrov a mohl si vzít 5 věcí, co by to bylo a proč?

Vzal bych si s sebou nuž, abych si mohl zajistit potravu, sirky k rozdělání ohně na žvanec, klobouk kvůli úpalu, udici - jídlo zajištěno a mačetu, abych si mohl
postavit příbytek.

Popiš svůj ideální den - od probuzení až ke spánku.

Snídaně do postele, potom milování, hodil bych tam pak nějakou komedii, opět milování, oběd v přírodě, milování v přírodě, jít si zaplavat se svoji drahou polovičkou nejlépe k moři, sauna, masáž, vydařený večer s milováním se až ke spánku.

Vyjmenuj pět věcí, které jsou pro tebe v životě nejvíc cool.

Oblečení, holky, party, peníze, léto.

Co by sis na sebe nikdy nevzal?

Ponožky do sandálů.

Kdybys mohl vrátit čas, co bys ve svém životě udělal jinak?

Jsem spokojený, nic bych neměnil, vše se děje pro něco.

[widgetkit id=361]

Foto: Alena Málková/Jaro Management, Text: Pavel Vacek