Fešák Daniel Barták se ukázal na premiéře nového Need for Speed. Prahou projížděl třeba Aston Martin!

Do kin právě vstoupil film Need for Speed, což obnášelo také patřičnou propagaci, od toho, že se Prahou proháněla pekelně rychlá auta z tohoto filmu, až po…

bartak 3

Do kin právě vstoupil film Need for Speed, což obnášelo také patřičnou propagaci, od toho, že se Prahou proháněla pekelně rychlá auta z tohoto filmu, až po slavnostní premiéru filmu za účasti celebrit. Na film se přišel také podívat hezounek Daniel Barták, známý hned z několika muzikálů a díky spolupráci s Lumírem Olšovským.

Daniel Barták je nejenom muzikálovým hercem a zpěvákem, ale také sám hudbu komponuje. Mezi jeho poslední práce patří například hudba k seriálu Sanitka, v současné době pracuje hned na několika projektech. Kromě muzikálu Sněhová královna jde také o seriál Kancl České televize, nebo novou nováckou kriminálku Policie Modrava.

Premiéra filmu z prostředí pouličních automobilových závodů přilákala množství celebrit, které zapózovaly u nádherných aut z filmu, která byla zaparkována v garážích smíchovského obchodního centra, kde se premiéra konala. K vidění byly takové značky jako například Mustang Shelby, Aston Martin DBS, nebo Ferarri Berlineta, a to v těch nejpřitažlivějších barvách.

profimedia-0186937429

profimedia-0186937181

daniel-bartak-2

Foto: Profimedia, Facebook