Jak vycházet s životním partnerem, když spolu chodíte do práce

Když jsme psali o tom, že Beyoncé vyráží se svým manželem na turné, napadlo nás: Jakto, že si nelezou na nervy? Jay-Z si svou ženu vzal už před deseti leti a…

Když jsme psali o tom, že Beyoncé vyráží se svým manželem na turné, napadlo nás: Jakto, že si nelezou na nervy? Jay-Z si svou ženu vzal už před deseti leti a je to podruhé, co se rozhodli spolu trávit úplně každou minutu svého života. Ne proto, aby si odpočinuli na dovolené, ale aby spolu pracovali. Jak si z nich můžeme vzít dobrý příklad? (Ponechme stranou, že jejich majetek činí celkem asi dvacet čtyři miliard korun, což se na oboustranné spokojenosti ve vztahu nejspíš také podepisuje...)

Z životního krachu vytvořil úspěšný kulinářský projekt. Kuchař s přezdívkou Orny se nikdy nevzdal a dnes nelituje jediného činu29. 9. 2022

V první řadě byste si o práci neměli povídat. Když skončí šichta, je slušné se zeptat: "Tak co, jak to dneska šlo?" a je slušné odpovědět: "Ale jo, cajk." Nikdo nechce poslouchat hodinové vyprávění o lidech, které nikdy nepotkal. Stejně tak nikdo nechce poslouchat hodinové vyprávění o lidech, se kterými je osm hodin zavřený na place. Pokud je váš partner nedejbože i váš podřízený, přestaňte se jako šéf chovat i doma. To, že jste starší, a tudíž dál v kariéře, neznamené, že se ke svému partnerovi můžete chovat jako přísný rodič.

Jsou LGBTQ+ lidé opravdu nedotknutelní, nebo se chce Ondřej Neff jen trapně zviditelnit?24. 10. 2022

Asi vás napadlo, že si oba vezmete home office, zavrtáte se do peřin a bude spolu rozkošně pracovat v posteli. Tak to je pěknná blbost. Jako někdo, kdo má home office často, můžeme potvrdit, že to bude fungovat, jedině když bude každý v jiné místnosti. Jinak se začnete hádat o deku a povídat si, ale do práce neuděláte vůbec nic. Naopak, pokud spolu pracujete v nějaké firmě, absolutně zapomeňte na projevy lásky. Možná se vám pak bude líp pracovat, ale kolegům se z vás bude chtít zvracet duhu.

Zdroj: gq-magazine.co.uk