Agentura nonmodelů a komunita New Aliens se představí veřejnosti. I vy můžete být u toho!

New Aliens je projekt, který v sobě spojuje trendsetting, modelingovou agenturu a komunitu lidí, kteří se skrze své aktivity snaží kriticky uvažovat nad…

New Aliens je projekt, který v sobě spojuje trendsetting, modelingovou agenturu a komunitu lidí, kteří se skrze své aktivity snaží kriticky uvažovat nad současnými systémy a nabízet společnosti různé alternativy. Agentura zastupuje nejenom nonmodels, ale také tanečníky nebo umělce v oblastech různých médií.

Nejhorší coming out? Říct pravdu prarodičům! „Babička s dědou mají pro mou orientaci opravdu zvláštní vysvětlení,“ svěřil se muž12. 10. 2022

Performance New Aliens bude zaměřená na komunitu lidí jako na redefinovanou strategii v současném umění, protože agentura v sobě spojuje obě polohy - jak sdružení lidí a umělecké projekty, tak komerční modelingový projekt. Není novinkou, že korporátní estetika, branding a kolaborace umělec x módní značka je v současném umění poměrně dost zastoupena. 

DSC 0296

Modelové z této agentury nejsou prvoplánovití krasavci, ale jsou vždy něčím zajímaví

Všechny kategorie se ocitly ve slepé uličce, věci se redefinují, stejně tak New Aliens redefinuje jak profesi modela v módním průmyslu, tak přístup k vytváření performance. Znovuobjevuje sílu a potřebu práce s patosem a realitou. Na nejjednodušších formách a lidských principech New Aliens staví celkovou vizuální identitu díla a vytváří tak silné zážitky mezi diváky a performery/nonmodely.

"Současně naše komunita lidí může být vnímána jako lidské tělo, které je tvořeno ohromným počtem buněk. Každá buňka - nonmodel/instrument - má svůj specifický kód, svůj neobyčejný vztah k realitě a vlastními pohyby, mimikou, chováním, vyjadřuje svoji nonkomformitu vůči systému a zároveň i sympatie, jelikož New Aliens musí být součástí systému," říká zakladatel Jakub Ra.

Auta odrážející vaši individualitu, která si zamilujete? Takové jsou nové modely CUPRA1. 10. 2022

Pokud se chcete na tuto unikátní show podívat, zastavte se v Korzu Veletržního paláce 24. 3. od 15 hodin.

Více informací naleznete ZDE!

Zdroj: New Aliens Agency