Agentura nonmodelů a komunita New Aliens se představí veřejnosti. I vy můžete být u toho!

New Aliens je projekt, který v sobě spojuje trendsetting, modelingovou agenturu a komunitu lidí, kteří se skrze své aktivity snaží kriticky uvažovat nad…

New Aliens je projekt, který v sobě spojuje trendsetting, modelingovou agenturu a komunitu lidí, kteří se skrze své aktivity snaží kriticky uvažovat nad současnými systémy a nabízet společnosti různé alternativy. Agentura zastupuje nejenom nonmodels, ale také tanečníky nebo umělce v oblastech různých médií.

Supermoderní toalety fungují jako domácí lékař. I z té, kterou máte doma, ale o svém zdraví mnohé zjistíte26. 1. 2021

Performance New Aliens bude zaměřená na komunitu lidí jako na redefinovanou strategii v současném umění, protože agentura v sobě spojuje obě polohy - jak sdružení lidí a umělecké projekty, tak komerční modelingový projekt. Není novinkou, že korporátní estetika, branding a kolaborace umělec x módní značka je v současném umění poměrně dost zastoupena. 

DSC 0296

Modelové z této agentury nejsou prvoplánovití krasavci, ale jsou vždy něčím zajímaví

Všechny kategorie se ocitly ve slepé uličce, věci se redefinují, stejně tak New Aliens redefinuje jak profesi modela v módním průmyslu, tak přístup k vytváření performance. Znovuobjevuje sílu a potřebu práce s patosem a realitou. Na nejjednodušších formách a lidských principech New Aliens staví celkovou vizuální identitu díla a vytváří tak silné zážitky mezi diváky a performery/nonmodely.

"Současně naše komunita lidí může být vnímána jako lidské tělo, které je tvořeno ohromným počtem buněk. Každá buňka - nonmodel/instrument - má svůj specifický kód, svůj neobyčejný vztah k realitě a vlastními pohyby, mimikou, chováním, vyjadřuje svoji nonkomformitu vůči systému a zároveň i sympatie, jelikož New Aliens musí být součástí systému," říká zakladatel Jakub Ra.

Kdyby všichni nosili nanovlákenné respirátory, byli bychom s celou pandemií už úplně jinde, říká Jana Zimová z firmy Respilon23. 3. 2021

Pokud se chcete na tuto unikátní show podívat, zastavte se v Korzu Veletržního paláce 24. 3. od 15 hodin.

Více informací naleznete ZDE!

Zdroj: New Aliens Agency